Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Iš pažinčių skelbimų:
- Simpatiška moteris be žalingų įpročių, nerūko, negeria, nedirba...

Komentaras

Giedrė:„Smagu bus, ir visai ne taip baisu kaip kai kurie čia buria. Koncertas keliaus per rajonus, kas draudžia per langus atsidarius žiūrėti...Keliaujantis koncertas šiemet pasiteisino Klaipėdoje Jūros šventės metu. Patikėkit, ten žymiai daugiau žmonių dalyvavo nei visam Anykščių rajone gyvena, ir korona jau iltis šiepti pradėjus buvo. Tiesiog žmonės elgėsi protingai, per galvas nelipo nes niekas nežinojo kelintą valandą kur mobili scena atsidurs. O eglutę ir kitą dieną pamatysit, fejerverkai irgi iš toli matomi ir dar KULTŪROS CENTRO tinklalapyje pažadėta viską tiesiogiai transliuoti. Na išsikepkit kas pyragą, kas karbonadą patogiai įsitaisykit ir džiaukitės reginiu saugiai. Svarbiausia geras nusiteikimas, lašelis savikritikos ir daug pozityvo."

Komentuoti

Ar informacija apie Anykščių rajono savivaldybės vadovų sveikatą turi būti viešai prieinama visuomenei? Pavyzdžiui,  apie šalies prezidento, premjero sveikatą visuomenė yra informuojama.


Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis šiuo klausimu išsakė savo nuomonę.
"Vieni pasiskelbia, kad būtų žinomi, kiti - kad visi gailėtų.Nežinau, meras kažką feisbuke apie savo sveikatą parašė", - kalbėjo D.Žiogelis.
O pats vicemeras ar anykštėnams paviešintų savo sveikatos problemas?
"Ką aš žinau,šiai dienai neslepiu nieko, bet ką aš žinau, kaip būtų, jeigu reikėtų.Nedarbingumo lapelio dėl ligos neturėjau jau 23 metus", - sakė D.Žiogelis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuoroda

  Išdirbau 40 metų ir niekuomet nedarbingumo lapelio - biuletenio nturėjau. Ko čia girtis? Tai dabartinė jaunimo karta paliegusi, tinginė, nuo mobiliakų ir kompiuterių neatitraukia akių. O mes dirbom, ntinginiavom ir apie jokias ligas negalvojom.

  Prieš 4 mėnesių
 • Oceana

  Nuoroda

  Kam tas nedarbingumas,kai esi valdzia...kada nori tada ir eini i darba...paimsi nedarbinguma,nukentes financai. Pazystam mes tokius gerai.

  Prieš 4 mėnesių
 • Vandenynė,

  atsakymas į: Oceana Nuoroda

  tavo durnumui nėra ribų, tikrai didesnis už vandenyną...visgi teisus buvo Einšteinas, 100 % teisus

  Prieš 4 mėnesių
 • tik vienas

  Nuoroda

  klausimas ,smegenu turi

  Prieš 4 mėnesių
 • Taigi, taigi

  Nuoroda

  Viskam savo laikas... Ateis ta diena ir valanda...

  Prieš 4 mėnesių
 • Žinoma!

  Nuoroda

  Nors man ir baltą žirgą, ir kardą į rankas "Anykšta" įduotų - joti vaduoti dviejų Panevėžio čigonių vis vien nejočiau! :)

  Prieš 4 mėnesių