Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)
Nuotrauka iš "Facebook"/ Grupė "Anykščiai veža"

Socialinių tinklų vartotojai šį rytą dalijasi eismo įvykių nuotraukomis ir perspėja, kad Anykščių rajone keliai vietomis yra slidūs.


Kelyje link Svėdasų dėl slidaus kelio ant stogo apsivertė automobilis. Internautai taip pat pasakoja matę kelyje link Troškūnų du į eismo įvykius patekusius automobilius - vienas jų pastebėtas nuslydęs į pakelėje esantį lauką, o kitas rėžėsi į stulpą.
Sinoptikai praneša, kad šiandien kai kur kris nedidelis lietus, dulksna. Oras šils iki 2–6 laipsnių.
Sausio 10 d. daugelyje rajonų krituliai (dieną numatomas lietus). Naktį kai kur susidarys plikledis. Temperatūra naktį nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 šilumos, dieną 2–7 laipsniai šilumos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nu

  Nuoroda

  Kodėl kelininkų vadovas neatleistas iš darbo ? Kiek gali cirkus krėsti ?kas jo stogas?

  Prieš 2 mėnesių
 • Idomu kada

  Nuoroda

  anr stogo aini, pagalves puciasi a ne?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nesvarbu

  Nuoroda

  Kad nuslyst nuo kelio nereikia didelio greičio pagavo ir nuciuozi į šoną bet kam gali taip nutikti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jonas

  Nuoroda

  Kai kelininkai dirbs o ne lodoriaus laiku kelius pabarstis ryte nuo 6 val o ne 9val 30 min kaip sendien pabarste kai jau iviko avarija

  Prieš 2 mėnesių
 • Iš kur

  Nuoroda

  Tas plikledis, tas slidumas iš kur? Juk temperatūra pliusinė, nešąla, nelyja. Nereikia lakstyti be proto, važiuoti atsargiai, lėtai ir nereiks aukštyn ratais griovyje voliotis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Dabar taip

  atsakymas į: Iš kur Nuoroda

  Visi neigiami komentarai nebesvaikit, nes mano giminaitė apsivertė, tėvukas buvo sakė toje atkarpoje keles kaip stiklas ir šitą masina ne vieną kitoje kelio pusėje kita masina buvo ir nereikia b***komentuoti jei nežinai, daug mašinų važiavo pro šoną slidinedamos, greitis nebuvo viršijimas nesu matęs kad giminaitė būtų nors 1 kmh būtų kada viršijusi tai nesakykit kad nereikia lakstyti ir visi hakeriai uzsi******

  Prieš 2 mėnesių
 • Vardas

  atsakymas į: Iš kur Nuoroda

  Butent, kad pliusas. Bet kai kuriose atkarpose labai slidu. Mane sumete ties Troskunu pervaza. Galvojau, gal rata nuleido, nes uz pervazos pristabdant slidumo jau nebuvo. Paskui dar kazkur uz Troskunu buvo slidu, Rukiskyje slidu, isvaziujant is kaimelio ratai greitejant prasisuko, sudirbo antipraslydimas. Panevezyje kelios dideles avarijos. Ties Mieziskiais sutikau druskos barstytuva nuo Pnvz puses. Idomu, ar Anyksciu rajone barste.

  Prieš 2 mėnesių
 • Barstė

  atsakymas į: Vardas Nuoroda

  kai jau avarijos pasipylė. Taip slidu, kad eiti asfaltu buvo pavojinga, o ką jau važiuoti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Reikia 2 viedrus

  atsakymas į: Barstė Nuoroda

  su skylem ant priekine bufere kabint. I juos uzpilt smelia su drusku. I tadu pats vaziuojant sau prieki barstai

  Prieš 2 mėnesių
 • Kieno gi čia mašina guli aukštyn papais?

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau