Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Džiugi naujiena: Vilniuje žada pagaliau atidaryti sporto klubą, į kurį neįleis lankytojų, apsirengusių sportiniais kostiumais.

Komentaras

Antanina:„ir karantino pradžioje dauguma koronaviruso atvejų buvo įvežtiniai, buvome jau apsiraminę kad virusas nebeplinta, atlaisvinus padėtįį aišku kad pasipils atvežtiniai atvejai, vėl reiks tupėt užsidarius, nes tikriausiai įves karantiną, o kaip karantino metu buvo visiems "gerai" nespėjom pamiršti"

Skaityti komentarus (2)
2019-05-22

Pavogė pinigus

Gautas vyro (g. 1939 m.) gyv. Anykščių r., Troškūnų sen., Vaidlonių k., Kaštonų g., pareiškimas, kad 2019-05-21 apie 13.00 val. jam būnant namo kieme, po kieme apsilankiusių dviejų nepažįstamų moterų, namo kambaryje pasigedo spintelėje buvusių apie 1070 eurų.

Vagystės metu padaryta 1070 turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • rakint duris raikia

  Nuoroda

  ir tesiog nelaikyt pinigu prieinamoj vietoj...... negi neturi sklipi vietas ............

  Prieš metus
 • Dažniausiai

  Nuoroda

  Vaikšto ir atseit gražina permoka sakikim už elektrą, kol vienam gražina permoka kitus pinigus pavagia antra padielnikė

  Prieš metus
 • Gal

  Nuoroda

  Dar grąžos davė, tiesiog parodė kur pinigai

  Prieš metus
 • Žioplys

  Nuoroda

  Tai bent žioplys tas Vaidlonių gyventojas. Laikyk namuose tokią sumą pinigų gerai nepaslėpus. Reikia taip pinigus kavoiti, kad niekas nesurastų. Ir jokių nepažįstamų nei vyrų, nei moterų nereikia įsileisti ne tik į namus, bet ir kiemą. Visokie vagys taip ir valkiojasi, iešką ką nugvelbti. Tegu bus pamoka visiem žiopliam.

  Prieš metus