Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)
2019-08-25

Nebėra diktatūros

Įprasta, kad lyginame, kokia buvo praėjusios kadencijos vietos valdžia, kokia yra naujai išrinktoji.
Kokius esminius skirtumus tarp pastarųjų dviejų vietos valdžių pastebite? Kurioje srityje dabar Anykščių rajono savivaldybė dirba geriau?

Romaldas GIŽINSKAS, anykštėnas:
- Svarbiausia, kad šios kadencijos valdžia žymiai skaidresnė nei buvusioji. Antra - tariasi su žmonėmis. Nebėra diktatūros požymių, kokie buvo mero ,,mento“ laikais. Tikiu, kad bus priimti griežtesni sprendimai amfibijos, ,,bačkos“ klausimais. Ateina metas, kai praėjusios kadencijos rajono valdžiai už padarytas klaidas reikia atsakyti.
Įdomi situacija su Anykščių technologijos mokykla, jei iš mokyklos bendrabučio jau ,,auga“ viešbutis. Čia vėl praeitos kadencijos valdžios ,,nuopelnai“. Savo laiku buvo nutarta, kad Anykščių technologijos mokykla bus Anykščių Jono Biliūno gimnazijos padaliniu. O dabar taip išeina, kad kažkas nusprendė riebų kąsnelį pasidalyti. Juk ne paslaptis, kad bendrabutis renovuotas. Mano tiesioginis klausimas dabartinei rajono valdžiai - ar bus viešbutis, ar čia tik sklandančios kalbos?
O reziumė - viskas eina į gerąją pusę. Nenorėkime, kad per šimtą dienų kažkas įvyktų. Laukime. Mes kantrūs.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • naujas

  Nuoroda

  gerai pastebi gerbiamas p. Gizinskas.

  Prieš 7 mėnesių
 • algis

  Nuoroda

  valkatu skurdziu alchoholiku pilni Anyksciai savivaldybeje nekompetetingu asmenu o diktaturos nera-o galetu nors nedidele būti sitam iskuopti

  Prieš 7 mėnesių
 • Klausimelis

  Nuoroda

  Ar tikrai nera diktaturos?

  Prieš 7 mėnesių
 • manau

  Nuoroda

  pats tamsta ir esarte iš tų nes norite,kad viskas klostytusi pagal Jus..Mėgstate kritikuoti,reikštis tik nenorite daryti.

  Prieš 7 mėnesių
 • pasvajok ji

  Nuoroda

  yra ir jie uzsislaptine 75,o del buvusios ar esamos ,tas pats sudas ,jokio darbo nera nebuvo ir nebus ,jie visi del lovio ir saveso buve kai kurie nesugebejo savimi pasirupinti o ka kalbet apie kitus

  Prieš 7 mėnesių
 • Ei !

  Nuoroda

  Ar iš Balninkų tavęs dar neišvijo ?

  Prieš 7 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Diktatūros nebus, kai bus tiesioginė demokratija, vykdoma vietos referendumais, o kad ji būtų, reikia, kad gyventojai būtų sąmoningi, norėtų gyventi demokratijoje, nelauktų, jog valdžia už juos nuspręstų, bet patys imtųsi atsakomybės už savo miestą, savivaldybę.

  Prieš 7 mėnesių
 • Pasvajok

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Putino tiesioginės demokratijos čia nebus.

  Prieš 7 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Pasvajok Nuoroda

  Rusijoje yra toks pat politinis režimas, kaip Lietuvoje, ten taip pat neleidžia žmonėms spręsti, kai valdžiai klausimas netinka, nors reikalavimai piliečiams surengti referendumą yra dešimt kartų mažesni nei Lietuvoje, bet suranda, kaip sutrukdyti. Nors ten, skirtingai nuo Lietuvos, yra įteisinti vietos referendumai ir ne vienas yra įvykęs. Todėl kvailas yra jūsų nuolatinis Putino kaišiojimas. Suprantu, kad jums patinka gyventi, kaip tarybinėje Lietuvoje, kai viską nusprendžia valdžia, o žmonės neturi teisės spręsti.

  Prieš 7 mėnesių
 • Kaimo politologas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Normali mintis

  Prieš 7 mėnesių