Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Trečiadienį Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose bus pradėta nagrinti buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio byla. Bylą nagrinės teisėja Monika Benetė.

 Eksmerui K.Tubiui kaltinimai pareikšti pagal Lietuvos baudžiamojo kodekso 226 straipsnio 2 dalį (prekyba poveikiu).

Priminsime, jog STT pareigūnai po kelis mėnesius trūkusio tyrimo sausio pabaigoje K.Tubį sulaikė. Politikas įtariamas iš verslininkų reikalavęs pinigų kaip paramos jo įsteigtam visuomeniniam rinkimų komitetui.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • turi teisme

  Nuoroda

  ir sedeti kas dave,juk tas toks pat ,juk verslininkai duodantis ,kad butu geriau irgi turi sedeti teisiamuju suole,o gal dar yra daves ir kas patenkino jo norus ,tada neskunde

  Prieš mėnesį
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Prasidės atsiprašinėjimai, aiškinimai, kad jis galvojo, kad bus tokia baigtis. Turės K.Tubis pagalvoti, duoti šansą žmogui, kuris jį išdavė. Tai tas pats, kas duoti antrą šovinį tam, kuris į tave nepataikė iš pirmo karto.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Aš vis tiek nesuprantu, kodel Marijona norejo kad korumpuotas valdininkas, kyšininkas pakartotinai butu buves rajono meru ? Kuo jie abu tarpusavyje susiję ? Gal daugiabučių administravimo pinigų plovimu ? Ar dar kuo ? Paaiškit man durnam.. ?

  Prieš mėnesį
 • Donaldas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Pripratau Juozo vardu rašinėti, atsiprašau...

  Prieš mėnesį
 • Ponia

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Marijona, rašyk atvirai, kas tas netaiklus Vorošilovo šaulys? G ar B ?

  Prieš mėnesį
 • Sprogs tas muilo burbulas , gal kazkiek kaltas , didesnes aferas kurie padaro tai tylu .

  Prieš mėnesį
 • Virgi tu?

  atsakymas į: N Nuoroda

  Gal galima sužinoti, kas padarė didesnių aferų? Jei tūkstančio eurų kyšis mažas, tai iki kiek galima imti? Jei imti kyšį komiteto reklamai galima, tai kodėl negalima imti vaikų vestuvėms, kelionei, naujoms padangoms? Jei imti kyšį už statybas senamiestyje galima, tai kodėl negalima imti už kitas paslaugas?

  Prieš mėnesį
 • nuopuolio ratas

  Nuoroda

  prasidėjo šūkiais-
  Neleisiu vogti.
  Bitės nevagia.
  o baigsis - atsėdėsiu patas

  Prieš mėnesį
 • bitinyks

  atsakymas į: nuopuolio ratas Nuoroda

  ir dar kaip bitės vagia, net gali kaimynų bičių šeimas išžudyti dėl medaus pavogimo, tik reikia sirupo su šnapsu bitėm užduoti, viską aplink išvalys. Matyt Gorkio tremtinių mokyklos absolventas vis to šnapso paimdavo, gal ir stiklinėm, nu kaip mokintas buvo.

  Prieš mėnesį
 • BGK

  atsakymas į: bitinyks Nuoroda

  eina na...sakai, kad ir iki to gali daeit, nors ne taip garsiai, o tai vis minimas ryžikas dar labiau paruduos...tik apatinėj daly, o plikšis su peruku ir suknele pradės lakstyt

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau