Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (3)

Šį trečiadienį Anykščiuose, Vilniaus ir S.Daukanto gatvių sankryžoje susidūrė automobiliai "Audi" ir "Toyota".


Avarija įvyko, kai iš Anykščių teismo rūmų išvažinėjanti "Toyota" rėžėsi į Vilniaus gatve važiavusią "Audi". Tiesa, kaip teigia policija, eismo įvykio aplinkybės dar nėra galutinai aiškios - galimai automobiliai susidūrė, kai Vilniaus gatve važiavusi  "Toyota", išvažiavusi į priešpriešinę eismo juostą, susidūrė su "Audi".
Per eismo įvykį gan stipriai apgadinti automobiliai. Į nelaimės vietą atskubėjęsw greitosios medicinos pagalbos ekipažas automobilius vairavusias moteris ir dar vieną keleivį išsivežė medicininei apžiūrai.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Linda Mark

  Nuoroda

  KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

  Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu kreiptis į p. Davidą, jei jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, nėra jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

  Jie siūlo visų rūšių paskolas

  Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
  Ilgalaikė paskola (20_40)
  Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
  Jie siūlo paskolą kaip
  Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
  Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
  Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
  El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
  Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....

  Prieš 2 savaičių
 • kurkliosas

  Nuoroda

  cia ne tas kurkliu gaisrininkas, kur pries menesi grtas papuole , ir vis dar dirba gaisrininku. o kaip munduro garbe. o gal korupcija , gal kisiai padeda..

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnai

  Nuoroda

  Mes nei vienas nesam garantuoti dėl savo sveikatos ar kitų aplinkybių būdami eismo dalyviais. Todėl, vietoj nekorektiškų komentarų, geriau palinkėkim nukentėjusioms greičiau pasveikti. Norisi tikėti, kad nieko blogo nenutiko.

  Prieš mėnesį
 • Na taip

  atsakymas į: Anykštėnai Nuoroda

  100 %♡

  Prieš mėnesį
 • Maladiec

  Nuoroda

  KARDAS!!!!!

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Turbūt visi komentatoriai susirinko

  Prieš mėnesį
 • Unčiura

  Nuoroda

  Nieko man ten nebuvo,užmigau prie vairo

  Prieš mėnesį
 • Www

  Nuoroda

  Neidomu,kraujo nesimato...

  Prieš mėnesį