Kurią Anykščiuose veikiančią instituciją (įstaigą) vertinate palankiausiai?

Dienos anekdotas

Ateina moteris pas ginekologą. Ją pasitinka vyras baltu chalatu ir sako:
- Nusirenkite, gulkitės.
Pasižiūrėjo, pasižiūrėjo ir tarė:
- Taip, jums reikėtų pasitarti su gydytoju.
Moteris:
- O jūs kas?!
- Aš čia tik sienas dažau.

Komentaras

Nu joo...:„Atrodo būsiu šiandien per anksti prabudęs... Visoje šitoje istorijoje matau ir pliusų. Na juk visiems galima ateiti ir stebėti, kaip išsipustę ponai ir ponios, žengdami raudonu kilimu, demonstruos savo superinius apdarus, brilijantus ir rubinus, mersus ir maibachus... Kaip Kanuose. Ir visa tai nemokamai!!!"

Komentuoti

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas nebus skiriamas antrai kadencijai, patvirtino premjero ir vidaus reikalų ministrės atstovai.

 

„Galiu patvirtinti, kad L. Pernavas nebus skiriamas antrai kadencijai“, – BNS pirmadienį sakė ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio atstovas Tomas Beržinskas. L. Pernavas policijos vadovu penkerių metų kadencijai buvo paskirtas 2014 metų lapkričio 11 dieną. Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sakė, kad jis įgyvendino jam pavestas užduotis, tačiau „vadovų kaita – tai sveikas požiūris“. „Žmonės paskiriami į tam tikras pareigas žino, kad ateina apibrėžtam laikotarpiui. Tikiuosi, kad policijos generalinio komisaro sukaupta patirtis pasitarnaus Lietuvos valstybei viešojo saugumo srityje“, – teigė R. Tamašunienė. „Norėtųsi, kad naujas policijos vadovas toliau rūpintųsi policijos darbo sąlygomis, o viena pagrindinių užduočių – tai socialinis dialogas su profsąjungomis“, – sakė ji. Ministrės komentarą BNS perdavė jos atstovė spaudai Božena Zaborovska-Zdanovič. Pagal dabartinę tvarką, policijos generalinį komisarą skiria prezidentas, gavęs Vyriausybės teikimą. Remiantis šia tvarka Vyriausybė turėtų nuspręsti teikti pasiūlymą prezidentui Gitanui Nausėdai atleisti L. Pernavą. Lapkritį įsigalios nauja procedūra, pagal kurią naują policijos vadovą paskirs pats Ministrų kabinetas. Vyriausybės atstovai kol kas neįvardijo, kas bus skiriamas naujuoju policijos generaliniu komisaru. L. Pernavas sprendimo neskirti jo antrajai kadencijai nekomentavo. „Skirti ar neskirti mane antrai kadencijai, sprendžiu ne aš, o politikai, jų sprendimų aš nenorėčiau komentuoti. Aš esu davęs priesaiką valstybei ir dirbsiu ten, kur valstybei reiks“, – teigė darbą baigiantis policijos vadovas. „Kol kas neturiu jokių konkrečių planų, ką veiksiu ir kur dirbsiu, baigęs kadenciją“, – pridūrė generalinis komisaras.Jo komentarą BNS perdavė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis. Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija pasveikino sprendimą neskirti L. Pernavo antrai kadencijai. „Tai yra gera žinia policijos bendruomenei. Tikimės, kad kitas Policijos departamento vadovas bus visiškai kitoks ir mums nereikės prisiminti posakio „nuo vilko ant meškos“, – pranešime cituojama federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė. Kai kurie pareigūnai kritikavo L. Pernavą dėl sugriautų santykių su profsąjungomis, policijos reformos ir policijos vadovų skyrimo tvarkos. 43-erių L. Pernavas policijoje dirba nuo 1995 metų. Dešimtmetį dirbęs Ignalinos rajono policijos komisariate, vėliau 2005 – 2008 metais jis buvo Zarasų rajono policijos viršininku. 2008 – 2014 metais L. Pernavas dirbo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovu, nuo 2014 metų vasario iki lapkričio vadovavo Kauno policijai.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • ne koks vadas

    Nuoroda

    nei karto negirdejau jo apginant apvogtus buvusius pareigunus pensininkus,pas ji svetimo skausmo supratimo nera

    Prieš 3 savaičių