Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Vyrukas ateina pas gydytoją:
- Daktare, padėkite, mano žmona iki 6 ryto negali užmigti.
- O ką jinai veikia per visą naktį?
- Manęs laukia.

Komentaras

Reikia:„Miesto sode prie paminklo Laisvei reikia pastatyti paminklą ir pijokams bomžams, kurie ten kasdien būriuojasi, susirenka kaip į darbą, kaulydami centų užkabinėja praeivius ir pailsėti atsisėdusius žmones. Policija tokių nevaiko, visi nuolaidžiauja, pataikauja, taigi jie tikrai paminklo nusipelno."

Skaityti komentarus (1)

“Anykšta” gavo elektroninį laišką, kuri pasirašė žmogus, pasivadinęs “UAB “Lyksna” staliumi”. Anonimas nuogąstavo, kad netrukus koronavirusas gali pasibelsti ir į anykštėnų duris. Pavojingas užkratas esą bet kada gali pasklisti iš Anykščių seniūnijos Naujųjų Elmininkų kaime veikiančios medienos apdirbimo įmonės UAB “Lyksna” teritorijos.

 Skundžiasi darbo sąlygomis per karantiną

“Klastingas virusas Kovid-19 jau kėsinasi į žmonių gyvybes jau aplinkui Anykščių rajoną. Masiškai užkrėsdamas gydytojų komandas šiandien ar rytoj jis tikrai visa savo jėga belsis ir į Anykštėnų duris. Kodėl dėl aplaidumo neatsakingų vadovų veiksmų, ar neveikimo kenčia visiškai nekalti žmonės ? Kodėl nesiimama jokių veiksmų situacijai suvaldyti ?
Jei dar neturime "Koronos" Anykščiuose, tai manau tuoj turėsime.
Į medienos įmonę Elmininkuose gaunama mediena iš Baltarusijos kelių transportu ("furomis) vis dar kiekvieną dieną, nors jau jaučiamu sumažėjusiu srautu. UAB Lyksna (dir. Tomas Šližius) ir ją valdanti UAB Galanis (dir. Remigijus Jakaitis) savininkai nesiima jokių veiksmų susijusių su viruso plitimo sustabdymu ! Įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Atvykstantis užsienio transportas ir vairuotojai nedezinfekuojami. Patalpos nedezinfekuojamos, dezinfekcijos priemonės neduodamos ir nenaudojamos, respiratoriai neduodami - nors jie privalomi darbuotojams pastoviai dėl ore esančių medienos dulkių, geriamojo vandens aparatu visi naudojasi vienu prie jo padėtu puodeliu !
Sanitarinės salygos apgailėtinos, nes kartais jau jaučiamas muilo rankoms ir tualetinio popieriaus stygius, po darbo visi, o gal kai kurie ir viruso nešiotojai neplautomis rankomis pasklinda po Anykščių miesto maisto parduotuves ! Darbuotojai turi galimybę eiti kasmetinių atostogų mažiausiai 2 sav., bet įmonei gal tai yra nenaudinga, nes SODRA os duomenimis įmonė turi finansinių sunkumų, bei tikisi valstybės paramos ?
Keista, nors savininkai nesuvokia tikrosios klastingo viruso padėties ir padarinių, kodėl Anykščių rajono vadovybė nesiima veiksmų pažaboti šios ir panašių įmonių kurios gamina ne pirmo būtinumo prekes savininkų verslo apetito ? Kodėl laukiama kol padariniai bus katastrofiški ir negrįžtami ?”, - laiške rašė “UAB “Lyksna” stalius”.(laiško kalba netaisyta, - red.pastaba).

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Giedrius

  Nuoroda

  Darbuotojai ne bijo jie nenori dirbti praneše kad valstibe mokes tai dabar kam dirbti jei taip duos....pasalpiniu tauta

  Prieš 6 mėnesių
 • Dia

  Nuoroda

  Murziai kurie rankų neplauna, įsteikit rankų plovėjo etatą, tuo pačiu ir šiknų valytojo ????

  Prieš 6 mėnesių
 • Kiek dirbančiu Ukmergėje ir į Anykščius grįžtančių!

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuoroda

  Tai ir Baldjoda dirba. Ir Timberis dirba. Ir siuvyklos dirba....

  Prieš 6 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Nuoroda

  O kaip ten timbery situacija?

  Prieš 6 mėnesių
 • paklausk geriau

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  kodel iš timberio vairuotojai gryže iš užsienio nesikarantinuoja ir laksto po parduotuves ? Juk yra ir užsikrėtusių !

  Prieš 6 mėnesių
 • pritariui komentarui aš

  Nuoroda

  Tai tiesa kas vyksta Elmininku medienos imoneje lyksna .Is baltarusijos vien atvykstantys,-pavojus.darbuotoju didelis skaicius,dirba be respiratoriu,-apsigyventi koronos virusui tinkamiausios salygos ir tikrai paskambinkite ir praneskite kas vyksta,nes patys darbuotojai neisdris,nes komentatorius Dirbantis net su keiksmazodziais raso pasipyktines,kad stalius kreipesi pagalbos .

  Prieš 6 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: pritariui komentarui aš Nuoroda

  Invalide tu baltarusijai 10000000zmoniu ir kiek tik uzsikrete kelio lietuvoi...baltarusijoi ramu. Tu ziurek kur veza iš uzkratu šaliu tuos.

  Prieš 6 mėnesių
 • niekas

  atsakymas į: pritariui komentarui aš Nuoroda

  Niekas nelaiko ir atostogu galima eiti ir bileteni imti,nepasakok

  Prieš 6 mėnesių
 • tai į darbo inspekciją dėl tokių ir panašių veiklų paskambint nesusiprantat?

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau