Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

Savaitgalį, liepos 13-ą dieną, Anykščių kartodrome vyko „BMW Lietuvos kartingo čempionato" 3-iojo etapo varžybos. Čia sezono vidurį minėjo Lietuvos kartingo sporto bendruomenė – po etapo Anykščiuose sportininkams liks jau tik du šalies čempionato etapai.


Be „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ 3-iojo etapo varžybų Anykščiuose vyko Lietuvos kartingo federacijos taurės, „ART Kart“ taurės, „Rotax Lithuania Challenge“ ir „Mėgėjų kartingo akademijos“ lenktynės.
Anykščių kartodromas yra viena iš lietuviškų trasų, kur gali vykti tarptautinio lygio varžybos. Čia yra ganėtinai nauja danga, o trasos konfigūracija reikalauja meistriškumo ir iš jauniausių, ir iš patyrusių greičiausių pilotų. Tai, kad trasa yra svarbi turistiniam Anykščių kraštui supranta ir su kartodromu bendradarbiaujanti regiono administracija. 3-iojo čempionato etapo lenktynes aplankė Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis. O vienas iš „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ trečiojo etapo partnerių – Anykščių rajono savivaldybė.
Trečiame „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ etape Anykščiuose „Micro“ klasės nugalėtojų trejetas buvo toks– Nojus Stasionis, Vanesa Šilkūnaitė ir Aloyzas Čekavičius. „Mini“ klasėje pirmą vietą iškovojo Markas Šilkūnas, antras liko Dovydas Gudelevičius, o trečioji vieta atiteko Edgarui Kelmui. „OK-Junior“ klasės prizininkai – Kajus Šikšnelis ir Tomas Veilentas.   „KZ2-Masters“ klasėje ant nugalėtojų pakylos lipo Vytautas Surdokas ir Robertas Saveikis. Na o pačioje greičiausioje „KZ2“ klasėje Anykščiuose greičiausias buvo Evaldas Dzialtuvas, antroji vieta atiteko Andrejui Apočkinui, o trečioji – Karoliui Pakrosniui.
Lietuvos kartingo federacijos taurės 3-iojo etapo varžybose „Open“ klasėje greičiausias buvo Andrius Šlivinskas, antras liko Redas Petkevičius, o trečias – Mindaugas Morkevičius.
„ART Kart“ taurės varžybų „ART-120“ klasėje greičiausias buvo Deividas Urbonavičius, atroji vieta atiteko Dariui Maciulevičiui, o trečią vietą užėmė Robertas Kupčikas. „DD2 Pro“ klasėje nugalėjo Augustinas Deksnys, antra liko Aleksandra Stravinskaitė.
„Rotax Lithuania Challenge“ lenktynėse „Micromax“ klasėje Anykščiuose triumfavo Dovydas Gudelevičius, po jo sekė Dominykas Vinogrodskis ir Majus Mazinas. „Minimax“ klasėje pirmas buvo Alexander Skjelten, antroji vieta atiteko Laurynui Žadeikai, o trečioji – Sondre Norheim. „Juniormax“ klasėje pirmą vietą užėmė Lukas Scherbinskas, antrą – Martynas Morkis, o trečią vietą iškovojo Jokūbas Bagdonavičius. DD2 klasėje nugalėjo Dajus Dabašinskas, po jo sekė Andrius Zinkevičius ir Emilija Ulvydaitė. DD2 masters prizininkų trejetas – Mykolas Mazinas, Gintautas Matulevičius ir Tautvydas Vikšraitis.
Mėgėjų kartingo akademijos varžybose „Briggs-Mini“ klasėje triumfavo Simas Veršickas, antras liko Linas Volungevičius, trečias – Emilis Grafke. „Briggs-Junior“ klasėje prizininkų trejetas atrodo taip – Tautvydas Vaškelis, Justas Kasperiūnas ir Matas Lebednykas. „Briggs-Masters“ klasėje primą vietą užėmė Matas Šerelis, antras – Rimvytas Matlašaitis, trečioji vieta atiteko Tomui Aliukevičiui. „Briggs-Open“ klasėje pirmas buvo Povilas Bonkevičius, po jo sekė Lukas Sabalis ir Kristupas Žukauskas.
 Kitas, jau ketvirtas „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ etapas vyks rugpjūčio 3-ią dieną. Tuomet sportininkai varžysis Aukštadvario kartodrome.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.