Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti

Antradienį Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmuose, nagrinėjant buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio bylą, toliau klausyti Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų padaryti garso ir vaizdo įrašai. Visas antradienio posėdis buvo skirtas vadinamajam Arvido Pajuodžio epizodui.

 

Viename iš pokalbių tuometinio mero K.Tubio kabinete su jo vadovaujamo komiteto aktyvu susitiko dabar jau buvęs Anykščių rajono tarybos narys, Gruzijoje dirbantis profesorius Audrius Bitinas. Jis, regis, atliko lyg ir rinkimų kampanijos stratego funkcijas.

Į Anykščių rajono tarybą A.Bitinas 2015-aiais buvo išrinktas pagal liberalų sąrašą ir K.Tubiui jis aiškino, kad su liberalais tebebendrauja, tačiau tik žvalgybiniais tikslais. "Su liberalais aš jokių santykių neturiu. Su Luku šnekėjau telefonu, su Rasalu telefonu. /.../Kita vertus, priešą reikia atpažinti iš vidaus", - K.Tubiui dėstė A.Bitinas. 2019 metų sausio 8-ąją vykusiame pokalbyje A.Bitinas K.Tubį informavo, kad girdėjo, jog "Kažką bandys traukti liberalai". "Gal pasiknaisios paties gyvenime, kažką esu girdėjęs", - aiškino A.Bitinas.

Viename iš įrašytų susitikimų K.Tubio kabinete su jo komiteto nariais, tuometinis rajono vadovas savo komandai aiškino, kaip specialiosios tarnybos atlieka pokalbių įrašus. Pasak K.Tubio, kai kas nors iš esančių patalpoje kalba telefonu, aplinkiniams nedera svaidyti juokelių, nes ir jie įrašomi. "Kai pradedi rinkti numerį, kai telefonas pasiklausomas - viskas įrašoma. Visi bajeriukai. /.../Mano geras draugas, buvęs generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas, vis pajuokaudavo, va kaip baigėsi visi juokeliai./.../Scenogramos be intonacijų surašomos", - komiteto aktyvą mokė K.Tubis.

Po šio pokalbio praėjus mažiau nei mėnesiui K.Tubis buvo sulaikytas STT pareigūnų.

Teismui pateiktuose pokalbiuose buvęs Anykščių rajono tarybos narys, "Anykščių vandenyse" bandęs įsidarbinti A.Pajuodis derino susitikimus su K.Tubiu bei buvusiu "Anykščių vandenų" vadovu Alvydu Gervinsku. Yra ir A.Gervinsko telefoninis pokalbis su žmona Aušra. Jis žmonai guodėsi, kad yra žiauriai apkrautas darbu - ir bendrovės reikalus turi tvarkyti, ir K.Tubio visuomeninio komiteto. "Dar ir A.Pajuodis atsigrūdo, Šmirgelis dešimt kart per dieną skambina", - žmonai guodėsi "Anykščių vandenų" vadovas.     

Plačiau - "Anykštoje".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Chyyy

  Nuoroda

  O jeigu sugretinus mašinų numerius ir markes, pagal galimybes ir nufotkintus vaizdus tų mašinų ir snukių, kurie buvo pas Šmigelskus, su tais, kurie buvo prie garsų pasaulio vartelių, ar tik neatsiras sutapimų? Ties čia padirbėta irgi bus, nes kai kur kitur jau rasti sutapimai.

  Prieš mėnesį
 • Gera nuotrauka

  Nuoroda

  Kaltinamasis visas pakrikęs, o advokatas griebia už rankos, bando tramdyti.

  Prieš mėnesį
 • Nu tikrai

  Nuoroda

  Cirkininkai rodė cirko programą važiuodami paskui subaru mašiną ir spigindami ilgosiomis šviesomis. Čia ne vienintelis cirkas, ir ne tik anykščiuose, kituose miestuose taipmpat. Štai už tokius cirkus tikrai sės kai kas, čia tik laiko klausimas. Viskas fiksuojama, dokumentuojama ir padedama ten, kur pikta ranka net prie geriausių norų nepaims visų dokumentų kopijų. Bet kažkaip vakar ir šiandien cirko liliputams ir kitiems klounams, matyt, išeiginė. Ir dar. NIEKAS NEPASAKOJA SAVO ĮSPŪDŽIŲ, TIK FIKSUOJA FAKTUS, DURNIUKAI JŪS, KAD TĄ DIENĄ IR TADA BUVO TEN IR TEN TOKIA IR TOKIA MAŠINA, NUFOTKINAMI SNUKIAI, UžSIRAŠOMI NUMERIAI. Nepatinka? Turėsite išsrėbti.

  Prieš mėnesį
 • Antanina

  Nuoroda

  Bjauru. Bet kai pamislyji, taigi prieš anuos rinkimus ir Šmigelskai, ir Bitinas, ir Tubis, ir liberalai - visi ėjo prieš tuometinį merą Obelevičių, už permainas, o dabar visi kas kur

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Nieko nesupratau!Tai jie smirgely nori pirkti???Taigi turgui pardavinėja.,nebent brangu

  Prieš mėnesį
 • Nu jo

  atsakymas į: As Nuoroda

  Šmirgelį pirkti visi norėtų, bet kaina didelė. Tai ne Bitvinsko.

  Prieš mėnesį
 • Der Schmirgel

  atsakymas į: Nu jo Nuoroda

  Šmirgelis tikrai daug nekainuoja. Tai akmenukas darytis pedikiūrą, brūžingi kojų padus nuimant suragrjusį sluoksnį - der Schmirgel ši brūžuoklė vokiškai vadinasi. Ta pravardė turbūt kokiai nors bobelei iš komiteto, kuri nesitvarko kojų, yra uždėta.

  Prieš mėnesį
 • Asta

  Nuoroda

  Kokia gėda Bitinams. Ar senis Bitinas ne Anykščių garbės pilietis? Kokį melagį sūnų išauklėjo.

  Prieš mėnesį
 • žurnalistui

  Nuoroda

  geriau pasidomèk kodel vandenu dyrikas skubiai "nešė muilą" iš vandenų ?

  Prieš mėnesį
 • Ne Juozas

  atsakymas į: žurnalistui Nuoroda

  O kas jam belieka? Apsimelavo prieš visą koaliciją. Nebent, tas vienas, kuris Gervinskui melavo, jog ranką pakėlė, nes nenorėjo išsiduoti nesuprato, kad yra apgaubtas.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau