Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Rugpjūčio 13 dieną  apie 11.20 val. Svėdasuose, kelių sankryžoje, susidūrė automobiliai "Opel Vectra" ir "Mitsubishi Colt".

"Opel Vectra" vairavo blaivus vyras (g. 1967 m.), gyvenantis Kupiškio rajone, o "Mitsubishi Colt" vairavo blaivi moteris (g. 1957 m.) "Mitsubishi" vairuotoja išvežta į Anykščių ligoninę, o keleivė (g. 1964 m.) į Utenos miesto ligoninę, kur jai  nustatytas dubens kaulų lūžis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Svėdasiškis

  Nuoroda

  Man atrodo čia veikia antgamtinės jėgos stipriai veikia !!!!! Prie pat sankryžos kapai.!!!!Kažin ar praėjus kuriam laikui vėl prašoma aukų!!!.Va taip !!!
  Nors ir kaip ten priženklina ar kalnelius padaro!!!!

  Prieš savaitę
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Kas kad abu vajruotajai buva blaivūs. Katras vistiek kaltas dėl avarijas. Raikia paskelbt pavardį, neslėpt, kad kitiem pamaka butų. Nei iš šia, nei išta avarijas nekyla. Je palicija čia galatų dažniau pabudėti, gal tadu par Svedasų mestelį nelakstytų mataciklai ir autamabiliai kaip vėjas.

  Prieš savaitę
 • гость

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Dziundzyt , kokį vibratorių naudoji ? Gal jau aliektriny , ar dar su rankiniu tebevargsti ?

  Prieš savaitę
 • kodel tu

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  niekada nepasikeiti primyžtu kelnaičių kai eini krautuven ? Visa parduotuve Svedasu pasmirsta juk !

  Prieš savaitę
 • Nu

  Nuoroda

  Nu , nu , nors nereikejo diagnoze paviesint , o tai vis tik moteris , o ka reiskia tokia diagnoze vyrams ?

  Prieš savaitę
 • Žiopliai

  Nuoroda

  Ta sankryža labai aiškiai paženklinta, labai aišku, kur pagrindinis, o kur šalutinis kelias. Reikia tik nežiopsoti. Bet ten dažnai vyksta eismo įvykiai, nes atsiranda kelių gaidelių, kurie laksto, nežiūri į kelio ženklus, sukelia avarines situacijas. O kelių policijos toje vietoje niekada nėra. Prigaudytų iki soties pažeidėjų. Dar geriau būtų, jei budėtų neženklintos mašinos su pareigūnais.

  Prieš savaitę
 • etika

  Nuoroda

  Įdomu kaip tokią ANYKŠTOS antraštę pakomentuotų LŽS pirmininkas?
  Čia tiesiog mėgaujamasi dėl nelaimės ir žmogaus sužalojimo, kur turėtų būti pateikiama nešališka informacija apie esmo įvykį. Nukentėjęs asmuo traumuojamas psichologiškai viešai dėl patirtų sužalojimų avarijos metu.

  Prieš savaitę
 • Grazina

  Nuoroda

  Laime ,kad vairuotojai buvo blaivus , o tai pasekmes butu buve dar skaudesnes .

  Prieš savaitę