Ką manote apie Baltarusijos įvykius?

Dienos anekdotas

Po grupinės fotosesijos pradinėje mokykloje mokytoja įtikinėja vaikus nusipirkti nuotraukas:
- Bet tai įsivaizduokit, po 20 metų kaip bus smagu! Žiūrėsit ir sakysit: štai Jonas, dabar jis firmos direktorius, štai Onutė, dabar ji gydytoja...
Petriukas po nosim:
- O čia mokytoja Irena, dabar ji mirus.

Komentaras

Leonas Al: "Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose."

Skaityti komentarus (9)
2019-11-28

Brangs vanduo

23 Anykščių rajono tarybos posėdyje dalyvavę anykštėnų išrinktieji šiandien nepritarė pateiktam sprendimo projektui branginti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tarifų didinimui, tačiau jie visvien didės.


Pateiktais skaičiavimais, tarifai turėjo didėti nuo 0,49 iki 0,75 ct.
Anykščių rajono tarybos nariai jau antrą posėdį iš eilės demonstravo esą nieko nežinoję apie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tarifų skaičiavimus, tokia informacija jiems buvusi staigmena, nors UAB Anykščių vandenys direktorius Alvydas Gervinskas tikino, kad apie tai jis ne kartą minėjęs Anykščių rajono tarybos posėdžiuose, informaciją apie numatomus kelti tarifus pateikęs ir Anykščių rajono savivaldybei.
Anykščių rajono tarybai nepritarus su Valstybine energetikos reguliavimo taryba šį rudenį jau suderintiems tarifams, juos vienašališkai turėtų nustatyti pati Valstybinė energetikos reguliavimo taryba.

Plačiau apie Anykščių rajono tarybos posėdį skaitykite laikraštyje ANYKŠTA.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vaidas

  Nuoroda

  Viskas nuolat brangsta, net nestebina. Manau ir zmones nebe taip piktinasi, nes tiesiog prie to jau iprato. Dziaugiuosi, kad vandeni turime savo ir nereikia uz ji moketi. Isirengeme vandens siurbli https://technobaltic.lt/lt/produktai/vandens-siurbliai/ tad tie kainu pokyciai nebesukelia galvos skausmo.

  Prieš 4 mėnesių
 • Abonentui ir kt.

  Nuoroda

  Ko puolat dėl tų kainų, net iki tokio absurdo, kaip direktoriaus atleidimas. Kainą suderino Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba pagal bendrovės pateiktus duomenis. Prie ko čia direktoriaus atleidimas? Kaina, atleidus direktorių, nepasikeis. Nuo kitų metų sausio 1 d. gyventojams brangsta elektra, dujos pinga... Juk visi skaičiavimai atliekami pagal Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos patvirtintas metodikas ir nieko čia nepakeisi.

  Prieš 8 mėnesių
 • abonentas

  Nuoroda

  Už tokį elgesį reiktų išmesti direktorių iš darbo.

  Prieš 8 mėnesių
 • ok

  atsakymas į: abonentas Nuoroda

  o tai atleidus vandens kaina sumažės? atleisti reikia tuos kas pritarė šimtus kainuojančiom investicijom kaimuose, nes jie nesuprato, kad už keliu trobų aprupinima vandeniu mokesime visi besinaudojantys centealizuotai teikiamu vandeniu.
  A. G. atleidimas bus akivaizdus liberalu susidorojimas su taip kas gavo vadovu postus prie K. T. Patys liberalai kritikavę buvusio mero susidorojimą su savivaldybes imoniu vadovais, dabar lygiai taip pat susidoroja. Gaila kad liberalu vadas toks.???? Kada žmones vertinsim pagal kompetenciją o ne pagal priklausymą politinei partijai. O juk ne tiek protingų vadovų Anykščiuose ir rasim. Suprantama švenčių proga susidorot su nepatinkančiais -,, labai gražus poelgis,, ! Mažiau pykčio ir kerštavimo palinkėkime vieni kitiems.

  Prieš 8 mėnesių
 • Manau,

  Nuoroda

  kad reikėtų rinktis prie savivaldybės streikuoti, nes akivaizdu,kad specialiai kainos kėlimas buvo sulaikytas praeitos tarybos ir pakišta kiaulė šiai tarybai.Žinoma.kad brangs ne tik šaltas,bet ir karštas vanduo. Galvokim visi ką daryti, Reikia judintis, gana miegoti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Manau, Nuoroda

  Beveik tie patys Tarybos nariai ar praeita ar dabartinė taryba, mažai skiriasi. Tie patys tarybos nariai specialiai kainos kėlymą sulaikė, išvada taryba žinojo, jad brangs vanduo ir nieko nedarė.

  Prieš 8 mėnesių
 • Žurnalistams

  Nuoroda

  Pasiūlymas išsamus straipsnis dėl vandens kainų kėlymo iš Anykščių savivaldybės pusės. Administracijos nauja direktorė paskirta balandžio 25 d. Raštas dėl to, kad susipažino su Anykščių vandenys kainų kėlymu pasirašytas balandžio 29 d. Ar galejo pasirašyti buvęs administracijos direktorius. Juk rinkėjai kurie rinko tarybos narius, o jie paskyrė nauja savivaldybės valdžia turi teisę žinoti kas vyksta savivaldybėje. Be to galėtu ir Anykščių vandenys pateikti informacija kas skaičiavo kainas, kokios investicijos vyko, kokie nauji darbai vyksta, kodel eilinis žmogus turi mokėti už tai, kad tęsiamos naujos vandens linijos, jungiami nauji vartotojai. Ar ne laikas viršai atsiskaityti tarybos nariams, merui, vicemerui, administtacijos direktorei ir pavaduotojai ką gero padarė dėl rajono žmonių.

  Prieš 8 mėnesių
 • Papildomai prie šio pasiūlymo

  atsakymas į: Žurnalistams Nuoroda

  ir reiktų pasiaiškinti kodėl miegojo praeitoje Taryboje kontrolės komiteto pirmininkas, kuris būdamas ir šioje Taryboje, ieško atpirkimo ožių, kad tik liktų švarus dėl vandens kainų kėlimo ne tik jis bet ir jo partiniai bičiuliai?

  Prieš 8 mėnesių
 • manau

  atsakymas į: Žurnalistams Nuoroda

  Blogai pasielgė anuometė taryba, kad nenušalino Gališankos ir Blazarėno nuo pareigų.

  Prieš 8 mėnesių
 • Daugiau aiškumo

  Nuoroda

  Siūlau žurnalistams patiems nuvažiuoti į Kurklius ir patiems žmonių paklausti, nes kai kas meluoja, ar nori suklaidint. Imonė vykdžiusi darbus kur yra didesnis nuolydis neturi tokios technikos, kad iškast pakankamo gylio ravus, tai ir išsiaiškinkit kiek kurkliuose yra namų, kiek norėtu prisijungt ir kiek realiai bus prisijungę prie tinklo.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau