Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)

Rugsėjo 21 d., šeštadienį, 20.30 val. Koplyčioje (Vilniaus g. 36, Anykščiai)- BRONIAUS PETROKO dainų vakaras.Bronius Petrokas, anykštėnams gerai pažįstamas muzikos pedagogas ir kūrėjas, į gyvenimą žvelgia kaip į nuostabią likimo dovaną. Ji leidžia prisiliesti prie kasdienybės akimirkose slypinčio grožio stebuklo. Didelis džiaugsmas juo, savyje išgyventu, išnešiotu, pajaustu, dalytis su kitais, pasibelsti į šalia ir toli esančių širdis.Tik tokia kūryba – iš širdies į širdį – sušildo sielą, įprasmina ne tik kuriančiojo, bet ir klausančio, atsiveriančio muzikai buvimą.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Sveikinimai

  Nuoroda

  ir linkėjimai .Džiaugiuosi ir būtinai dalyvausiu. Sėkmės!

  Prieš 8 mėnesių
 • Puiku

  Nuoroda

  anykštėnams turėt tokį menininką, papuošiantį miesto renginius.Laukiam su nekantrumu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Pagarba

  Nuoroda

  Šiam nuostabiam žmogui! Iki susitikimo JŪSŲ DAINŲ VAKRE.

  Prieš 8 mėnesių
 • Buvusi mokinė

  Nuoroda

  Būtinai ateisiu į savo mokytojo dainų vakarą. Jis toks nuoširdus, turintis puikų humoro jausmą, kūrybingas, išradingas, visada geros nuotaikos.Norėčiau dažniau susitikt tokiuose renginiuose. Linkėjimai.

  Prieš 8 mėnesių
 • Laukiu

  Nuoroda

  su nekantrumu šio vakaro.Didžiausias malonumas vėl išgirsti p. Broniaus jautrią,nuoširdžią,profesionalią,originalią,lyrišką,...kūrybą!Sėkmės didžiausios ir iki!

  Prieš 8 mėnesių