Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (5)

Savaitgalį, liepos 13-ą dieną, Anykščių kartodrome vyko „BMW Lietuvos kartingo čempionato" 3-iojo etapo varžybos. Čia sezono vidurį minėjo Lietuvos kartingo sporto bendruomenė – po etapo Anykščiuose sportininkams liks jau tik du šalies čempionato etapai.


Be „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ 3-iojo etapo varžybų Anykščiuose vyko Lietuvos kartingo federacijos taurės, „ART Kart“ taurės, „Rotax Lithuania Challenge“ ir „Mėgėjų kartingo akademijos“ lenktynės.
Anykščių kartodromas yra viena iš lietuviškų trasų, kur gali vykti tarptautinio lygio varžybos. Čia yra ganėtinai nauja danga, o trasos konfigūracija reikalauja meistriškumo ir iš jauniausių, ir iš patyrusių greičiausių pilotų. Tai, kad trasa yra svarbi turistiniam Anykščių kraštui supranta ir su kartodromu bendradarbiaujanti regiono administracija. 3-iojo čempionato etapo lenktynes aplankė Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis. O vienas iš „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ trečiojo etapo partnerių – Anykščių rajono savivaldybė.
Trečiame „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ etape Anykščiuose „Micro“ klasės nugalėtojų trejetas buvo toks– Nojus Stasionis, Vanesa Šilkūnaitė ir Aloyzas Čekavičius. „Mini“ klasėje pirmą vietą iškovojo Markas Šilkūnas, antras liko Dovydas Gudelevičius, o trečioji vieta atiteko Edgarui Kelmui. „OK-Junior“ klasės prizininkai – Kajus Šikšnelis ir Tomas Veilentas.   „KZ2-Masters“ klasėje ant nugalėtojų pakylos lipo Vytautas Surdokas ir Robertas Saveikis. Na o pačioje greičiausioje „KZ2“ klasėje Anykščiuose greičiausias buvo Evaldas Dzialtuvas, antroji vieta atiteko Andrejui Apočkinui, o trečioji – Karoliui Pakrosniui.
Lietuvos kartingo federacijos taurės 3-iojo etapo varžybose „Open“ klasėje greičiausias buvo Andrius Šlivinskas, antras liko Redas Petkevičius, o trečias – Mindaugas Morkevičius.
„ART Kart“ taurės varžybų „ART-120“ klasėje greičiausias buvo Deividas Urbonavičius, atroji vieta atiteko Dariui Maciulevičiui, o trečią vietą užėmė Robertas Kupčikas. „DD2 Pro“ klasėje nugalėjo Augustinas Deksnys, antra liko Aleksandra Stravinskaitė.
„Rotax Lithuania Challenge“ lenktynėse „Micromax“ klasėje Anykščiuose triumfavo Dovydas Gudelevičius, po jo sekė Dominykas Vinogrodskis ir Majus Mazinas. „Minimax“ klasėje pirmas buvo Alexander Skjelten, antroji vieta atiteko Laurynui Žadeikai, o trečioji – Sondre Norheim. „Juniormax“ klasėje pirmą vietą užėmė Lukas Scherbinskas, antrą – Martynas Morkis, o trečią vietą iškovojo Jokūbas Bagdonavičius. DD2 klasėje nugalėjo Dajus Dabašinskas, po jo sekė Andrius Zinkevičius ir Emilija Ulvydaitė. DD2 masters prizininkų trejetas – Mykolas Mazinas, Gintautas Matulevičius ir Tautvydas Vikšraitis.
Mėgėjų kartingo akademijos varžybose „Briggs-Mini“ klasėje triumfavo Simas Veršickas, antras liko Linas Volungevičius, trečias – Emilis Grafke. „Briggs-Junior“ klasėje prizininkų trejetas atrodo taip – Tautvydas Vaškelis, Justas Kasperiūnas ir Matas Lebednykas. „Briggs-Masters“ klasėje primą vietą užėmė Matas Šerelis, antras – Rimvytas Matlašaitis, trečioji vieta atiteko Tomui Aliukevičiui. „Briggs-Open“ klasėje pirmas buvo Povilas Bonkevičius, po jo sekė Lukas Sabalis ir Kristupas Žukauskas.
 Kitas, jau ketvirtas „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ etapas vyks rugpjūčio 3-ią dieną. Tuomet sportininkai varžysis Aukštadvario kartodrome.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.