Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Užeina plikis į kirpyklą ir, rodydamas į vešlią kirpėjo šukuoseną, sako:
- Duosiu tau 1 000 eurų, jeigu mano bus tokia šukuosena kaip tavo!
Kirpėjas įdėmiai žiūri į plikį, į savo atvaizdą veidrodyje, vėl į plikį.
- Ech, buvo nebuvo! - numojęs ranka ištarė kirpėjas ir pradėjo skusti save plikai.

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (16)

Valstybinių miškų urėdija skelbia, kad  kitų metų pradžioje atnaujins lengvųjų automobilių parką. Nauji automobiliai žadami visiems regioniniams padaliniams, tad pirkiniai papildys ir Anykščių padalinio parką.


Konkursą tiekti automobilius miškininkams  laimėjo dvi bendrovės – UAB „Autobrava Motors“ ir UAB „Inchcape Motors“.
Per 8 mėnesius bendrovė „Autobrava Motors“, pagal sutarties sąlygas, pristatys Valstybinių miškų urėdijai 116 mažųjų visureigių „Jeep Renegade“, o „Inchcape Motors“ – 131 pikapą „Mitsubishi L200“.
Visi automobiliai perkami kartu su techniniu aptarnavimu ir gamintojo garantija iki 60 mėnesių. Taip pat su papildoma įranga: parkavimo davikliais, laisvų rankų įranga, variklio apačios ir karterio metaline apsauga, priekabos vilkimo kabliu, papildomu žieminių padangų komplektu. Automobiliai varomi keturiais ratais – jie bus skirti darbuotojams važinėti sunkiai pravažiuojamose vietovėse. Visi automobiliai varomi moderniais dyzeliniais varikliais, pagamintais pagal naujus energijos vartojimo efektyvumo ir aplinkos apsaugos reikalavimus, kas užtikrins didesnį ekonomiškumą, patikimumą ir mažesnę aplinkos taršą.

 

Automobiliams apipavidalinti bus panaudotas naujas dizainas – naujasis Valstybinių miškų urėdijos logotipas ir firminis stilius.  
Į transporto parko atnaujinimą įmonė investuoja 5,2 mln. eurų.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • gal gerai tvarkosi visai

  Prieš 8 mėnesių
 • Aiški

  atsakymas į: g Nuoroda

  Blogai dabar tvarkosi, nes automobilių nuperka tik tiek,nkai anksčiau įsigydavo gerokai daugiau ir geresnių firmų.

  Prieš 8 mėnesių
 • Dalius

  Nuoroda

  Gal tyliau vazines , o tai dabar bunant miske senu kledaru garsas uz kilometro girdis , zinok kazkas tai is miskininku vaziuoja., matyt ir vilkus isbaido , tai tie puola tada avis pjaut.

  Prieš 8 mėnesių
 • Vilkų sergėtojui

  atsakymas į: Dalius Nuoroda

  Senesnės mašinos kaip 6 metai nėra.va

  Prieš 8 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  Konservatorių - valstiečių reforma patyrė fiasko.

  Prieš 8 mėnesių