Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti
2019-06-22

Joninės Niūronyse

Birželio 23-ąją, sekmadienį, Jono Biliūno sodyba-muziejus Niūronyse laukia svečių, norinčių prisiminti ir pagerbti prieš 140 metų čia gimusį ir augusį varduvininką rašytoją.

 

Lietuvos muziejų kelio renginio programoje nuo 19 val. – SOLO teatro spektaklis „Jis ir Ji“ pagal rašytojo J. Biliūno ir jo žmonos Julijos Janulaitytės-Biliūnienės laiškus ir kūrybą (vaidina aktoriai Birutė Mar ir Aleksas Kazanavičius), vėliau – etnokultūrinės Joninių apeigos ir vandens ritualai su Kėdainių kultūros centro folkloro ansambliu „Jorija“.

Tautvydas KONTRIMAVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ačiū

  Nuoroda

  Nuostabus spektaklis buvo! Ačiū aktoriams ir organizatoriams, buvo taip gera ir gražu...

  Prieš 3 savaičių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Ar ir vėl reiks šokinėti per elektrinį piemenį?

  Prieš 3 savaičių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Nereikės, galimės pralįsti

  Prieš 3 savaičių