Kokio dydžio mėnesinė alga patenkintų Jūsų poreikius?

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai:
– Pagaliau aš pasiekiau finansinį stabilumą.
– Ir kuo gi jis pasireiškia?
– Pinigų nebuvo, nėra ir atrodo nebus.

Komentaras

vidmantas:„cia su tais ugnies kurenimais vidury miesto gali blogai baigtis , as is ramybes maciau ir norejau gaisrynikam skambinr tai gerai kad zmona supratinga ir pastarus su kaimyne mane sudurnino ,suprato kad degina baidykle."

Skaityti komentarus (1)

Praėjusį savaitgalį paaiškėjo Anykščių rajono 7x7 futbolo lygos finalo dalyviai. Pirmajame ARFL pusfinalio mače kovojo „Penkiasdešimt“ ir „Ukmergės“ ekipos.

 

 

Anykštėnai pasinaudojo varžovų spragomis ir antrajame kėlinyje pirmavo 5:3. Vis dėlto ukmergiškiai parodė charakterį ir per paskutines tris mačo minutes sugebėjo išlyginti rezultatą (5:5).

Baudinių serijoje tvyrojo didelė įtampa, su kuria geriau susitvarkė „Penkiasdešimt“ - 3:2.

Antrajame pusfinalyje „Kaimanai“ jau mačo pradžioje pribloškė „Veteranus“ ir išsiveržė į priekį 3:0. Visgi, patyrę futbolininkai susikaupė ir parodė, jog turi parako. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas R.Savickas pirmajame kėlinyje rezultatą sušvelnino, o antroje susitikimo dalyje „Veteranai“ pelnė dar du įvarčius ir ekipos santykius aiškinosi mušdamos baudinius.

Molėtiškiai ir „Veteranai“ keitėsi taikliais smūgiais, kol galiausiai „Kaimanų“ žaidėjas suklydo ir kelialapis į finalą atiteko „geltoniesiems“ (3:2).

Ketvirtfinalių metu pralaimėjusios komandos pradėjo grumtynes dėl „Paguodos taurės“. Pirmajame mače „Be šansų“ 4:3 nugalėjo „Traupį“, o „Teradentos“ ir AKKSC ekipų rungtynės nebuvo sužaistos dėl „baltųjų“ neatvykimo į susitikimą - jiems užskaitytas pralaimėjimas 0:5.

Lemiamos ARFL lygos rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 25 dieną (sekmadienį) centriniame Anykščių miesto stadione.

Rezultatai:

„Penkiasdešimt“ (K.Šimkus 2 įvarčiai, M.Bagdonavičius 1, P.Želiabinas 1, I.Šiaučiulis 1) - „Ukmergė“ (K.Kolosovas 2, N.Remeika 2, T.Aukštakojis 1) 5:5

„Veteranai“ (R.Savickas 2, S.Pesliakas 1) - „Kaimanai“ (J.Sugintas, V.Armanavičius, T.Viburys) 3:3

„Traupis“ (A.Tamašauskas 2, K.Ramoška į savo vartus) - „Be šansų“ (D.Paurys 2, K.Ramoška 2) 3:4

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta