Kokio dydžio mėnesinė alga patenkintų Jūsų poreikius?

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai:
– Pagaliau aš pasiekiau finansinį stabilumą.
– Ir kuo gi jis pasireiškia?
– Pinigų nebuvo, nėra ir atrodo nebus.

Komentaras

vidmantas:„cia su tais ugnies kurenimais vidury miesto gali blogai baigtis , as is ramybes maciau ir norejau gaisrynikam skambinr tai gerai kad zmona supratinga ir pastarus su kaimyne mane sudurnino ,suprato kad degina baidykle."

Skaityti komentarus (1)
Pirmieji privatūs senelių namai rajone atidaryti 2015 metais.

Trečiadienį Anykščių rajono savivaldybės vadovai dalyvaus pasitarime dėl privačių senelių globos namų steigimo Anykščių rajone, praneša Anykščių rajono savivaldybė.


Anykščių rajone jau veikia vieni privatūs senelių namai - jie yra įsikūrę Debeikių seniūnijos Kuprių kaime. Egidijaus Matelio kaimo turizmo sodyba prieš ketverius metus buvo pertvarkyta į pirmuosius Anykščių rajone privačius senelių globos namus "Sidabrinis amžius". Dvylikoje kambarių čia gali vienu metu gyventi 24 seneliai.

 

Pagal gyventojų amžių Anykščių rajonas yra priskiriamas prie vienų seniausių rajonų Lietuvoje.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • gyventojas

  Nuoroda

  na ir prirašyta. Mano mama gyvena šituose namuose ir aš labai patenkintas, nes visas kolektyvas labai nuoširdžiai dirba. O kas supranta kiek reikia įdėti darbo, kad tokie namai veiktų, tai taip nerašytų. Man pačiam tenka dirbti su žmonėmis, tai puikiai matau, kas tokius neigiamus komentarus rašo. Savininkui šių namų patarčiau kreiptis į teisėsaugą už šmeižtą. Manau nesunku bus identifikuoti "rašytojus".

  Prieš 6 mėnesių
 • mes

  Nuoroda

  Jetau kokie pikti zmones, kodel jums tiesiog tiesei nepasiteiravus tu namu direktoriaus, kas ir kaip ten vyksta, o cia tie'' senelis'','' artojas'' patys tikriausiai dirbe ir prisidirbe buvot atleisti va is pykcio neriates is kailio kaip ikasti, tik nepavyksta tikriausiai. kiekvienas turi sava nuomone, nekurkite savu demagogiju o tiesei klauskite.

  Prieš 6 mėnesių
 • Senelis

  Nuoroda

  Prašau sudaryti komisiją ir pasidomėti kas dedasi E. M. senelių namuose, baisu kaip išnaudojami ten gyvenantys ir dirbantys žmonės.

  Prieš 6 mėnesių
 • Artojas

  atsakymas į: Senelis Nuoroda

  Kam ten ta komisija šitam bailiui? Slapstysis nuo visų ir skambinės,kad gelbėkit! Visi va tokie vagys prieina liepto galą anksčiau ar vėliau. Prieis ir šitie supuvėliai.

  Prieš 6 mėnesių
 • Benamis

  Nuoroda

  Tai čia liberalų politinės programos dalis, įsisavinant su privačiu sektoriumi socialinei politikai skiriamas tam biudžeto lėšas. Kad bus nakvynės namai žmonėms, neturintiems pastogės- benamiams?

  Prieš 6 mėnesių
 • nei vienas senelis

  Nuoroda

  isdirbe po 50 metu tokiu pensiju negauna ,tad tik pasigirt ir pasvajot ,nekurkit iliuziju

  Prieš 6 mėnesių
 • Brangu

  Nuoroda

  Na tai kas ,kad atsidarys,vien kainos nerealios iš kur žmogui gauti pinigėlių,na tai kas kad savivaldybė sakykim kompensuoja jai seno žmogaus pensija maža,ir tarkim šeimos juk nariai tai pat neturi iš ko pridėti.Žodžiu nėra išeities jokios .Visur viskas brangu

  Prieš 6 mėnesių
 • Dėja.

  Nuoroda

  Čia tik skambus pavadynimas, o ten kaip ir visur taupoma ir spaudžiama dirba ne profesonalai o tik kursus praėje...

  Prieš 6 mėnesių
 • Atsakymas V.

  Nuoroda

  780 eurų

  Prieš 6 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Atsakymas V. Nuoroda

  Tiek ir turi kainuoti, nes darbas itin atsakingas ir sunkus. Valstybė turi daug prisidėti, ir, manau, prisideda, nes kitaip tokios privačios įstaigos neegzistuotų. Senelių namai privalo būti. Yra privatūs ir yra valstybiniai. Visų pirma, tai pagalba senam žmogui, nes nei vienas nenori, kad iš beviltiškumo būtų uždusintas pagalve artimųjų, privestų iki išprotėjimo ribos.

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau