Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Iš pažinčių skelbimų:
- Simpatiška moteris be žalingų įpročių, nerūko, negeria, nedirba...

Komentaras

Giedrė:„Smagu bus, ir visai ne taip baisu kaip kai kurie čia buria. Koncertas keliaus per rajonus, kas draudžia per langus atsidarius žiūrėti...Keliaujantis koncertas šiemet pasiteisino Klaipėdoje Jūros šventės metu. Patikėkit, ten žymiai daugiau žmonių dalyvavo nei visam Anykščių rajone gyvena, ir korona jau iltis šiepti pradėjus buvo. Tiesiog žmonės elgėsi protingai, per galvas nelipo nes niekas nežinojo kelintą valandą kur mobili scena atsidurs. O eglutę ir kitą dieną pamatysit, fejerverkai irgi iš toli matomi ir dar KULTŪROS CENTRO tinklalapyje pažadėta viską tiesiogiai transliuoti. Na išsikepkit kas pyragą, kas karbonadą patogiai įsitaisykit ir džiaukitės reginiu saugiai. Svarbiausia geras nusiteikimas, lašelis savikritikos ir daug pozityvo."

Komentuoti
Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis ,,Anykštai" sakė, jog į UAB Anykščių komunalinis ūkis kreipėsi moteris prašydama mirusio sūnaus kūną atgabenti į Anykščius

Šį vakarą ,,Anykštos" redakcija sulaukė skaitytojo skambučio apie neva pirmąją koronaviruso auką Anykščiuose. Sunerimęs skaitytojas prašė redakciją išsiaiškinti ar po miestą sklandanti informacija yra tikra.

 

Anykščių rajono vicemeras, rajono Ekstremalių situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis ,,Anykštai" sakė, jog į UAB Anykščių komunalinis ūkis kreipėsi moteris prašydama mirusio sūnaus kūną atgabenti į Anykščius, o vėliau nuvežti į Kėdainių krematoriumą. Skambinusioji, neva nurodžiusi, kad sūnus mirė nuo koronaviruso.

Tačiau, pasak D.Žiogelio, neaišku ar vyriškis tikrai mirė nuo koronaviruso. Galbūt, tai tik jo motinos spėjimas, nes kol kas viešoje erdvėje nėra informacijos apie penktąjį šalyje nuo koronaviruso mirusį asmenį - nuo koronaviruso mirė trys ukmergiškiai ir panevežietis.

Jaunas vyras mirė Santaros klinikose. Pasak D.Žiogelio - jis ukmergiškis. Vicemero žiniomis ir mirusiojo asmens motina negyvena Anykščiuose. Kodėl ji kreipėsi į Anykščių komunalininkus - neaišku.

"Anykšta" susisiekė su UAB Anykščių komunalinis ūkis direktoriumi Kaziu Šapoka, tačiau direktorius sakė, kad jis informacijos apie tai, jog komunalininkai šiandien yra gavę prašymą iš Santaros klinikų parvežti mirusiojo palaikus neturi.

Tačiau "Anykštos šaltinio teigimu (kad toks prašymas buvo patvirtina operacijų vadovo D.Žiogelio redakcijai pateikta informacija), UAB Anykščių komunalinis ūkis atsisakė iš Santaros klinikų paimti mirusio žmogaus kūną.

 

-Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • stasys

  Nuoroda

  kad lyg lietuvoje dar niekas nemire nuo korono viruso. vienas mire nuo senatves, du nuo siaip ligu, bet skiedziama, kad visi nuo korono viruso. jei zmogus pasikars ar avarijoje zus, tai irgi bus nuo korono viruso?

  Prieš 8 mėnesių
 • Ar?

  Nuoroda

  Tai ar mirė anykštėnas,kad reiktų jo lavoną pargabenti į Anykščius?Kam priklauso tas tegul pasirūpina savo mir.artimuoju.

  Prieš 8 mėnesių
 • Bū meee me ke keee...

  Nuoroda

  Kažkas kažkur kažkaip kažkam...
  Gal sakė, gal nesakė!
  Kai kam šikna vietoj galvos
  Ir didžios baimės akys...

  Prieš 8 mėnesių
 • PABUSKITE

  Nuoroda

  Gal nežinote,kad Ukmergės versmė valo gatves,važinėja jų mašinos tai ar nereikėjo apie tai pamastyti.,o gal jau per vėlu. Kiek yra "gudrių" žmonių su komentarais ,kurie labai norėtų pakeisti Veryga. Klauso radiją,žiūri teliką ir nė bum,bum,o Veryga tą patį per tą patį kalba ir kalba,kad saugotis,saugotis ir vis vien nedaeina. iki musų galvyčių.. Juk kalbėjo iš Vilniaus visuomenės centro atstovė,kad reikia susidaryti gerą nuotaiką,viskuo džiaugtis,juoktis netgi dainuoti tai viskas prisideda prie imuninės sistemos stiprinimo.

  Prieš 8 mėnesių
 • M.F.

  Nuoroda

  Vyriausybė lyg tai įspėjo žiniasklaidą, kad neplatinti nepatikrintų žinių, bet Anykšta matomai negirdėjo. Galite Anykštai pasakoti sapnus, vaikystėje darytas nesąmones, paskelbs.

  Prieš 8 mėnesių
 • Patyliu..

  atsakymas į: M.F. Nuoroda

  Kokie jūs visi bjaurus... šeimos nariai (žmona, vaikai) negali tuo pasirūpinti, nes sėdi uždaryti visai kitoj šaly. O be kito ko tai įvyko vakar, todėl niekur nieko ir negirdėt. Nešnekėkit patys, kad čia klaidinga info jei patys nežinot!
  Užuojauta žmonai, vaikams ir kitoms giminems!

  Prieš 8 mėnesių
 • kokioj sajungoj gyvenam,

  Nuoroda

  tai toks ir poziuris i paprasta zmogu o ypac sena isrado nauja pasaka ,jie buvo rizikos grupej.,cinikai

  Prieš 8 mėnesių
 • Reikia

  Nuoroda

  Siųsti Nato karius vistiek jų dauguma serga tegul giną Lietuvą nuo korones

  Prieš 8 mėnesių
 • Nebereikia

  atsakymas į: Reikia Nuoroda

  Šnipo žinutė rusams: NATO kariai ir Lietuvoje, ir Latvijoje jau virusu serga. Kontaktų daug. Kariuomenė iškris. Ant gegužės 9-sios galite pulti laisvai. Ginti nebebus kam. Nereikės nei raketų, nei armatų... Kerzavykais pozicijas užimsite.

  Prieš 8 mėnesių
 • ziauru

  Nuoroda

  Koks gali buti rusiavimas zmoniu gydymui,-ziauriau ir buti negali,-jei tau per 60,tai gydyti nebereikia,ka daro tas veryga,kodel niekas jo nenusalina.Nelaukime,kol mus virs 60 uzpuls si liga,kreipkimes kazkur,-to neturetu buti.Zmones,-nebetylekime.Priveze bastunu,iveze baisia liga,o tada gydyt nebereikia.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau