Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti

Vasario 15 d. į Levaniškių bendruomenės namus rinkosi visi, kurie norėjo paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 

Renginio pradžioje bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė pasveikino visus su Vasario 16-ąja, kartu buvo sugiedotas himnas. Taip pat buvo prisiminti ir pasveikinti tie bendruomenės nariai, kurie šventė savo gimtadienius.

Atvykę svečiai – Traupio mėgėjų teatro nariai – parodė spektaklį „Pelenė“ (rež. J. Savickienė), o šventę vainikavo Balelių moterų vokalinio ansamblio (vad. V. Kaziūnienė) narės, kviesdamos dainuoti kartu. Vaišės, malonūs pašnekesiai, šypsenos ir daug pagyrimo žodžių šventės svečiams (mėgėjų teatro artistams bei dainininkėms) – štai kaip gražiai ir prasmingai moka švęsti Levaniškių gyventojai, sugyvendami darnoje tiek su kaimyninių gyvenviečių žmonėmis, su partneriais ir bičiuliais.

Lina Dapkienė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • as

  Nuoroda

  Graži šventė, daugiau tokiu. Sėkmės bendruomenei.

  Prieš mėnesį
 • xxx

  Nuoroda

  Nuostabus spektaklis,kiek dušios įdėta.Kokie rūbai ir šokiai.Gera šventė.

  Prieš mėnesį