Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)
Lapkričio 18-ąją netekome kraštiečio metalo skulptoriaus Jono Žuko

Vakar, lapkričio 18-ąją, mirė metalo skulptorius, medalininkas Jonas Žukas. Nuo 1972-ųjų Mikieriuose gyvenusiam skulptoriui šį rudenį sukako 79-eri.

 J.Žukas paskutinius dešimtmečius buvo laisvas menininkas, kurė proginius medalius, prisidėjo prie daugelio žymių kraštiečių įamžinimo. Keliolika anykštėnų turi ir J.Žuko metalinius "Nykščius", kuriuos 2005-ųjų "Anykštos" laikraščio šventei skulptorius sukūrė ir pagamino mūsų redakcijos užsakymu.

J.Žuką atsiminsime kaip mielą ir šiltą, lengvai bendraujantį žmogų. Ne vienas pokalbis su menininku spausdintas ir "Anykštos" laikraštyje.

2012-aisiais mirė skulptoriaus žmona Auksė. Menininką artimai pažinoję žmonės sako, kad po žmonos mirties jis pasikeitė, tapo uždaresnis, sunkiau prakalbinamas.

Menininkui mirus, šilta žinute savo "Facebook" profilyje pasidalino jo kolega, metalo skulprius, profesorius Romualdas Inčirauskas. "Šiandien mirė menininkas Jonas Žukas....

Mikieriuose, Šilgalių kapinėse, laukia žmona Auksė, kuriai buvo skirti jo jautraus eilėraščio-elegijos žodžiai: „Mylėjau, laukiau laukiau/ laukiu ir dabar… kol susitiksiu sielą tą, kur praradau”. Ir susitikot...amžino gyvenimo Jums!", - pranešė profesorius R.Inčirauskas.

J. Žukas lpašarvotas Anykščių laidojimo namų didžiojoje salėje.  Karstas išnešamas lapkričio 20 d. po 10 val., 11 val. Šv. Mišios Andrioniškio bažnyčioje, laidojamas Šilagalių kaimo kapinėse.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ...

  Nuoroda

  Labai liūdna,kad tik tiek gyvenimo duota...

  Prieš 8 mėnesių
 • Kur

  Nuoroda

  A kurgi tie Šilagaliai? Argi tokoiam garsiam menininkui nebuvo vietos Andrioniškio ar Anykščių kapinėse? Tokių tipo Šilagalių net žemėlapyje nėra.

  Prieš 8 mėnesių
 • To"gaila"

  Nuoroda

  Labai abejotina,kaip dažniausiai mūsuose nutinka.Užprašo užsakymą,bet"užmiršta"kūrėjui sumokėti,nes gal tam kūrėjui dirbti -dvasios atgaiva...Taip,tačiau ir kūrėjas nori valgyti...

  Prieš 8 mėnesių
 • Gaila

  Nuoroda

  Geras žmogus buvo, talentingas. Artimiesiems užuojauta. Tikrai ne vietoje klausimas, ar kūrėjui už meno dirbinį su Anykščių bažnyčios vaizdu buvo sumokėta. Labai gaila, bet kai kam, tik ir terūpi pinigai.

  Prieš 8 mėnesių
 • гость

  Nuoroda

  Taigi , ir Antonovas mirė ...... Ir Antonovienė našle liko ...... Tik įdomiausia - kam bus skiriamas didesnis dėmesys žiniaskvadoje ????

  Prieš 8 mėnesių
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Štai ir atėjo laikas išeiti... Kūrėjas paliko kūrinius, gerus atsiminimus apie save. O vienas jo talentu ir rankomis sukurtas juodinto sidabro kūrinys kuriame visu grožiu stovi didinga Anykščių bažnyčia, dėžutėje, su įrašu, yra nukeliavęs pas Popiežių Joną Paulių II-jį. Per Vatikano nuncijų perdaviau šią dovaną 2000 metais kaip meras nuo visų Anykščių rajono žmonių. Gavau ir atsakymą, gražiai padėkota.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jooo

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Ar nepamiršai sumokėti kūrėjui už kūrinį?

  Prieš 8 mėnesių
 • L.Al.

  atsakymas į: Jooo Nuoroda

  Kvailas klausimas gedulo proga! Ne aš asmeniškai užsisakiau kūrinį pas kūrėją, o savivaldybė iki manęs. Todėl man nežinomos apmokėjimo peripetijos.

  Prieš 8 mėnesių