Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis savaitgalį pasveikino skulptorių, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Leoną Vytautą Striogą 90-ojo jubiliejaus proga.

 „Jūsų kūryba daugel metų žavisi Lietuvos ir pasaulio vaizduojamojo meno gerbėjai, originalios skulptūros puošia viešąsias ir privačias erdves. Talentas ir ryški kūrybinė  ugnis nušvietė Jūsų garbingą gyvenimo kelią, esate išskirtinis menininkas,  išmoningai suderinęs tautines ir universaliąsias vertybes. Nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo jubiliejaus proga ir linkiu stiprios sveikatos, ilgų ir kūrybingų metų,“ – sakoma premjero  sveikinime.    
Jubiliatas L.V. Strioga yra kilęs iš Kavarsko seniūnijos Medžiočių kaimo.  

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta