Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Džiugi naujiena: Vilniuje žada pagaliau atidaryti sporto klubą, į kurį neįleis lankytojų, apsirengusių sportiniais kostiumais.

Komentaras

Antanina:„ir karantino pradžioje dauguma koronaviruso atvejų buvo įvežtiniai, buvome jau apsiraminę kad virusas nebeplinta, atlaisvinus padėtįį aišku kad pasipils atvežtiniai atvejai, vėl reiks tupėt užsidarius, nes tikriausiai įves karantiną, o kaip karantino metu buvo visiems "gerai" nespėjom pamiršti"

Skaityti komentarus (2)

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius feisbuke pranešė, kad Anykščių rajono savivaldybės partneriai kinai iš Pengžou miesto anykštėnams išsiuntė 4000 medicininių kaukių.


" Džiaugiuosi, kad Anykščiuose vis dar neturime patvirtintų viruso atvejų. Tačiau savivaldybė, ypač ekstremalių situacijų komisija dirba tarsi karo sąlygomis, nes privalome vykdyti kone kasdien priimamus Sveikatos Ministro teisės aktus, kartais prieštaraujančius vienas kitam. Trūksta apsaugos priemonių. Centralizuotu būdu gavome, regis, tik dezinfekcinio skysčio, pagal galimybes bandome apsirūpinti patys. Padeda verslas, piliečiai", - feisbuke skelbia Anykščių rajono meras.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gintariniis

  Nuoroda

  Ačiū merui už mūsų pastangas.

  Prieš 3 mėnesių
 • i kam

  Nuoroda

  gal tau ir nerupi,o mums rupi,nes mes dar sveiki norim but.visi tokie zmones,nei vienas nesisaugo,kaip ir kiti,kol nepaguldo nei vienam neidomu,kad reikia kauke uzsideti,-tai kur darbdaviai,kur meistras,-nejaugi jis nesuvokia,kad reikia laikytis taisykliu.kiekvienas privalonm buti atsakingas uz save ir seimos narius,ir visus salia musu esancius,.

  Prieš 3 mėnesių
 • Kam

  Nuoroda

  Rupi ta jusu lyksna ar sikna... Patys zmones turi saugotis.

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Tam ir pasirinko anykštėnai per rinkimus Obelevičių,kuris vadovaudamas rajonui privalo viskuo rūpintis,kas neramina rajono gyventojus,nesa algą gauna DIDŽIULĘ,tad ir už ją BŪTINA ATIDIRBTI taip,kad anykštėnai jaustų,jog turi TIKRĄ RAJONO ŠEIMININKĄ! Gėlytės ar augaliukai gerai,tačiau dabar svarbiausia- ,žinoti,kur ir kokiu būdu bus galima įsigyti apsauginių kaukių,pirštinių bei dezinfekcinio skysčio eiliniams anykštėnams.Meras turėtų žinoti!!!

  Prieš 3 mėnesių
 • Chmm

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Ne meras turi žinot. VERYGAAAA!!!

  Prieš 3 mėnesių
 • klaida

  Nuoroda

  Elmininku uab Lyksnos.

  Prieš 3 mėnesių
 • merui

  Nuoroda

  parupinkite kaukiu Lyknos dirbantiesiems,-kol neatsitiko taip kaip ukmerges ligonineje,ar si istaiga visiskai niekam nerupi.

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: merui Nuoroda

  Čia gal Tubio siūlymas?Parūpintų meras kaukių privačiam verslui ir būtų STT byla

  Prieš 3 mėnesių
 • Ašara

  Nuoroda

  Koks apgailetinas meras ,o kur vaiginis ? Kokia valdžia toks ir mūsu gyvenimo lygis.Tubis tikrai būtu susitvarkęs ,o sigutis gelytes uosto .

  Prieš 3 mėnesių
 • Girios vilkas

  Nuoroda

  Reikalauju merė iš jūsų darbo, o ne raudų apie veryga. Alga gauni iš mūsų tai ir dirpk mums o ne savo darže

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau