Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisija šiemet gavo dvi paraiškas. Anykščių rajono garbės piliečiu paskelbtas praeityje garsus krepšininkas, Seimo narys, konservatorius Sergejus Jovaiša.
Iš viso šiemet buvo gautos dvi paraiškos, tačiau kas buvo antrasis pretendentas tapti Anykščių rajono garbės piliečiu, savivaldybė viešinti atsisako.
"Anykšta: teiravosi pašnekovų, ar, jų akimis, Anykščių rajono garbės piliečio rinkimai vyksta skaidriai, ar  šiame procese pakanka viešumo, klausę, ar nepalikta erdvės įvairioms spekuliacijoms ( Anykščių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisijos nariais yra politikai ir t.t.)

 Virginijus STROLIA.,Anykščių krašto garbės ambasadorius Ukrainoje:

-Ar reikia viešinti visų kandidatų tapti Anykščių rajono garbės piliečiais pavardes, reikia žiūrėti į rinkimų nuostatus. Faktiškai, kiekvienas rajonas turi nusistatęs savo tvarką.Reikia pradžioje įsigilinti į kitų miestų patirtį.
Skaičiau jūsų laikraštyje, kad kai kas paiktinasi, kad asmuo, kuris įvardintas ir neišrinktas dėl vienokių ar kitokių priežasčių, jam yra tam tikra nuoskauda.Iš dalies jam asmeniškai gal ir yra, bet kitiems žmonėms tai yra informacijos šaltinis. Čia reikia pasižiūrėti į Anykščių rajono garbės piliečio vardo suetikimo nuostatus ir kitų rajonų praktiką.
Manyčiau, kad Anykščkių rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisijoje neturėtų būti politikų daugumos.Kad jie būtų, aš už.
Kandidatus pateikia visuomeninės organizacijos - tai yra pliusas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Žodis Vyt.Lansbergiui !

  Nuoroda

  "Vytautas Landsbergis: norėčiau tikėti, kad dugnas jau pasiektas."
  Ar ne apie Anykščius vadančius ir konservatoriais apsimetinėjančius exkomunistus čia jis kalba?

  Prieš 3 mėnesių
 • Dievo nėra

  atsakymas į: Žodis Vyt.Lansbergiui ! Nuoroda

  Todėl reikia didžiuotis tais komunistais, kurie išliko ištikimi marksizmui lenininzmui ir ateizmui. Garbės piliečio vardą komunistui ateistui Kęstučiui Tubiui.

  Prieš 3 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  Labiausiai vertas Anykščių garbės piliečio vardo mano manymu tai gerbiamas p.Romualdas Gižinskas daug nusipelnęs Anykščiams

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: ... Nuoroda

  Pažįstu šitą personą ir padoriau, negu brudu, niekšu ar žuliku pavadinti negaliu. Kiek žmonių jis yra apšmeižęs! Kiek intrigų sukūręs ir kitiems pakenkęs. Kiek dar sukiršinęs! Už tokius "nuopelnus" jam tikrai reikia apdovanojimo! Tik kokio...? Gal suteikti jam vardą: "Nusipelniusi socialdemokratų gėda"?

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Iš rašytojo ateme ,o dabar kažkokiam kamuolio metytojui siūlo kabint ,už ka ? Koki nuopelna anykščiams ir gyventojams ? Taip klebonas apzvalgos aikstele atidsve miestui ,buvusia muzikalke ( ,jei kas prisimena,)kad naudotusi savi ,o jovaiša? Kad koncervas ? Nu šakes,geda,kas rinko tokį mera?anykstenai ,nubuskit ,turit daug nuostabiu źmoniu ,o kabinat medalius ...

  Prieš 3 mėnesių
 • Nemeluok, apsišaukeli

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  ...Nesunku, iškėlus 2-5 kandidatus, internetu, žinutėmis, el. paštu ar dar kitais būdais pravesti bent 2-3 tūkstančių Anykščių gyventojų apklausą. ... Iš Tikro Juozo Ratauro feisbuko įrašo. Niekur nėra parašyta , kad siūlyti turi asociacijos ar eiliniai gyventojai.

  Prieš 3 mėnesių
 • Siūlau

  atsakymas į: Nemeluok, apsišaukeli Nuoroda

  O Jūs paklauskit Juozo Ratauto, kam spėlioti ir burti ką reiškia vienas ar kitas sakinys feisbuke.

  Prieš 3 mėnesių
 • atmesta

  atsakymas į: Siūlau Nuoroda

  Tekstas jau parašytas ir nėra reikalo klausti.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ona

  atsakymas į: atmesta Nuoroda

  tavo nuomonė nėra svarbi

  Prieš 3 mėnesių
 • Paaiškinkite

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kokia nauda miestui iš rašytojo buvo? Kad sesuo Rašytojų gatvėje gyveno? Kad sudalyvavo keliuose renginiuose?

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau