Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Anykščių socialinės gerovės centras pradėjo vykdyti Europos Sąjungos fondų lėšomis finanuojamą seminarų ciklą. Seminarus veda Anykščių šv. Mato parapijos kunigas Raimundas Zimka.


Pagrindinės kunigo dėstomos temos yra apie šeimą, šeimos sampratą, pagarbą tėvams, priklausomybes ir kt.
Paskaitos jau vyko kai kuriose rajono seniūnijose bei mokyklose.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • UAB

  Nuoroda

  Dabar kunigai turėtų ne aiškinti apie šeimos santykius, bet dirbti verslo konsultantais, mokęsčių vengimo klausimais.

  Prieš 5 mėnesių
 • Kur tie tada pasaulietiniai mokytojai..? Geria, mušasi...

  Prieš 5 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Tegu tik moko apie šeimos santykius, šaunuolis kunigas, nes gal bus mažiau smurtaujanciu, prasigerusiu ir kitokių šeimų, vaikams nors bus siekis turėti nuostabias seimas patiems. Be to patarčiau visiems paskaityti Biblija, ten ne veltui sakoma, kad Ji yra gyvenimo knyga...ne religija.

  Prieš 5 mėnesių
 • Kests

  Nuoroda

  Čia kas, Lietuvą pradėjo valdyti katalikų Ajatolos, kad kunigai pradėjos dėstyti paskaitas mokyklose? Užkrečiantis Islamo pavyzdys? Kunigams ne vieta mokyklose, nes religija Lietuvoje yra atskirta nuo valstybės. Tai parašyta konstitucijoje.

  Prieš 5 mėnesių
 • tai gerai ,kad

  Nuoroda

  dar ne apie mokesciu mokejima

  Prieš 5 mėnesių
 • Jo jo

  Nuoroda

  Labiausiai pamokslus apie šeimą, moters santykius su vyru mėgsta skaityti vienišos mamos, į savo vaiką įsikibusios ragais, nagais ir dantimis bei neleidžiančios vaikui kurti santykių, šeimod.

  Prieš 5 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kunigas bažnyčioje tegul paskaitas skaito, turi visas galimybes šviesti savo parapijiečius, o čia reikia pasaulietinio žmogaus.

  Prieš 5 mėnesių
 • senjorė

  Nuoroda

  Kaip galima mokyti apie šeimą, neturint jos?

  Prieš 5 mėnesių
 • Chi chi

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  tu čia Donaldui?

  Prieš 5 mėnesių
 • Aha

  Nuoroda

  Gerai prasisuko ančiukas Donaldas...

  Prieš 5 mėnesių