Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Rugpjūčio 13 dieną  apie 11.20 val. Svėdasuose, kelių sankryžoje, susidūrė automobiliai "Opel Vectra" ir "Mitsubishi Colt".

"Opel Vectra" vairavo blaivus vyras (g. 1967 m.), gyvenantis Kupiškio rajone, o "Mitsubishi Colt" vairavo blaivi moteris (g. 1957 m.) "Mitsubishi" vairuotoja išvežta į Anykščių ligoninę, o keleivė (g. 1964 m.) į Utenos miesto ligoninę, kur jai  nustatytas dubens kaulų lūžis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Svėdasiškis

  Nuoroda

  Man atrodo čia veikia antgamtinės jėgos stipriai veikia !!!!! Prie pat sankryžos kapai.!!!!Kažin ar praėjus kuriam laikui vėl prašoma aukų!!!.Va taip !!!
  Nors ir kaip ten priženklina ar kalnelius padaro!!!!

  Prieš 5 mėnesių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Kas kad abu vajruotajai buva blaivūs. Katras vistiek kaltas dėl avarijas. Raikia paskelbt pavardį, neslėpt, kad kitiem pamaka butų. Nei iš šia, nei išta avarijas nekyla. Je palicija čia galatų dažniau pabudėti, gal tadu par Svedasų mestelį nelakstytų mataciklai ir autamabiliai kaip vėjas.

  Prieš 5 mėnesių
 • гость

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Dziundzyt , kokį vibratorių naudoji ? Gal jau aliektriny , ar dar su rankiniu tebevargsti ?

  Prieš 5 mėnesių
 • kodel tu

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  niekada nepasikeiti primyžtu kelnaičių kai eini krautuven ? Visa parduotuve Svedasu pasmirsta juk !

  Prieš 5 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Nu , nu , nors nereikejo diagnoze paviesint , o tai vis tik moteris , o ka reiskia tokia diagnoze vyrams ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Žiopliai

  Nuoroda

  Ta sankryža labai aiškiai paženklinta, labai aišku, kur pagrindinis, o kur šalutinis kelias. Reikia tik nežiopsoti. Bet ten dažnai vyksta eismo įvykiai, nes atsiranda kelių gaidelių, kurie laksto, nežiūri į kelio ženklus, sukelia avarines situacijas. O kelių policijos toje vietoje niekada nėra. Prigaudytų iki soties pažeidėjų. Dar geriau būtų, jei budėtų neženklintos mašinos su pareigūnais.

  Prieš 5 mėnesių
 • etika

  Nuoroda

  Įdomu kaip tokią ANYKŠTOS antraštę pakomentuotų LŽS pirmininkas?
  Čia tiesiog mėgaujamasi dėl nelaimės ir žmogaus sužalojimo, kur turėtų būti pateikiama nešališka informacija apie esmo įvykį. Nukentėjęs asmuo traumuojamas psichologiškai viešai dėl patirtų sužalojimų avarijos metu.

  Prieš 5 mėnesių
 • Grazina

  Nuoroda

  Laime ,kad vairuotojai buvo blaivus , o tai pasekmes butu buve dar skaudesnes .

  Prieš 5 mėnesių