Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (6)

Valstybinių miškų urėdija skelbia, kad  kitų metų pradžioje atnaujins lengvųjų automobilių parką. Nauji automobiliai žadami visiems regioniniams padaliniams, tad pirkiniai papildys ir Anykščių padalinio parką.


Konkursą tiekti automobilius miškininkams  laimėjo dvi bendrovės – UAB „Autobrava Motors“ ir UAB „Inchcape Motors“.
Per 8 mėnesius bendrovė „Autobrava Motors“, pagal sutarties sąlygas, pristatys Valstybinių miškų urėdijai 116 mažųjų visureigių „Jeep Renegade“, o „Inchcape Motors“ – 131 pikapą „Mitsubishi L200“.
Visi automobiliai perkami kartu su techniniu aptarnavimu ir gamintojo garantija iki 60 mėnesių. Taip pat su papildoma įranga: parkavimo davikliais, laisvų rankų įranga, variklio apačios ir karterio metaline apsauga, priekabos vilkimo kabliu, papildomu žieminių padangų komplektu. Automobiliai varomi keturiais ratais – jie bus skirti darbuotojams važinėti sunkiai pravažiuojamose vietovėse. Visi automobiliai varomi moderniais dyzeliniais varikliais, pagamintais pagal naujus energijos vartojimo efektyvumo ir aplinkos apsaugos reikalavimus, kas užtikrins didesnį ekonomiškumą, patikimumą ir mažesnę aplinkos taršą.

 

Automobiliams apipavidalinti bus panaudotas naujas dizainas – naujasis Valstybinių miškų urėdijos logotipas ir firminis stilius.  
Į transporto parko atnaujinimą įmonė investuoja 5,2 mln. eurų.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • gal gerai tvarkosi visai

  Prieš mėnesį
 • Aiški

  atsakymas į: g Nuoroda

  Blogai dabar tvarkosi, nes automobilių nuperka tik tiek,nkai anksčiau įsigydavo gerokai daugiau ir geresnių firmų.

  Prieš 4 savaičių
 • Dalius

  Nuoroda

  Gal tyliau vazines , o tai dabar bunant miske senu kledaru garsas uz kilometro girdis , zinok kazkas tai is miskininku vaziuoja., matyt ir vilkus isbaido , tai tie puola tada avis pjaut.

  Prieš mėnesį
 • Vilkų sergėtojui

  atsakymas į: Dalius Nuoroda

  Senesnės mašinos kaip 6 metai nėra.va

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  Konservatorių - valstiečių reforma patyrė fiasko.

  Prieš mėnesį