Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Šią savaitę dienos šviesą išvydo nauja indie rock grupės „Laukinis vėjas“ daina „Mano miestas“. Grupės lyderis, anykštėnas Ramūnas Šiaučiulis sakė, kad rašydamas šį kūrinį, jis išpildė savo prieš keletą metų viešai duotą pažadą.


Sukurti  dainą, kuri taptų tikru hitu, apie gimtuosius Anykščius R.Šiaučiulis pažadėjo viešėdamas vietos radijo stotyje, kuomet jam tokią mintį pasiūlė tuometinis radijo laidų vedėjas Robertas Aleksiejūnas.
Nors naujajame kūrinyje ir neskamba Anykščių miesto vardas, dainos žodžių ir muzikos autorius R.Šiaučiulis pastebėjo, kad klausytojas nuo pirmųjų jos akordų turėtų suprasti, kad ji skirta jo gimtajam miestui.
„Dainos „Mano miestas“ priedainį aš susapnavau, dainuojant Frank Sinatrai šiuos žodžius, o visą kitą, tiesiog parašiau iš širdies. Šią dainą skiriu savo Mamai ir visiems žmonėms. Jeigu jus ją  padovanosite kitiems ir ji privers jus nusišypsoti, aš būsiu labai lamingas”,  - sakė R.Šiaučiulis, grupės “Laukinis vėjas” vokalistas.
Šiuo metu  grupė “Laukinis vėjas” intensyviai dirba profesionalioje garso įrašų studijoje, kurioje namažai laiko praleidžia  žinomi šalies atlikėjai bei muzikos grupės, tokie kaip Marijonas Mikutavičius, “G&G sindikatas” , “Bix”, “Skamp” ir daugelis kitų.
“Garso įrašų studijos vieta mums labai patinka, ten mes jaučiames “gyvi” ir kūrybingi. Kai susitinkama su grupe, planuojame praleisti apie vieną  valandą, bet dirbame dvi ir daugiau valandų. Grupės “Laukinis vėjas” nariai Juan ir Aleksandr labai kūrybiški žmonės, labai daug papildo grupę kūrybinėmis idėjomis.  Aš esu labai laimingas dirbdamas su šiais žmonėmis, esame labai vieningi, ne tik muzikoje, bet ir gyvenime. Kai pradedame dirbti prie kūrinių, viskas gaunasi savaime, mums nereikia  didelių pastangų,ilgai ieškoti idėjų, muzika skamba mumyse, energija trykšta viduje, viskas plaukia iš širdies. Aš jais tikiu ir jie tiki manimi”, - sėkmingu kūrybiniu etapu grupėje “Laukinis vėjas” džiaugėsi R.Šiaučiulis.
Pernai R . Šiaučiulis baigė garso režisūros kursus pas žinomą garso režisierių Joną Talandį.  Dabar dainų profesionalų garso apdirbimą ir suvedimą grupė “Laukinis vėjas”  studijoje atlieka pati.
Grupė “Laukinis Vėjas” klausytojams ruošia ir dar vieną  staigmeną – išleis kūrinį “Dar Yra” . Birželį įvyks ir dainos vaizdo klipo premjera. Klipas filmuotas šiltojoje  Ispanijoje, grupės “Laukinis vėjas” nario Juan gimtajame mieste. Klipe taip pat bus vaizdų iš Trakų, Dubingių ir Vilniaus.
“Vaizdo klipe pasirodys ir maža mergaitė. Kas ji? Tegul tai kolkas  išliks  paslaptyje”, - intrigavo R.Šiaučiulis.
Naująją dainą “Mano miestas” ir kitą grupės “Laukinis vėjas” kūrybą anykštėnai gales išgirsti šį šeštadienį Anykščiuose vyksiančiame Gatvės muzikos dienos renginyje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Zenonas N.

  Nuoroda

  vos ne vos iki vidurio išklausiau... Jeigu kam patinka lai skamba...

  Prieš 2 mėnesių
 • Dainuška

  Nuoroda

  .

  Prieš 2 mėnesių
 • Tai paskaitykit teksta

  Nuoroda

  Nors naujajame kūrinyje ir neskamba Anykščių miesto vardas, dainos žodžių ir muzikos autorius R.Šiaučiulis pastebėjo, kad klausytojas nuo pirmųjų jos akordų turėtų suprasti, kad ji skirta jo gimtajam miestui.

  Prieš 2 mėnesių
 • Mūza

  Nuoroda

  Drąsus vaikinas

  Prieš 2 mėnesių
 • 7 kartus

  Nuoroda

  Perklausiau - Anykščių negirdėjau. Gal dadainuos vėliau?

  Prieš 2 mėnesių
 • Hm hm...

  Nuoroda

  O kur šioje dainelytėje žodis "Anykščiai" ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Algis

  Nuoroda

  Vokalas ir muzika labai tinkanti vestuvėms. Tiesa -vokalui dar reikėtų gerokai pasimokyt dainuoti

  Prieš 2 mėnesių
 • Piatra

  Nuoroda

  Gerai varo virei. Uzskaitome. A kur cia kala Anyksciuos jie ar ant sostines?

  Prieš 2 mėnesių