Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Gatvėje prie vaikino priėjo agresyviai nusiteikęs pagyvenęs vyriškis:
- Aš tau parodysiu, kaip mylėtis su mano dukra!
- Kad gal nereikia, aš ir pats moku...

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Skaityti komentarus (5)

Neseniai kilęs skandalas dėl „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leidžiamų nuotekų paskatino pilietines Lietuvos iniciatyvas boikotuoti nešvarų verslą ir jo gaminamą produkciją. „Iki“- vienas  didžiausių šalies prekybos tinklų – atsisakė prekiauti šios bendrovės gaminamu popieriumi, o žmonės, ypač jaunesni – atsisakė „Grigeo Klaipėda“ produkciją pirkti.
Prieš Naujuosius Lietuvos kultūros ministerija atlikusi patikrinimą nustatė, kad Anykščiuose UAB „Atvirai“ leidžiamas laikraštis „Šilelis“ klaidino visuomenę nurodydamas savo tiražą. Savaitraštis „Šilelis“ buvo leidžiamas 1000 egzempliorių tiražu, tačiau bendrovės direktorius Linas Bitvinskas deklaravo, kad laikraštis eina 3000 egzempliorių tiražu, tokiu būdu apgaudinėdamas ne tik  valstybės institucijas, bet ir reklamos davėjus – užsakydami skelbimą žmonės tikėjosi, kad jį pamatys bent 3000 skaitytojų, o skaitė trigubai mažiau.
Ar Jums svarbus paslaugų teikėjo ar prekių gamintojo skaidrumas?

 

 Donaldas VAIČIŪNAS, buvęs Anykščių mero Kęstučio Tubio patarėjas, dabar socialinis darbuotojas-šeimų konsultantas:

- Žinoma, kad skaidrumas svarbu, bet turime vertinti tuos faktorius, kurie lėmė minimų įmonių veiklos neskaidrumą.
Maloniau naudotis skaidraus gamintojo produkcija, tačiau tai reikia įsisąmoninti, o aš dar nesu iki galo to įsisąmoninęs. Todėl didelio pokyčio man tai nedaro – tebevartoju „Grigeo Klaipėda“ produktus.
Tačiau, kai produkto etiketėje esantis aprašymas neatitinka produkto sudėties ar paskirties, klaidina – rašo, kad kalakutas, o ten višta – priverčia susimąstyti apie to gamintojo ar tiekėjo sąžiningumą.
Jeigu kalbėti apie „Šilelį“, tarkime, per politinę kampaniją aš užsisakau laikraštyje reklamą ir tikiuosi, kad ji pasieks 3000 skaitytojų. Jeigu pasiekia 1000 – aš jausčiausi negavęs paslaugos, kurią užsakiau, ir nepasiekęs rinkėjų. Jausčiausi nusivylęs.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jooo

  Nuoroda

  Donce, kodėl nuolat rašai Juozo vardu ir pamėgdžioji jo rašymo stilių bei mintis? Ar tai neprasilenkia su morale...

  Prieš mėnesį
 • D.:)

  atsakymas į: Jooo Nuoroda

  Jeigu esi kalakutas, tai nereikia tapatintis su gaidžiu ir bandyt įrodyti kad giedi garsiau :)
  Jeigu nesuvoki kas aplinkui, registruokis konsultacijai pas psichologę.

  Prieš mėnesį
 • Pokis

  Nuoroda

  Dar būtinai nuomonės reikia berniuko baltu megztuku ir kitų komiteto nariu būtinai

  Prieš mėnesį
 • Jurachas

  Nuoroda

  A jag Anykštų papurčius?

  Prieš mėnesį
 • Žinovas

  atsakymas į: Jurachas Nuoroda

  Purtė Juodelis, Tubis, Bitvinskas nuolat skundžia - kaip nieka tteip nieką. Matyt Dievas saugą.

  Prieš mėnesį
 • Bravo

  Nuoroda

  Daraisi vyru Donaldai.

  Prieš mėnesį
 • ...

  Nuoroda

  Kiek galima ta pati rasyti. Jau n kartu apie ta Sileli raso ir raso. Nebeturi daugiau temu Anykstos zurnalistai

  Prieš mėnesį
 • Ui

  atsakymas į: ... Nuoroda

  O ko tu vis skaitai ir komentuoji?

  Prieš mėnesį
 • O kam tokio biznio Trinkūnui reikia? Mistika...

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Šaunuolis. Pasirodo turi Donce drąsos!

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau