Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti

Didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ keturis mėnesius (rugsėjis–gruodis) vykdė akciją „Apdrauskite šeimą ir laimėkite kelionę į Paryžiaus Disneilendą. Akcijos metu klientai, sudarę naują Asmens draudimo sutartį, kuria būtų apdrausti bent du šeimos nariai, galėjo laimėti kelionę visai šeimai į Disneilendą Paryžiuje! Akcijos laimėtojais tapo penkių asmenų šeima iš Anykščių rajono!

Asmens draudimo polisą sudarė mama Almina Šablinskienė ir juo apdraudė save bei tris savo mažamečius vaikus: šešerių Vakarę, devynerių Nojų ir trejų Jaunių! Šeima gyvena su mažiausiojo sūnaus Jauniaus tėčiu Arūnu, kuris rūpinasi visa šeima. Tėtis Asmens draudimu apsidraudęs nebuvo, tačiau į kelionę vyks kartu su šeima – tai užtikrino akcijos sąlygos. Kelionę „Lietuvos draudimas“ dovanojo visai šeimai nepriklausomai nuo to, kiek šeimos narių buvo apsidraudę.
Įspūdingas prizas šeimai buvo įteiktas Utenoje. „Lietuvos draudimas“ ta proga papuošė skyrių, prizą šeimai įteikė Aukštaitijos skyriaus vadovė Renata Juodė.
Kelionę visai šeimai laimėjusi Almina Šablinskienė neslėpė emocijų. Ji pasakojo, kad patikėti savo sėkmė buvo sudėtinga, o apsidrausti pasirinko rūpindamasi šeimos saugumu nelaimės atveju:
„Sulaukusi bendrovės skambučio patikėjau ne iš karto. Pirma mintis buvo „Juk niekada nieko nesu laimėjusi“, tačiau bendrovės atstovo vardijami faktai apie draudimo sutartį, jos sudarymo datą ir kt. mane įtikino. Žinojau, kad tokia akcija vyksta, tačiau laimėti tikrai nesitikėjau. Nuostabą vėliau pakeitė džiaugsmas – ypač kai apie laukiančią kelionę papasakojau vaikams!”,– emocijomis dalijosi Almina.
„Lietuvos draudimas” finansuoja ne tik šeimos apsilankymą pramogų sostinėje Disneilende Paryžiuje, bet ir kitas kelionės išlaidas: skrydžius, viešbutį su pusryčiais Paryžiaus centre, pasirūpinta pervežimais ne tik iš oro uosto iki viešbučio, tačiau ir iš viešbučio į vaikų svajonių parką – Disneylendą.
„Per keturis akcijos mėnesius savo šeimos saugumą „Lietuvos draudimui“ patikėjo beveik 1 700 šeimų. Mums tai parodo, kad Asmens draudimo produktas reikalingas ir jo vertė vis geriau suvokiama. Nors statistiškai žmonės dar vis linkę labiau saugoti savo automobilius ir būstą – šeimos saugumas ir finansinis stabilumas patyrus netikėtą traumą tampa vis aktualesnis ir labiau suvokiama Asmens draudimo teikiamos apsaugos vertė kritinėmis akimirkomis, kurios ištinka staiga ir netikėtai. Todėl, nuo sausio 1 dienos šeimoms pasiūlėme dar daugiau vertės ir dabar vykdome akciją „Du draudimai dovanų“, kur apdraudus šeimą dovanojame dar du draudimus papildomai: gydymo išlaidų ir asmens civilinės atsakomybės“ – apie siūlomas išskirtines vertes besidraudžiančioms šeimoms pasakojo Aukštaitijos skyriaus vadovė Renata Juodė.
Akciją „Apdrauskite šeimą ir laimėkite kelionę į Disneyland'ą" bendrovė vykdo jau antrą kartą. Pirmą kartą, 2018 metais, šį prizą laimėjo Zablockų šeima iš Kauno.

 

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ats.ai

  Nuoroda

  Prie ko čia turi pavydėti?Gal pati ar pats pavydi,kad taip rašai?

  Prieš 2 mėnesių
 • Elzė

  Nuoroda

  Paimkit kartu ančiuką Donaldą!

  Prieš 2 mėnesių
 • ai

  Nuoroda

  Kaip šaunu ???? o pavyduoliai pavydėkit !!!!;; gražios kelionės , smagiu nuotiku labai ten gražu fantastiška vieta visai šeimai

  Prieš 2 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  diedas tai nepatenkintas,a berniokad tai priziuretas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuostabu

  Nuoroda

  Pasisekė tai šeimai, reikia pasveikinti. Tiktai perdaug reklaminio teksto, o nėra svarbiausio- kuo dirba vaikų tėvai, kaip ši šeima gyvena, kuo domisi. Atrodo, kad ta miela moteris dirba Svėdasuose pardavėja Utenos prekybos parduotuvėje. Šneki, miela, maloni, kultūringa pardavėja. Sveikiname ir linkime sėkmingo skrydžio į Paryžių.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Lenkų firma

  Prieš 2 mėnesių
 • SVEIKINAME!

  Nuoroda

  KOKIA PUIKI ŽINIA! SVEIKINIMAI ŠEIMAI!

  Prieš 2 mėnesių
 • Sveikiname!

  Nuoroda

  Kaip smagu! Sveikiname!

  Prieš 2 mėnesių
 • turbut sakai tiesa

  Nuoroda

  50 metu draudziuosi ,nesu nei sauksto laimejas,dar klausimas jai kas atsitiktu neduok dieve ar ka nors gausi

  Prieš 2 mėnesių
 • Kam

  Nuoroda

  Reikia tas irlaimi reklama

  Prieš 2 mėnesių