Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (2)

Lietuvoje paskelbus karantiną, Užimtumo tarnybos Anykščių skyrius naujų bedarbių antplūdžio kol kas nefiksuoja.

 Anykščių skyriaus vedėja Jolita Kairienė sakė, kad bedarbiais gyventojai registruojasi tais pačiais tempais, kaip ir prieš karantiną. Pavyzdžiui, šiandien užregistruotas tik vienas bedarbis.
Naujų darbo pasiūlymų Užimtumo tarnybos Anykščių skyrius registruoja vos vieną kitą, darbas siūlomas Ukmergėje. Tiesa, naujų darbuotojų, pasak J.Kairienės, nuo ateinančio mėnesio planuoja priimti vietos miškininkai - iš viso keturis.

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.