Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Lietuvoje paskelbus karantiną, Užimtumo tarnybos Anykščių skyrius naujų bedarbių antplūdžio kol kas nefiksuoja.

 Anykščių skyriaus vedėja Jolita Kairienė sakė, kad bedarbiais gyventojai registruojasi tais pačiais tempais, kaip ir prieš karantiną. Pavyzdžiui, šiandien užregistruotas tik vienas bedarbis.
Naujų darbo pasiūlymų Užimtumo tarnybos Anykščių skyrius registruoja vos vieną kitą, darbas siūlomas Ukmergėje. Tiesa, naujų darbuotojų, pasak J.Kairienės, nuo ateinančio mėnesio planuoja priimti vietos miškininkai - iš viso keturis.

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nu

  Nuoroda

  padauges ,tiek bedanciu morozu is uzsienio grįzo

  Prieš 3 mėnesių
 • O tai

  Nuoroda

  Kaip bendrauti su darbo birža

  Prieš 3 mėnesių
 • nus

  Nuoroda

  o tai darbo birza dirba?

  Prieš 3 mėnesių