Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti
2019-06-22

Joninės Niūronyse

Birželio 23-ąją, sekmadienį, Jono Biliūno sodyba-muziejus Niūronyse laukia svečių, norinčių prisiminti ir pagerbti prieš 140 metų čia gimusį ir augusį varduvininką rašytoją.

 

Lietuvos muziejų kelio renginio programoje nuo 19 val. – SOLO teatro spektaklis „Jis ir Ji“ pagal rašytojo J. Biliūno ir jo žmonos Julijos Janulaitytės-Biliūnienės laiškus ir kūrybą (vaidina aktoriai Birutė Mar ir Aleksas Kazanavičius), vėliau – etnokultūrinės Joninių apeigos ir vandens ritualai su Kėdainių kultūros centro folkloro ansambliu „Jorija“.

Tautvydas KONTRIMAVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ačiū

  Nuoroda

  Nuostabus spektaklis buvo! Ačiū aktoriams ir organizatoriams, buvo taip gera ir gražu...

  Prieš 7 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Ar ir vėl reiks šokinėti per elektrinį piemenį?

  Prieš 7 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Nereikės, galimės pralįsti

  Prieš 7 mėnesių