Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Džiugi naujiena: Vilniuje žada pagaliau atidaryti sporto klubą, į kurį neįleis lankytojų, apsirengusių sportiniais kostiumais.

Komentaras

Antanina:„ir karantino pradžioje dauguma koronaviruso atvejų buvo įvežtiniai, buvome jau apsiraminę kad virusas nebeplinta, atlaisvinus padėtįį aišku kad pasipils atvežtiniai atvejai, vėl reiks tupėt užsidarius, nes tikriausiai įves karantiną, o kaip karantino metu buvo visiems "gerai" nespėjom pamiršti"

Komentuoti

Vadovaujantis Anykščių rajono savivaldybės seniūnaičių sueigos ir išplėstinės seniūnaičių sueigos nuostatų, patvirtintų 2018 m. gegužės 30 d. Anykščių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-TS-163, 13 ir 27 punktu š. m. birželio 19 d. 17.00 val. šaukiama išplėstinė seniūnaičių sueiga. Sueiga vyks adresu - J. Biliūno g. 23, Anykščiai, 108 kab.

 Darbotvarkė:

Dėl išplėstinės seniūnaičių sueigos pirmininko ir sekretoriaus rinkimų;
Dėl priemonės 2.3. „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 2019 m. Aprašo pristatymo;
Dėl prioritetinių vykdytinų ir finansuotinų veiklų, įgyvendinant priemonę 2.3. „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse", nustatymo;
Dėl didžiausios ir mažiausios vienam projektui galimos skirti valstybės biudžeto lėšų sumos nustatymo.
Išplėstinėje seniūnaičių sueigoje kviečiami dalyvauti Anykščių miesto seniūnaitijų seniūnaičiai ir Anykščių miesto teritorijoje veikiančių bendruomeninių organizacijų deleguoti atstovai.

Bendruomeninės organizacijos, ketinančios dalyvauti išplėstinėje seniūnaičių sueigoje, ne vėliau kaip prieš 4 (keturias dienas) iki išplėstinės seniūnaičių sueigos pradžios turi pateikti sueigą organizuojančiam asmeniui – L.Pesliakienei (el. p. loreta.pesliakiene@anyksciai.lt; J. Biliūno g. 23, Anykščiai) pranešimą dėl dalyvavimo sueigoje, nurodant deleguojamo atstovo kontaktinius duomenis bei įgaliojimo terminus.

Išplėstinėje seniūnaičių sueigoje patariamojo balso teise kviečiami dalyvauti Anykščių miesto teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių atstovai, kurių pasiūlymai bus įtraukiami į išplėstinės seniūnaičių sueigos posėdžio protokolą.

Anykščių r. savivaldybės informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • parasyta

  Nuoroda

  tik miesto, o visi kiti eikit sieno pjauti. Nei jums demesio reikia, nei jums savivaldybe pinigu duos.

  Prieš metus
 • Puiku

  atsakymas į: parasyta Nuoroda

  Kad viešinami tokie renginiai. Pasikeitė Anykšta????
  O seniūnijos irgi žinioj.
  https://www.anyksciai.lt/naujienos/kvieciamos-isplestines-seniunaiciu-sueigos/4291

  Prieš metus
 • Šv. Antanas

  atsakymas į: parasyta Nuoroda

  Na tai ir pjaunam šieną, nes mumis niekas nevadovauja, nebent Dievas....

  Prieš metus
 • kaimynas

  Nuoroda

  Taigi parašyta: Išplėstinėje seniūnaičių sueigoje kviečiami dalyvauti Anykščių miesto seniūnaitijų seniūnaičiai ir Anykščių miesto teritorijoje veikiančių bendruomeninių organizacijų deleguoti atstovai.

  Prieš metus
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Nesupratau iš pateiktos informacijos ar sueiga vyks anykšių rajono savivalsybėje veikiančių seniūnaičių ar tik Anykščių mieste veikiančių seniūnaičių ir bendruomeninių organizacijų posėdis?

  Prieš metus
 • kas primiršo

  Nuoroda

  skelbti LIETUVIŠKAI ?

  Prieš metus
 • kam jie reikalingi

  Nuoroda

  neturiu jokio supratimo

  Prieš metus
 • .

  atsakymas į: kam jie reikalingi Nuoroda

  As irgi nesuprantu kam jie reikalingi,kaimuose tai tikrai.

  Prieš metus
 • Žinioj

  atsakymas į: . Nuoroda

  Supratimui reikia turėti proto.

  Prieš metus