Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmai trečiadienį pradės nagrinėti prekyba poveikiu kaltinamo buvusio Anykščių mero Kęstučio Tubio bylą.

 Iš pradžių šią bylą nagrinėti pavesta Anykščių rūmams, tačiau jie nuo bylos nusišalino.

Utenos apylinkės teismo raštinės skyriaus vedėja Gyta Jakučionienė BNS sakė, kad Anykščių rūmai nusišalino argumentuodami, jog K. Tubis yra aktyvus politinis veikėjas Anykščiuose, yra ėjęs pareigas vietos policijoje, todėl gali kilti interesų konfliktų.

Specialiųjų tyrimų tarnyba ir prokuratūra buvo pranešusios, kad K. Tubis galėjo pasinaudoti savo tarnybine padėtimi, siekdamas naudos sau ir savo vadovaujamam visuomeniniam rinkimų komitetui.

Manoma, kad iš dviejų verslininkų politikas reikalavo finansinės paramos minėtam visuomeniniam rinkimų komitetui, rengiantis 2019 metų savivaldybių merų ir tarybų rinkimams.

Įtariama, kad už tai K. Tubis verslininkams sutarė atsilyginti paslaugomis. Vieno jų atstovaujamai bendrovei politikas esą pažadėjo paveikti savivaldybės darbuotojus, kad šie skubos tvarka atliktų visus veiksmus ir bendrovė galėtų išsinuomoti žemės sklypą bei gauti leidimus vykdyti jame verslininko pageidaujamo aukštingumo statybas.

Už tai bendrovės atstovas, įtariama, rado asmenį, kurio vardu į K. Tubio vadovaujamo rinkimų komiteto sąskaitą kaip auka pervestas 1 tūkst. eurų.

Iš kito Anykščių verslininko K. Tubis taip pat reikalavo finansinės paramos rinkimų komitetui. Už tai, įtariama, rajono vadovas pažadėjo pagalbą, kad valstybės lėšomis būtų sutvarkytas kelias, kur yra įvažiavimas į verslininko atstovaujamą bendrovę.

Pasak teisėsaugos, yra pagrindo manyti, kad minėtai bendrovei sudarytos išskirtinės sąlygos dalyvauti Anykščių rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių, susijusių su verslu, kapitalinio remonto ir rekonstrukcijos atrankoje.

Per ikiteisminį tyrimą taip pat nustatyta, kad, norėdamas užsitikrinti politinę paramą priimant kai kuriuos Anykščių rajono savivaldybės tarybos sprendimus, K. Tubis galėjo pažadėti vienam tarybos nariui pareigas savivaldybės valdomoje įmonėje.

Už prekybą poveikiu gresia baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • klaida tekste

  Nuoroda

  Specialiųjų tyrimų tarnyba ir prokuratūra buvo pranešusios, kad K. Tubis pasinaudojo savo tarnybine padėtimi, siekdamas naudos sau ir savo vadovaujamam visuomeniniam rinkimų komitetui......
  Teisme gal jis pareikš..., kad kyšiai privalomi norint kontroliuoti verslininkus ? Juk tai ne nauda - tai priklausomybė ...!

  Prieš mėnesį
 • Telesforas

  Nuoroda

  Gerai stebimas, nenustebčiau, jei išlįs viešumon ir kiti jo poveikiai.

  Prieš mėnesį
 • Verslininkas

  Nuoroda

  Būčiau penkiomis štukemis paremes už kelio išasfaltavima prie mano namu valstybinėmis lėšomis ! A taip galima daryti ? Pas ka čia reikia eiti nunešti ?

  Prieš mėnesį
 • Užjaučiu

  atsakymas į: Verslininkas Nuoroda

  Po STT vizito nebeliko...

  Prieš mėnesį
 • kodel neteisiami

  Nuoroda

  dave kysi,juk jie tokie pat nusikalteliai

  Prieš mėnesį
 • Nereikia užstoti

  atsakymas į: kodel neteisiami Nuoroda

  Jei esi reketuojamas duoti, tada nuo atsakomybės esi atleidžiamas. Sena teisinė norma.

  Prieš mėnesį
 • Stipru

  Nuoroda

  BNS informacija.

  Prieš mėnesį