Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

tovi du muitininkai pasienyje. Žiūri – važiuoja vyrukas su dviračiu, ant bagažinės cigarečių “Marlboro” blokas.
– Ot niekšas, – sako vienas, – taip viešai veža kontrabandą.
– Nieko nepadarysi – bloką galima be muito vežti. Savo reikmėms.
Kitą dieną mato tą patį vyruką, vėl su “Marlboro” bloku ant dviračio bagažinės.
– Tuoj aš tam niekšui baudą išrašysiu.
– Nusiramink, jis turi teisę, savo reikmėms veža…
Situacija kartojasi kasdien maždaug du mėnesius. Galiausiai abu muitininkai prieina prie to vyruko ir sako:
– Žmogau, imk mūsų sunkvežimį, prisikrauk pilną cigarečių ir parsivežk, mes tavęs nestabdysim, tik nebenervink mūsų…
– Ko jūs čia prikibot? Nereikia man jūsų sunkvežimio, aš jau visus dviračius pervežiau…

Komentaras

jaunimas:„labai gerai, kad Andrioniškiui sekasi su seniūnais. tikimės naujų veiklų ir naujų iššūkių.teko su gerbiamu seniūnu bendrauti regioniniame parke, paprastas, nepasikėlęs ir jautrus žmogus."

Komentuoti

Pradedantiesiems ir pirmą kartą susidūrusiems su turinio valdymo sistemomis (TVS), dažnai kyla pagrindinis klausimas – kokią sistemą verta rinktis jų kuriamai svetainei? Viena iš galimybių – WordPress turinio valdymo sistema. Žinoma, prieš renkantis WordPress turinio valdymo sistemą, būtina suprasti, kada ją rinktis privalu ir kodėl? Taip pat nieko nelaukiant būtina pagalvoti apie būsimą hostingą jūsų svetainei – internetinės svetainės talpinimą internete. Kokį hostingo planą pasirinksite, priklauso ne tik nuo jūsų pasirinktos turinio valdymo sistemos, tačiau ir nuo jūsų internetinės svetainės paskirties.

 

Kas yra turinio valdymo sistema (TVS)?

Turinio valdymo sistema (TVS) – tai tam tikra programinė įranga, kurios pagalba be programavimo ar kitų sudėtingų techninių žingsnių, galima valdyti internetinio tinklalapio informaciją. Pavyzdžiui, Jūs turite internetinį tinklalapį, kuriame pateikiama jūsų aprašomų paslaugų informacija ar demonstruojamos prekės. Jeigu prireikia pakoreguoti jau esamą informaciją ar papildyti sąrašą naujomis prekėmis, turinio valdymo sistema leidžia atlikti naujus pakeitimus labai lengvai – prireikia vos kelių akimirkų. Nereikia jaudintis svarstant, kaip naujas turinys atrodys ar atlikti sudėtingų veiksmų norint įkelti naujas nuotraukas ir susijusią informaciją. Visas svetainės turinys yra valdomas pasitelkiant nesudėtingą valdymo panelę. Jeigu jums nekyla problemų susidūrus su Microsoft Word, Excel ir panašiomis programomis, tuomet dėl TVS tikrai nevertėtų baimintis. Turinio valdymo sistema įprastai sudaro galimybes, visai nesudėtingu būdu, įsidiegti naujas funkcijas. Taip pat labai nesudėtingai galima valdyti dizaino šablonus – vos per kelias akimirkas sugebėsite pakeisti tinklalapio dizainą.

WordPress privalumai

Neretai pradedantieji linkę painioti, kas yra nemokama tinklaraščio platforma WordPress.com ir kokybiška ir pilna turinio valdymo sistema WordPress.org. Žinoma, prieš daugiau nei dešimtmetį, šios abi platformos buvo naudojamos tinklaraščiams, tačiau per per šį visą laiką, WordPress TVS labai pasikeitė. Šiandien naudojantis šia turinio valdymo sistema, galima turėti bet kokio tipo, visus jūsų poreikius atitinkančią svetainę – internetinę parduotuvę, įmonės internetinę svetainę, portfolio ir t.t. Skaičiuojama, kad visame pasaulyje naudojasi WordPress turinio valdymo sistema, net ketvirtadalis vartotojų, kurie supranta, kiek puikių galimybių siūlo ši platforma. Beje, ar žinojote, kad WordPress TVS naudojasi ir tokios žinomos kompanijos, kaip The New York Time, Linkedin, eBay ir dar daug kitų?

WordPress TVS nemokamai

WordPress platforma yra žinoma, kaip nemokama programinė įranga, todėl ją gali bet kuris atsisiųsti nemokamai, naudotis ja ar modifikuoti. Kiekvienas turi galimybę keisti šios turinio valdymo sistemos programinį kodą. Taip pat kiekvienas turi galimybę papildyti šios sistemos turinį naujais dizaino šablonais ar įskiepiais. Šiandien galime suskaičiuoti net 30 000 sukurtų nemokamų įskiepių bei daugiau nei 2500 nemokamų dizaino šablonų. Šie priedai gali būti laisvai naudojami bet kokio tipo svetainėms, tiek asmeninėms, tiek komercinėms.

Jeigu galvojate apie svetainės kūrimą, jums bus aktualus domenų tikrinimas. Įsigijus domeną (internetinės svetainės adresą), bus reikalingas hostingą (internetinio tinklalapio talpinimą). Tokie hostingo tiekėjai, kaip hostinger.lt turi pasiūlyti hostingo planus specialiai WordPress svetainėms. Tačiau plačiau apie hostingą aptarsime antroje šiose temos dalyje.

Ne paslaptis, kad WordPress turinio valdymo svetainė turi itin didelę gerbėjų grupę bei IT specialistus, kurie nuolatos tobulina šią platformą – ne tik diegia naujas funkcijas, bet ir ieško naujų sprendimų su saugumu ir sparta susijusioms problemoms spręsti. Įvairiuose interneto forumuose, specializuotose svetainėse, tikrai galima rasti itin daug informacijos apie tai, kaip naudotis bei kaip tobulinti jau turimą WordPress sistemą.

 

 

Užsak.nr.993