Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (3)

 Anykščių rajono neįgaliųjų draugija  koordinuoja programą „Pagalba maisto produktais“ ir pranešė, kad netrukus bus dalinami maisto paketai.


Anykščių miesto ir Anykščių seniūnijos gyventojams  maisto paketai bus išduodami  vasario mėn. 25- 26- 27 d. nuo 9.00 val. iki 14.00 val. adresu: Vilties g. 24, Anykščiai.

 

Informacija teikiama Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos telefonais: 8 381 5 14 63; 8 616 16 144

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vilties gatveje

  Nuoroda

  Dalinama viltis

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  30 metu laisvės ,bet gaujos skurdina tauta ?? Europos saulė skurdas ?

  Prieš mėnesį
 • nu jo

  Nuoroda

  kaip pokary

  Prieš mėnesį