Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Verčiau:„medžiotojai pasitarnautų visuomei.Labai jau priviso kaimuose valkataujančių, šeimininkų neprižiūrimų palaidų šunų. Jau praeiti kaimo gatve neaplotas, neapkandžiotas nebegali, paštininkai tik dujomis atsigina. Gal mdžiotojai galėtų specialiais nepavojingais šoviniais tokius šunis užmigdyti ir juos nugabenti saugiai į gyvūnų globos namus? O iš apsileidėlių šeimininkų būtų galima Medžiotojų klubams išsireikalauti pinigų. Tai bent būtų geras ir naudingas darbas atliktas."

Komentuoti
2019-10-21

Pavogtas autovežis

Spalio 18 dieną  apie 13.50 val., vyras (g. 1972 m.), atvykęs į jam priklausančią sodybą Kavarsko seniūnijos Repšėnų kaime pastebėjo, kad pavogtas jam priklausantis automobilis (autovežis) "Mercedes Benz".

Padaryta 6000 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Eureka!

  Nuoroda

  Och ta redakcija! Tai va kodėl manyje kyla smurto banga imti savo lazdą ir gerokai vožtelėti visokio plauko vagims!!!

  Prieš 7 mėnesių
 • RPK

  atsakymas į: Eureka! Nuoroda

  Turi kiekvienas dirbti savo darbą. Tam yra profesionalai -policija ir kitos specialiosios jėgos struktūros, veikiančios įstatymų ribose.

  Prieš 7 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: RPK Nuoroda

  siuntineti pranesimus, byla nutraukta neradus ... o kad uzpakalio nuo kedes nepakele, tai nesvarbu.

  Prieš 7 mėnesių
 • 112

  Nuoroda

  Redakcija atkreipkite dėmesį, kad Jūs leidžiate publikuoti smurtą skatinančius komentarus, žemiau po Jūsų publikacija apie už atliekų surinkimą nemokančius .

  Prieš 7 mėnesių