Ant Kalitos kalno jau veikia rogučių trasa.

Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Skaityti komentarus (6)

Jei siektume atsakyti į klausimą, kurios rūšies langai yra patys populiariausi, tikrai netruktume pastebėti, kad plastikiniai langai pasižymi itin aukštai pardavimais. Taigi, natūraliai kyla klausimas: o dėl kokių priežasčių plastikiniai langai sužavi tiek daug žmonių? Pasirodo, yra iš tiesų nemažai dalykų, dėl kurių žmonės plastikinius langus vertina itin palankiai.

 Ne paslaptis, kad iš tokių smulkių pirkinių, kaip laisvalaikio suknelė ar rytinei kavai gerti skirtas puodelis, žmonės tikisi bent kelerių metų tarnavimo, o, jei įmanoma, tai ir dar ilgesnio. Tad, ką jau bekalbėti apie tokius pirkinius, kaip langai – didžioji dalis žmonių nori, kad toks pirkinys tarnautų itin ilgai, pavyzdžiui, net kelias dešimtis metų. Taigi, belieka tik pridurti, kad plastikiniai langai iš tiesų pasižymi ilgu tarnavimo laiku ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl šis gaminys vertinamas taip palankiai, straipsnis paremtas įmonės Durų Vizijos pateikta informacija.

Dauguma žmonių pripažįsta, kad langų nepakanka vien tik įsigyti – juos dar būtina ir sumontuoti. Taigi, žmonės ypač teigiamai yra linkę vertinti tuos gaminius, kurių montavimas – greitas ir paprastas. Būtent tai ir galioja plastikiniams langams Ir tai neabejotinai prisideda prie jų populiarumo.

Jei siektume įvardinti, koks yra šiandieninis pirkėjas ir kokie dalykai jam rūpi labiausiai, tai tikrai netruktume pastebėti, kad šių dienų žmonės itin mėgsta rinktis gaminius, kurie nereikalauja ypatingos priežiūros. Būtent tokie ir yra plastikiniai langai – patys nustebsite, kokie paprasti yra jų priežiūros ypatumai ir kiek nedaug laiko tam reikia.

Klystume, jei sakytume, kad šių dienų pirkėjui visiškai nerūpi, kaip atrodo jų namuose esantys langai. Nieko panašaus – juk langus mato ne tik namuose gyvenantieji, bet ir gatve einantieji, tad šis gaminys iš tiesų turi atrodyti patraukliai. Būtent taip ir yra – plastikiniai langai atrodo labai estetiškai ir puošia kiekvieną pastatą. Ir, savaime suprantama, tai yra dar vienas argumentas, kodėl šis gaminys vertinamas taip palankiai.

Kas nenorėtų gyventi šiltuose ir ramiuose namuose? Savaime suprantama, būtent šie du aspektai yra ypač svarbūs daugeliui. Belieka tik pasakyti, kad būtent iš plastiko pagaminto langai ir pasižymi puikiai garso bei šilumos izoliacija ir šių savybių yra ypač palankiai vertinami daugelio žmonių.

Šių dienų pirkėjas (na, bent jau didžioji dalis jų), ypač palankiai vertina tuos gaminius , kuriuos galima įsigyti internetu. Taigi, kaip jau supratote, tai yra dar vienas taškas plastikinių langų naudai – juos tikrai galima įsigyti internetu.

Didžioji dalis gaminių, kuriuos įsigyjame gali sugesti. Ir tai, savaime suprantama, tikrai nenuteikia džiugiai. Taigi, nieko keista, kad pirkėjai itin palankiai vertina tuos gaminius, kurie genda retai arba kurių gedimai nebūna sudėtingi ir jų šalinimas nekainuoja brangiai. Taigi, būtent tai ir galima pasakyti apie šios rūšies langus.

Ne paslaptis ir tai, kad šiandieninis pirkėjas yra labai išrankus – jis nori, kad pirkinys būtų ne tik estetiškas, teiktų praktinę naudą, bet ir dar kaina nesikandžiotų. Belieka tik pridurti, kad tai tikrai galioja ir tuo atveju, kai kalbame apie plastikinius langus – jų kaina labai patraukli, be to, jų galima įsigyti ir įvairių akcijų metu.

Tad, jei jūs vis dar svarstote, kokia yra plastikinių langų populiarumo priežastis, tai, ko gero, dabar jau tikrai įsitikinote, kad iš tikrųjų tų priežasčių yra labai daug. Plastikinius langus žmonės itin palankiai vertina dėl patrauklios išvaizdos, geros kainos, taikomų akcijų, puikios garso bei šilumos izoliacijos, nesudėtingų gedimų, galimybės įsigyti internetu, nesudėtingo montavimo, ilgo tarnavimo laiko bei daug dėmesio nereikalaujančios priežiūros. Na, o, jei jūs vis dar svarstote, kad plastikiniai langai yra verti ir jūsų pasitikėjimo, akivaizdu, kad po šio straipsnio viskas turėtų būti aišku – į plastikinius langus investuoti tikrai verta. Kartą nusipirkę, turėsite patikimą apsaugą nuo šalčio ir vėjo, o taip pat ir daugybę kitų puikių privalumų, ypač ilgam laiko tarpui. Galbūt tai bus langai, kurie puoš ir saugos jūsų namus visą likusį gyvenimą.

Užsak. Nr. 500