Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (6)

Rugsėjo 21 d., šeštadienį, 20.30 val. Koplyčioje (Vilniaus g. 36, Anykščiai)- BRONIAUS PETROKO dainų vakaras.Bronius Petrokas, anykštėnams gerai pažįstamas muzikos pedagogas ir kūrėjas, į gyvenimą žvelgia kaip į nuostabią likimo dovaną. Ji leidžia prisiliesti prie kasdienybės akimirkose slypinčio grožio stebuklo. Didelis džiaugsmas juo, savyje išgyventu, išnešiotu, pajaustu, dalytis su kitais, pasibelsti į šalia ir toli esančių širdis.Tik tokia kūryba – iš širdies į širdį – sušildo sielą, įprasmina ne tik kuriančiojo, bet ir klausančio, atsiveriančio muzikai buvimą.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Sveikinimai

  Nuoroda

  ir linkėjimai .Džiaugiuosi ir būtinai dalyvausiu. Sėkmės!

  Prieš mėnesį
 • Puiku

  Nuoroda

  anykštėnams turėt tokį menininką, papuošiantį miesto renginius.Laukiam su nekantrumu.

  Prieš mėnesį
 • Pagarba

  Nuoroda

  Šiam nuostabiam žmogui! Iki susitikimo JŪSŲ DAINŲ VAKRE.

  Prieš mėnesį
 • Buvusi mokinė

  Nuoroda

  Būtinai ateisiu į savo mokytojo dainų vakarą. Jis toks nuoširdus, turintis puikų humoro jausmą, kūrybingas, išradingas, visada geros nuotaikos.Norėčiau dažniau susitikt tokiuose renginiuose. Linkėjimai.

  Prieš mėnesį
 • Laukiu

  Nuoroda

  su nekantrumu šio vakaro.Didžiausias malonumas vėl išgirsti p. Broniaus jautrią,nuoširdžią,profesionalią,originalią,lyrišką,...kūrybą!Sėkmės didžiausios ir iki!

  Prieš mėnesį