Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Šį savaitgalį švęsime Velykas.Kviečiame pasidalinti mintimis, kaip karantinas pakeis šios šventės tradicijas Jūsų šeimoje.
Kaip manote, ar tautiečiai per Velykas pernelyg neatsipalaiduos ir laikysis karantino sąlygų? Kaip reaguojate į griežtus karantino suvaržymus per šventes?
Jūsų komentarus paskelbsime laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvos valdžioje sėdi idiotai, kuriuos išrenka tokie pat idiotai rinkėjai, todėl Lietuvos ūkis naikinamas, valstybė klampinama į milijardines skolas, idiotiškomis priemonėmis (ypač idiotiškas reikalavimas yra gatvėje nešioti namordnykus, kai virusas oru neplinta, jo ten nėra, ir kai PSO sako, kad sveikiems žmonėms namordnykai nereikalingi, jie reikalingi tik sergantiems, kad neapkrėstų sveikų žmonių), žmogaus teisių varžymais, kaip Stalino laikais, gyventojams sudaromas stresas, žmonės pykti, nervingi. Jau ir taip sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis yra didelis, kasdien nuo šios ligos Lietuvoje miršta 60-70 gyventojų, tai idiotų sukurta policinė valstybė dar labiau padidins sergamumą ir mirtingumą. O kur dar kiti padariniai, kuriuos sukels po šių idiotiškų priemonių ateisianti ekonomikos krizė: nedarbas, nusikalstamumo augimas, savižudybių skaičiaus augimas ir t.t. Jeigu patys proto neturi, tai bent pasižiūrėtų į protingus vadovus, pavyzdžiui, Baltarusijos vadovą A.Lukašenką. Bet ir tiek proto neturi, kad sugebėtų sekti pagal protingo vadovo pavyzdį.
  Suprantamas ir pateisinamas valdžios veikimas būtų, jeigu iš tiesų mirtingumas nuo koronaviruso būtų didelis, o dabar labai mažas (tragedija yra tik šeimoms, kurios netenka savo artimųjų) – virusas atsirado 2019 m. rudenį, Lietuvoje mirė tik 23 žmonės, 14 yra sunkioje būklėje.
  Nustebino, kad pagaliau didžiojoje Lietuvos žiniasklaidoje atsirado straipsnis, kuriame garsus JAV profesorius dr. Paulas Offitas pasako tiesą – kad koronaviruso padariniai nėra siaubingi, neserga vaikai, mirtingumas nedidelis, kad reikia imtis sveiko proto priemonių, o ne tokių drakoniškų, po kurių atsigavimui reikės keleto metų, reikia elementarių priemonių, kad nebūtų padaryta žala dėl žalos, kad šis virusas atsirado ir išnyks, kaip anksčiau būvę virusai SARS, ebolos ir kiti. Ir pasako daug kitos tiesos, kurią sako ir paprasti Lietuvos žmonės, net nebūdami profesoriais, bet jie turi sveiko proto bei gyvenimiškos patirties ir suvokia kokie idiotiški yra valdžios sprendimai, kad jie pridarys daugiau žalos nei naudos.
  Taigi koks gali būti Velykų šventimas, kai valstybei vadovauja idiotai- tik šventimas, kaip „durnių laive“.

  Prieš metus
 • Abstinentas

  Nuoroda

  Rimtiems žmonėms Šv. Velykos- prasminga Kristaus Prisikėlimo šventė. O visokiems pijokams- tai eilinė girtavimno diena. O prisigėrus rūpi ir kumščiaisa pamojuoti. Policija vėl turės darbo, aiškinantis smurto šeimoje aplinkybes, bus sulaikyta daugybė girtų vairuotojų ir t.t.

  Prieš metus
 • Reikia

  Nuoroda

  Būtinai reikalingas karantinas ir protingiems žmonėms atšvęsti Velykas jis nesutrukdė. Bet blogai, kad daug kam į karantiną nusispjaut. Nors buvo prašoma, reikalaujama per šventes niekur nevažinėti iš namų, pilni keliai buvo važiuojančių nežinia kur ir nežinia ko. Pradeda veikti turgavietės, švelninamos karantino sąlygos kai kuriems objektams. Nenustebsimne, jei pradės veikti aludės, viešbučiai, kirpyklos, naktiniai klubai ir kitokie virusų platinimo šaltiniai. Reikia ne švelninti, bet griežtinti karantiną, kol dar neišmirė tūkstančiai žmonių.

  Prieš metus
 • Nejuokinkit

  Nuoroda

  Kokios gi dabar šventės, jeigu jas užgožia prekybininkai ir verslas. Tuoj po Visų Šventųjų prekybos centruose prasideda Kalėdinės akcijos, visa reklama skirta trik Kalėdoms. O tuoj po Naujų Metų jau rėkaujama apie Velykas. Atsibosta tie reklaminiai triukai, nebėra šventinės nuotaikos.

  Prieš metus
 • Taigi

  Nuoroda

  Komentaras iš interneto apie sekunde.lt straipsnį "Ekspertė: ekstremali situacija skelbiama neteisėtai":
  "Na, štai akivaizdus paaiškinimas dėl ekstremalios situacijos paskelbimo. Pasirodo, nors ir taip buvo aišku, kad visa ši ekstremali situacija yra tik spektaklis valstybinių nusikaltėlių grupuotėms pasisavinti šimtus milijonų, gal net milijardus, eurų.
  Pažeidus Civilinės saugos įstatymą ir neteisėtai paskelbus ekstremalią situaciją tarsi teisėta tampa galimybė lanksčiau naudoti Vyriausybės rezervo arba valstybės biudžeto rezervo finansinius išteklius ir be viešųjų pirkimų įsigyti įvairias prevencines priemones
  Lietuvos Vyriausybė apsisprendė skelbti ekstremalią situaciją ruošiantis galimam koronaviruso plitimui šalyje."

  Prieš metus
 • Taigi

  Nuoroda

  Siulau nešvesti,nes nx

  Prieš metus
 • Aš tai

  Nuoroda

  Nusipirkau pinigų, kiausiniu, unti IKI kriautuvėj. Kiaušinius dažysiu tradiciniu budu, a unti kepsiu dukofkėj

  Prieš metus
 • Taigi

  Nuoroda

  Kokios gali būti žmonėms šventės, kai valdžioje yra idiotai, politiniai prostitutai ir vagys. Bet kitokių valdžioje nebus, jeigu ne vieni, tai kiti tokie patys, nes rinkėjai tokie pat, todėl protingi, sąžiningi, neparsiduodantys į valdžią nepatenka.

  Prieš metus
 • comxiiqqml

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Prieš metus
 • Nebeįdomu

  Nuoroda

  švęsti dabar nebeįdomu. Parduotuvės visko pilnos, kasdien gali valgyti taip, kaip per Velykas. Niekas nedrauxdžia švęsti, laisvė. Prie ruso tai būdavo kitaip. Komunistai švęsti drausdavo, bausdavo, krautuvės buvo tuščios. Reikėjo sugebėti paruošti iš nieko Velykinius valgius, pasislėpus švęsti.

  Prieš metus
Įkelti daugiau