Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Jau šį šeštadienį Lietuva ir Anykščiai vėl skambės nuo gatvės muzikos garsų! Šiemet nuo 12 val. iki vidurnakčio Anykščius drebins gausus būrys atlikėjų, kurie pasiskirstys dviejose vietose. Kaip jau įprasta, pagrindinis renginys vyks Vyskupo skvere, tačiau atlikėjų pasiklausyti ir Siauruko stoties perone.

 Šiemet GMD programoje išvysime tokių atlikėjų, kaip atlikėja Ingrida Kazlauskaitė, grupė Multiks iš Vilniaus, Laukinis vėjas, Meda Mažliokaitė, Aurimas Bareikis ir Monika, Jurgitos Baldauskienės vadovaujamos "Nenuoramos", Svajūnas Cibulskij, Nerijus Čekanavičius, Kęstas Gabrilavičius, Valdas Juknevičius, "Puella" ir "Tabalai", vad. Rūta Aglinskienė, NVŠ būrelis "Mokausi groti gitara", Vytautas Kavoliūnas, Muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai.   

Šių metų vienas iš GMD tikslų - ne tik sukviesti į gatves pasirodyti įvairius dainininkus, muzikantus bei artistus, tačiau ir atskleisti muziką per dailę, papildant GMD gatvės menais. Mieste galėsime išvysti Anykščių menų centro projekto dalyvius "Surask... Angelų kelias Anykščiuose" - Linos Vaišnytės vadovaujamą plenerą, kuriame dalyvaus dailininkės Sigita Jakutytė, Agnė Varpukevičiūtė, Giedrė Derenčienė, Rita Krupavičiūtė, Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos moksleiviai.

Gatvės muzikos diena šiemet vyks kartu su Pavasario blusturgiu, kuris nuo 10 val ryto bus įsikūręs tame pačiame Vyskupo skvere, tad miestelėnai kviečiami ne tik parduoti/atiduoti/įsigyti jau nebenaudojamų daiktų, bet tai daryti skambant anykštėnų ir svečių muzikos garsams.

Mažųjų šventės dalyvių lauks ir mini pramogos: sūpuoklės, piešimas ant viedų, milžiniški muilo burbulai, lauko šachmatai.

Taip pat, vienu iš šventės akcentų taps dviračių labdaros žygio "Galiu daugiau, nei tu manai" finišas, tad visi remiantys žygį, jo idėją ir sumanytojus 14 val. kviečiami  džiaugsmingai pasitikti žygeivius.

Daugiau informacijos ir programą rasite Anykščių naujų vėjų bendruomenės Facebook paskyroje.

Pamatyk muziką gegužės 18 d.!

Organizatorių pranešimas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Julytė

  Nuoroda

  Manau, kad mes su Petriuku galėsim pašokti, aš jau suknele su žirneliai pasiruošiau ....

  Prieš 2 mėnesių
 • Siūlymas

  Nuoroda

  Nieko juokingesnio nesu matęs, kaip Tubio dainavimas Viešintų kapeloje. Reiktų pakartoti. Ir padaryt tiesioginę transliaciją per didįjį televizorių.

  Prieš 2 mėnesių
 • D.

  atsakymas į: Siūlymas Nuoroda

  jeigu turi tiek, kad honorarą galėtum apmokėti ir transliacijos minutes, užeik, aptarsime sąlygas, o jeigu nori nach a leva- pamiršk .

  Prieš 2 mėnesių
 • to D

  atsakymas į: D. Nuoroda

  Net MG Baltic valdomas LNK transliuoja socialinę reklamą UŽ DYKĄ.

  Prieš 2 mėnesių
 • o be laukiniu

  Nuoroda

  bus normaliu atlikeju ,kapelu

  Prieš 2 mėnesių
 • iš kapelos

  atsakymas į: o be laukiniu Nuoroda

  kapelos koncertuos arklio šventėje. Būtinai atjokite ar atvažiuokite su kinkiniu visi mylintys gerą kapelų muziką ir arklius!

  Prieš 2 mėnesių
 • Ei

  Nuoroda

  Nebus Jazzu?

  Prieš 2 mėnesių