Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)

Laikinai nuo pareigų nušalintasis Anykščių ligoninės direktorius dr. Audrius Vasiliauskas šį pirmadienį sugrįžo į darbą.


Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius "Anykštai" priminė, kad buvo sudaryta komisija, kuri tyrė dr. A.Vasiliausko veiksmus šiam atsisakius ligoninės patalpose įkurti Karščiavimo kliniką.
"Buvo sudaryta komisija, komisija tyrė ir surašė išvadą, o direktorius šiandien grįžo į darbą. Dėl Karščiavimo klinikos iš principo pažeidimų buvo, bet, sakykim, kad dėl to galėtum atelisti iš darbo, tokių pažeidimų nėra, bent jau taip komisija nustatė. Išvados tokios, kad pažeidimų buvo, nes iš principo nebuvo įvykdytas savivaldybės administracijos direktorės įsakymas, bet tie pažeidimai nebuvo tokie žiaurūs, kad reikėtų atleisti iš pareigų", - sakė S.Obelevičius.
Tyrimo komisijos nariais buvo Anykščių rajono savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė ir Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistės  Renata Mickevičienė bei Sigita Mačytė - Šulskienė.
Pasiteiravus, ar dr. A.Vasiliauskas toliau vadovaus ligoninei, meras S.Obelevičius kalbėjo : "Aš nežinau, jis kaip ir penktadienį norėjo rašyti pareiškimą išeiti iš darbo šalių susitarimu, bet kol kas jo pareiškimo neturiu."
Laikinai Anykščių ligoninei vadovavęs Dalis Vaiginas grįžo į savivaldybę dirbti mero patarėju.

Plačiau - laikraštyje ANYKŠTA
  

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ligonis

  Nuoroda

  Lietuvoje jau atsidaro konsultacinės poliklinikos. Laukiam ir mes užsiregistravę nuo kovo mėn..

  Prieš 9 mėnesių
 • koment."kažkiek pamenu"

  Nuoroda

  Būtų aišku ir suprantama,jei naujas ligoninės vadovas pradėjęs vadovauti provincijos ligoninei,būtų ėmesis dirbti iš peties,bet nelakstęs per 2 skirtingas vietas tuo pačiu laiku

  Prieš 9 mėnesių
 • I teisus gerb,Obelevicius

  Nuoroda

  Mano nuomone ir Obelevičius neturi vadybynių sugebėjimų ,kaip meras,o tik klauso savo patarėjų,kurie nepataria,kaip dirbti,o tik merą vedžioja už virvutes.Juk yra konservatorių dar gerų žmonių ,kurie galėtų padėti,bet deja.......

  Prieš 9 mėnesių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Ar jau kupolą galiu vežtis į sodą?

  Prieš 9 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Palauk rytdienos. Dėl viso pikto atsiklausk Vaigino

  Prieš 9 mėnesių
 • Kodėl

  Nuoroda

  Nuo pat darbo pradžios Anykščiuose Vasiliauskui trukdoma dirbti. Prie Tubio mat, konkursą laimėjo. Obelevičius prie ko dirbti atėjo, tada Tubis jam geras buvo...

  Prieš 9 mėnesių
 • medikė

  atsakymas į: Kodėl Nuoroda

  Nenusišnekėkite. Kaip Vasiliauskui ir kas trukdo dirbti? Kodėl niekas netrukdo PSPC direktorei, ji irgi paskirta Tubio.

  Prieš 9 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: medikė Nuoroda

  Kodėl Vaiginas, būdamas laikinu vadovu, sudarinėjo sutartis, išleido labai svarbų asmenį į atostogas, priėmė seną greitosios automobilį... Ar tai ne specialus kenkimas Vasiliauskui?

  Prieš 9 mėnesių
 • Baikite

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Koks kenkimas? Meras nušalindamas Vasiliauską išgelbėjo jo kailį. Atsitikus atvejui Troškūnuose, Vasiliauskas tikrai būtų nesuvaldęs situacijos ir išmestas iš darbo su "vilko bilietu", dabar gali sau ramiai išeiti iš darbo ir dar paprašyti kokios išeitinės.

  Prieš 9 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: Baikite Nuoroda

  kas būtų, jeigu būtų- neburk iš kavos tirščių

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau