Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Šią savaitę dienos šviesą išvydo nauja indie rock grupės „Laukinis vėjas“ daina „Mano miestas“. Grupės lyderis, anykštėnas Ramūnas Šiaučiulis sakė, kad rašydamas šį kūrinį, jis išpildė savo prieš keletą metų viešai duotą pažadą.


Sukurti  dainą, kuri taptų tikru hitu, apie gimtuosius Anykščius R.Šiaučiulis pažadėjo viešėdamas vietos radijo stotyje, kuomet jam tokią mintį pasiūlė tuometinis radijo laidų vedėjas Robertas Aleksiejūnas.
Nors naujajame kūrinyje ir neskamba Anykščių miesto vardas, dainos žodžių ir muzikos autorius R.Šiaučiulis pastebėjo, kad klausytojas nuo pirmųjų jos akordų turėtų suprasti, kad ji skirta jo gimtajam miestui.
„Dainos „Mano miestas“ priedainį aš susapnavau, dainuojant Frank Sinatrai šiuos žodžius, o visą kitą, tiesiog parašiau iš širdies. Šią dainą skiriu savo Mamai ir visiems žmonėms. Jeigu jus ją  padovanosite kitiems ir ji privers jus nusišypsoti, aš būsiu labai lamingas”,  - sakė R.Šiaučiulis, grupės “Laukinis vėjas” vokalistas.
Šiuo metu  grupė “Laukinis vėjas” intensyviai dirba profesionalioje garso įrašų studijoje, kurioje namažai laiko praleidžia  žinomi šalies atlikėjai bei muzikos grupės, tokie kaip Marijonas Mikutavičius, “G&G sindikatas” , “Bix”, “Skamp” ir daugelis kitų.
“Garso įrašų studijos vieta mums labai patinka, ten mes jaučiames “gyvi” ir kūrybingi. Kai susitinkama su grupe, planuojame praleisti apie vieną  valandą, bet dirbame dvi ir daugiau valandų. Grupės “Laukinis vėjas” nariai Juan ir Aleksandr labai kūrybiški žmonės, labai daug papildo grupę kūrybinėmis idėjomis.  Aš esu labai laimingas dirbdamas su šiais žmonėmis, esame labai vieningi, ne tik muzikoje, bet ir gyvenime. Kai pradedame dirbti prie kūrinių, viskas gaunasi savaime, mums nereikia  didelių pastangų,ilgai ieškoti idėjų, muzika skamba mumyse, energija trykšta viduje, viskas plaukia iš širdies. Aš jais tikiu ir jie tiki manimi”, - sėkmingu kūrybiniu etapu grupėje “Laukinis vėjas” džiaugėsi R.Šiaučiulis.
Pernai R . Šiaučiulis baigė garso režisūros kursus pas žinomą garso režisierių Joną Talandį.  Dabar dainų profesionalų garso apdirbimą ir suvedimą grupė “Laukinis vėjas”  studijoje atlieka pati.
Grupė “Laukinis Vėjas” klausytojams ruošia ir dar vieną  staigmeną – išleis kūrinį “Dar Yra” . Birželį įvyks ir dainos vaizdo klipo premjera. Klipas filmuotas šiltojoje  Ispanijoje, grupės “Laukinis vėjas” nario Juan gimtajame mieste. Klipe taip pat bus vaizdų iš Trakų, Dubingių ir Vilniaus.
“Vaizdo klipe pasirodys ir maža mergaitė. Kas ji? Tegul tai kolkas  išliks  paslaptyje”, - intrigavo R.Šiaučiulis.
Naująją dainą “Mano miestas” ir kitą grupės “Laukinis vėjas” kūrybą anykštėnai gales išgirsti šį šeštadienį Anykščiuose vyksiančiame Gatvės muzikos dienos renginyje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Zenonas N.

  Nuoroda

  vos ne vos iki vidurio išklausiau... Jeigu kam patinka lai skamba...

  Prieš metus
 • Dainuška

  Nuoroda

  .

  Prieš metus
 • Tai paskaitykit teksta

  Nuoroda

  Nors naujajame kūrinyje ir neskamba Anykščių miesto vardas, dainos žodžių ir muzikos autorius R.Šiaučiulis pastebėjo, kad klausytojas nuo pirmųjų jos akordų turėtų suprasti, kad ji skirta jo gimtajam miestui.

  Prieš metus
 • Mūza

  Nuoroda

  Drąsus vaikinas

  Prieš metus
 • 7 kartus

  Nuoroda

  Perklausiau - Anykščių negirdėjau. Gal dadainuos vėliau?

  Prieš metus
 • Hm hm...

  Nuoroda

  O kur šioje dainelytėje žodis "Anykščiai" ?

  Prieš metus
 • Algis

  Nuoroda

  Vokalas ir muzika labai tinkanti vestuvėms. Tiesa -vokalui dar reikėtų gerokai pasimokyt dainuoti

  Prieš metus
 • Piatra

  Nuoroda

  Gerai varo virei. Uzskaitome. A kur cia kala Anyksciuos jie ar ant sostines?

  Prieš metus