Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Anykštėnas Juozas Ratautas pasisakė apie žymiųjų anykštėnų įamžinimą.


"Garbės piliečio vardo suteikimas ar iškilių žmonių atminimo įamžinimas neturi būti vykdomas vieno, kelių žmonių ar netgi komisijos sprendimu. Manyčiau gerą formulę surado Jaunimo taryba, nominacijoms skirti sau pasiliekanti 50 proc., o kitą 50 proc. balsų atiduodanti visuomenei. Geras pavyzdys! Antra, visus iškėlimo, svarstymo, suteikimo ir kt. procesus turi sudėlioti Rajono taryba Nuostatais ir Tvarkomis. Panašu, kad vienas pasiūlo, kitas pritaria, trečias pasidžiaugia ir- sprendimas iškeptas. Džiaugiuosi ir pritariu Gražinos Šmigelskienės pastaboms, išsakytoms Kultūros taryboje. Turbūt, niekas nesuabejos prof. Antano Tylos nuopelnais Anykščiams- Jis visados buvo šalia mūsų, dirbo mums, gyveno mūsų rūpesčiais. Kita vertus, nepakanka į nuopelnus kraštui įskaityti koncerto ar spektaklio surengimą ar kelių šimtų litų paramą mokyklai ar darželiui. Šimtąkart didesnės vertės paramą ir ne vieną kartą esu parūpinęs Anykščių ligoninei, tad kodėl nepavadinus šios ligoninės mano vardu? Konservatorių partijos įstatus pripažįstu, programai pritariu...", - feisbuke ironizuoja J.Ratautas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Anykščiai neturi vadovo ,yra tik nusmukusiom kelnem atstovas ,kuris sugeba tik pritarineti kažkieno užgaidom ,zmogelis be źodzio ,be nuomones ,tik iš ožio partijos ,kuris remia tokie kaip jovaiša ir kitus lovio megejus .

  Prieš 3 savaičių
 • kas tas

  Nuoroda

  Gurskus ,kad nė žodžio apie jį?

  Prieš 3 savaičių
 • Idomu

  Nuoroda

  Kas tokius pasiūlymus siülo ? Ankščiau tai komunistai ,o dabar ? Persidažę,bet tie patys ?

  Prieš 3 savaičių
 • Mielieji rinkėjai

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  Kuo jums užkliuvo Tubis? Paskaitykite istoriją. Trėmė žydus, trėmė lenkus, trėmė filatelininkus, trėmė šaulius. Tai kodėl tremtinys negali būti komunistu ir ateistu?

  Prieš 3 savaičių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Na ir pasipylė"pamazgos" ant žmogaus,kuris labai taikliai ir tiksliai pareiškė savo nuomonę apie Garbės piliečio vardo suteikimo procesą,kuris neatitiko bei neatitinka paprastos logikos."Vadinama"komisija nusprendžia,paploja rankomis ir sprendimas priimtas Anykščiuose?! Kvaili ir nepamatuoti sprendimai,kad net patys Garbės piliečiai gal net tiksliai nežino už ką liko apdovanoti?Kvailių laivas!!!

  Prieš 3 savaičių
 • Ačiū

  Nuoroda

  Ponas J. Ratautai, būkit sveikas ir laimingas. Jūsų namiškiams linkiu to paties. Daug gelbstite rajono žmones.

  Prieš 3 savaičių
 • Baikit

  Nuoroda

  tas kvailas kalbas apie vardų suteikinėjimą. Jeigu jau suteikti vardą mokyklai ar gatvei, tai reikėtų už ypatingus žmogaus nuopelnus. O dabar kas ne kur nusibezdėjo, tuoj didžiausia pagarba, apdovanojimai ir pan. Teisus gerbiamas Juopzas savo pasisakymu.

  Prieš 3 savaičių
 • jeigu

  Nuoroda

  po garbės vardo suteikimo nevykdomi realus darbai (lengvatos ir panašūs dalykai gyviems, atminimo įamžinimas išėjusiems) - tai niekinis tas garbės vardas. Vienkartinė akcija ir eilutė valdininkų ataskaitose. Jau nekalbant apie skyrimo tvarką.

  Prieš 3 savaičių
 • Vardas

  Nuoroda

  Manau per daug anykštėnai susireikšmina su įžymybėmis arba nori būt įžymūs, nors gal nelabai įžymūs.Kam būtinai brukt meno mokyklai vardą tos ponios Ručytės?
  Jau geriau būtų Bronės Buivydaitės.Ir aplamai kam reikia tų vardų,tų atgyvenų.Yra Šakių,Skuodo,Neringos meno mokyklos ir kitų miestų be vardų.O jei taip noris suteikt ,gali būt ,,Lyra" ar ,,Akvarelė".Per daug anykščių valdžia sureikšmina,juk ne didmiestis ir viena bus meno mokykla.

  Prieš 3 savaičių
 • Širvys apiae Gorbulskį :)

  Nuoroda

  Neduokit vaikams degtukų!
  Nepirkit Gižinskui degtinės!!
  Nuprkit Ratautui peruką,
  Kad skirtus galva nuo sėdynės!

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau