- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

Praėjusį savaitgalį paaiškėjo Anykščių rajono 7x7 futbolo lygos finalo dalyviai. Pirmajame ARFL pusfinalio mače kovojo „Penkiasdešimt“ ir „Ukmergės“ ekipos.

Anykštėnai pasinaudojo varžovų spragomis ir antrajame kėlinyje pirmavo 5:3. Vis dėlto ukmergiškiai parodė charakterį ir per paskutines tris mačo minutes sugebėjo išlyginti rezultatą (5:5).

Baudinių serijoje tvyrojo didelė įtampa, su kuria geriau susitvarkė „Penkiasdešimt“ - 3:2.

Antrajame pusfinalyje „Kaimanai“ jau mačo pradžioje pribloškė „Veteranus“ ir išsiveržė į priekį 3:0. Visgi, patyrę futbolininkai susikaupė ir parodė, jog turi parako. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas R.Savickas pirmajame kėlinyje rezultatą sušvelnino, o antroje susitikimo dalyje „Veteranai“ pelnė dar du įvarčius ir ekipos santykius aiškinosi mušdamos baudinius.

Molėtiškiai ir „Veteranai“ keitėsi taikliais smūgiais, kol galiausiai „Kaimanų“ žaidėjas suklydo ir kelialapis į finalą atiteko „geltoniesiems“ (3:2).

Ketvirtfinalių metu pralaimėjusios komandos pradėjo grumtynes dėl „Paguodos taurės“. Pirmajame mače „Be šansų“ 4:3 nugalėjo „Traupį“, o „Teradentos“ ir AKKSC ekipų rungtynės nebuvo sužaistos dėl „baltųjų“ neatvykimo į susitikimą - jiems užskaitytas pralaimėjimas 0:5.

Lemiamos ARFL lygos rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 25 dieną (sekmadienį) centriniame Anykščių miesto stadione.

Rezultatai:

„Penkiasdešimt“ (K.Šimkus 2 įvarčiai, M.Bagdonavičius 1, P.Želiabinas 1, I.Šiaučiulis 1) - „Ukmergė“ (K.Kolosovas 2, N.Remeika 2, T.Aukštakojis 1) 5:5

„Veteranai“ (R.Savickas 2, S.Pesliakas 1) - „Kaimanai“ (J.Sugintas, V.Armanavičius, T.Viburys) 3:3

„Traupis“ (A.Tamašauskas 2, K.Ramoška į savo vartus) - „Be šansų“ (D.Paurys 2, K.Ramoška 2) 3:4