Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)

Netylant diskusijoms apie šalies ūkininkų protesto akcijas, savo poziciją šiuo klausimu pasidalino Anykščių visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Pagalienė.


"Na jau tikrai mūsų ūkininkai - tikri vargšai kankiniai... Nesuprantu, ar pas mus visad "teisūs" tik garsiai rėkiantys.
* protestas dėl numatomo lengvatos dyzelinui sumažinimo. Ne visiško lengvatos atšaukimo, o tik dalinio sumažinimo!
* protestas dėl 38 eurų 74 centų privalomojo sveikatos draudimo mokesčio vietoj dabar mokamų 13 eurų, nes tai sugriaus (!) žemės ūkį! Palyginimui: slaugytojai kas mėnesį sumoka vidutiniškai 83 eurus.
" .. nes taip visada buvo.. mes maitiname Lietuvą.. gali bankrutuoti ūkininkai.." Neįtikinama. Išskirtinių sąlygų siekimas, kaprizai. Ūkininkų rizika - gauti mažiau pajamų, beje, už tas "netektis" sumokam mes visi...", - feisbuke pasisakė L.Pagalienė.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Lordas

  Nuoroda

  ŠPYGĄ TAUKUOTĄ, JUM UKININKAI. O NE LENGVATŲ!!!

  Prieš metus
 • Visada atsiras

  Nuoroda

  kas moka suniekinti. Prieštaravimų draskomi ne tik sveikatos apsauga ar švietimo sistema, bet ir ž.ū. Tik viskas suvedama į mokesčius. Vieša paslaptis, kur liūto dalis jų nusėda. Kryžių statymas yra kaip tyli rezistencija - kultūringa ir nepretenzinga akcija, nesulyginsi su lipimais per ministerijos langus, miegojimais ant sofučių. O kad pirmenybė teikiama pigiai lenkiškai mėsai, kurią vokiečiai išbrokavo ar svetimoms daržovėms, parodo tik požiūrį.

  Prieš metus
 • Ha

  Nuoroda

  Kur darbdavys dingo už 1200 kur žadėjo ..Ar vėl tik sneka

  Prieš metus
 • na

  Nuoroda

  saunuole moteriske,dejo is peties,nuskriaustieji pacukai is karto pasiurto,zemaas lygis ,statytin kryzius,geriau po kruva meslo butu isverte i tas vietas,bet kur gaus meslo,nes augina grudines ir dabar iki pavasario trinsis be darbo,dar ismokos antros dalies lauks.

  Prieš metus
 • bla

  atsakymas į: na Nuoroda

  seip sau meslo versti ant lauku nelabai galima jeigu ka

  Prieš metus
 • nesuprantu

  Nuoroda

  kokią pridedamąją vertę sukuria tokia "šaraškina kontora' kaip Visuomenės sveikatos biuras su Direktore. Biudžeto pinigais išlaikoma. Gal sąžiningiau būtų šiomis lėšomis pakelti Anykščių slaugytojų atlygį?

  Prieš metus
 • Jo

  atsakymas į: nesuprantu Nuoroda

  Prie lovio gerai?

  Prieš metus
 • Konstatuoju faktą

  atsakymas į: nesuprantu Nuoroda

  Ir nesuprasi. Jei pamatęs žodį sveikatos, tai suvedei jį su slaugėmis. Kai pamatai žodį VET. , tai suvedei su VETeranais? Jei ant būdelės pamatai širdelę, tai galvoji kad ten kardiologijos kabinetas?

  Prieš metus
 • Nesupratote

  atsakymas į: Konstatuoju faktą Nuoroda

  komentaro esmės. Manau, komentatorius norėjo pasakyti, kad ligoninėse ir pspc dirbantys slaugytojai yra labiau nusipelnę savivaldybės biudžeto lėšų. T.Y atitinkamo darbo specifikai atlygio, negu visuomenės sveikatos biuras, vykdantis nelabai aiškią ir ne visiems suprantamą bei matomą veiklą.

  Prieš metus
 • ramybes

  atsakymas į: Nesupratote Nuoroda

  visuomenes sveikatos biuras ne is savivaldybes biudzeto islaikomas

  Prieš metus
Įkelti daugiau