Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

Ji:
- Brangusis, atostogaukime Bahamose.
Jis:
- Tai neįmanoma, juk mes turime pagalvoti apie skolas.
Ji:
- Bet mes juk apie jas galime galvoti ir Bahamose...

Komentaras

Kurkliai:„Geriau tegu rodo turistam srutomis laistomus laukus prie Kurklių . Tai kvapų " SPA objektas" , pasivaikštant unikalių azoto kvapų prisotintais laukais, leidžiantis patirti įspudingą kiaulydės kvapą, kurortinio miesto prieigose"

Komentuoti
2019-09-09

Suaktyvėjo vagys

Praėjusį savaitgalį Anykščių rajone kaip reikiant pasidarbavo ilgapirščiai.


Gautas moters (g. 1937 m.), gyvenančios Traupio seniūnijos Levaniškių kaime, Topolių g., pareiškimas, kad rugsėjo 6 dieną apie 16.30 val. grįžusi į namus, pastebėjo, kad yra išlaužta užrakintų durų pakabinama spyna ir patekta į namo vidų. Apžiūrėjusi namo vidų, pastebėjo, kad iš švarko kišenės yra dingę 800 eurų, o iš stalčiuje buvusios piniginės dingę 50 eurų. Padaryta 850 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gautas moters (g. 1981 m.), registruotos Kupiškio rajone pareiškimas, kad rugsėjo 7 dieną  apie 16.00 val. pastebėjo, jog iš automobilio AUDI, kuris stovėjo prie Šventosios upės Andrioniškio seniūnijos Magylų kaime, salono pavogta piniginė, telefonas "Samsung:, telefonas "Huawei p20 lite", iš vyro piniginės pavogti 70 eurų, žemų dažnių kolonėlė, raktų komplektas, maistas ir alkoholis, automobilio akumuliatorius. Padaryta 610 eurų turtinė žala.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Rugsėjo 8 dieną  gautas UAB direktoriaus (g. 1956 m.) pareiškimas, kad nakties metu Skiemonių seniūnijos  Aniūnų kaime, Aniūnų g., įsibrauta į kieme esantį garažą, iš kurio pagrobtas įmonei priklausantis keturratis motociklas SUZUKI KING QUAD LTA700 XK6. Padaryta žala 5000 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jo

  Nuoroda

  Landsbergio gauja apvogė tauta ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Jei

  Nuoroda

  Kiek metų sėdės opozicijos lyderis?

  Prieš 5 mėnesių
 • Tai tobuliems policininkams bus vieni juokai sugauti vagis,ne tik bobute bausti.

  Prieš 5 mėnesių
 • Faktas kaip blynas !

  Nuoroda

  Na va, o kai kurie sako, kad Anykščių rajone niekas neaktyvėja...

  Prieš 5 mėnesių