Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Anykščių socialinės gerovės centro, kaip ir daugumos įstaigų, durys per karantiną užrakintos, tačiau įstaiga savanoriškai  darbuojasi nuotoliniu būdu. Centro vadovas Sigitas Petravičius "Anykštai" atskleidė, kaip šiuo laikotarpiu centras padeda anykštėnams.


"Palaikome su klientais ryšį telefonu ar kompiuterio pagalba. Bendraudami su gyventojais informuojame juos apie svarbą likti namuose, patariame, kaip einant į miestą apsaugoti save ir aplink mus esančius žmones. Šiandien daugiau žmonėms reikia išklausymo, nuraminimo, kaip pragyventi šį sunkų laikotarpį", - pastebėjo S.Petravičius.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gal

  Nuoroda

  Kas pasakys kaip baigėsi su nušalintas teisėjais,

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Galiu nuraminti kiekvieną jei norite pas manę malkas paskaldykite

  Prieš mėnesį
 • Pasiūlymas

  Nuoroda

  Savivaldybė turi perkratyti visas "feikines" įstaigas, kurių pastaruoju metu pristeigta ne viena. Įstatuose jos nurodo vos ne šventą veiklą, o realiai neužsiima kuo nors naudingu, o neretai - ir žalinga veikla. Apmulkinę gražiais pažadais patiklią rajono tarybą, jos siurbia biudžeto ar kokių nors fondų pinigus... Tokius "naujus vėjus" savivaldybė turi iš naujo inventorizuoti ir atjunkyti nuo biudžeto bambagyslės.

  Prieš mėnesį
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: Pasiūlymas Nuoroda

  Reikia " naujų šluotų" organizacijos su tvirtais šluotkočiaus :)

  Prieš mėnesį
 • Specialistas

  Nuoroda

  Ragu kanopu firma skirta isisaviinti valdiškus pinigus ir ne daugiau

  Prieš mėnesį
 • Tiesa

  atsakymas į: Specialistas Nuoroda

  Jeigu yra paklausa, tai yra ir pasiūla

  Prieš mėnesį
 • Trinidada

  Nuoroda

  Kodėl neprisijungiate prie savanorių, teikiančių pagalbą izoliavusiems žmonėms? Išklausyti ir paguosti gali psichologai, kunigai...

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Ypač zulikiukas gerai many nuramina

  Prieš mėnesį
 • Turėjai omeny

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  flendškuti?

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Turėjai omeny Nuoroda

  Jo jo jo

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau