Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Birželio 22 dieną  gautas moters (g. 1958 m.), gyvenančios Anykščiuose, Dariaus ir Girėno g., pareiškimas, kad apie 21.00 val., Anykščių mieste, J. Jablonskio g., prie Šventosios upės esančioje maudykloje, jos globotinį (14 metų), be jokios priežasties sumušė ir įmetė į upę iš matymo pažįstamas nepilnametis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nežinomas

  Nuoroda

  Ce nemusu problemos o jų pačių

  Prieš 7 mėnesių
 • Gaila

  Nuoroda

  Juos niujus reike dauzyti ir viti namo ..musu laikais po 9val pamatidavome vaikus kur be sedinciu namo vidavome.ruras prisparde dabar iki 6ryto Trina po miesta

  Prieš 7 mėnesių
 • Ceslovas

  Nuoroda

  Reik vaikigalius sodinti ant kuola...Daba suizuleji visai

  Prieš 7 mėnesių
 • Vania

  atsakymas į: Ceslovas Nuoroda

  Tu turi praktikos šitam darbi?

  Prieš 7 mėnesių