Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Patarimas vyramas: jei pasiekę 55 metų amžių, pakeistite lytį, į pensiją išeiti galėsite anksčiau.

Komentaras

Nėra ko čia stebėtis:„Technologijų amžius - per atstumą net pastoti galima"

Komentuoti
2020-09-13

Prarandu viltį

Spalio 11-ąją Lietuvoje vyks Seimo rinkimai. ,,Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina Seimo rinkimų politinę kampaniją ir kokius prognozuoja rinkimų rezultatus.

 Rimantas SABALIAUSKAS, kaimo turizmo sodybos ,,Tarp liepų“ savininkas:

- Atvirai pasakius, aš Seimo rinkimų politinės kampanijos nejaučiu.Turbūt tik Viktoras Uspaskich aktyviausiai reiškasi įvairiose feisbuko grupėse. O kiti net nežinau, ko laukia.
Net nežinau, už ką per Seimo rinkimus balsuosiu. Jeigu būtų galimybė iš kiekvieno kandidatų sąrašo išsirinkti žmones, tikrai išsirinkčiau po kelis žmones, tačiau dabar, kai tenka balsuoti už visą kandidatų sąrašą...Balsuoji vienaip, o jie išrinkti pasiskirsto kaip nori. Ir tie patys ,,bebrai“ po to Seime sėdi ir sėdi. Beje, tas pats ir Anykščiuose. Pažiūrėkite, kiek metų  konservatoriai su socialdemokratais Anykščių rajono savivaldybėje sėdi ir ,,š...“ mala.
Prarandu viltį, kad rinkimais galima kažką pakeisti. Kaip teka viskas savo vaga, taip ir teka.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 123

  Nuoroda

  Tik už Vastiecius balsuosiu ir kitus agituosiu balsuoti už Juos, tautai dave pinigelu-gal dar duos, jei bus valdzioje!!!

  Prieš savaitę
 • funtikas

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  rinkėja valstietė aišku kad rinks valstiečius, ko iš jojos daugiau tikėtis , praėjo jaunystė nebegrįš jau niekados:)

  Prieš 6 dienas
 • Rinkejai

  Nuoroda

  Pasizadekime sau ir patarkime kitiems kad niekas nebalsuotu uz valstiecius tuos GANDRAGALVIUS.Nes kiek zmoniu iskeliavo anapilin per tuos ju karantinus.

  Prieš savaitę
 • rinkėja

  Nuoroda

  ...kas jau kas,bet Valstiečių partija turėdama daugumą Seimo narių, tikrai daug prisidėjo prie skurdo mažinimo,didindami pensijas bei kitas išmokas(ko nedarė,tik liežuviais malė dešinieji-konservatoriai ar socdemai).Todėl balsuosiu tik už VALSTIEČIUS!

  Prieš savaitę
 • Nežinojau

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  „Po skyrybų turėjau pasirinkti: gyventi arba ne“, – atvirai prabilo buvusi Seimo nario Tomo Tomilino (34 m.) žmona, trijų vaikų motina Zita Tomilinienė (37 m.). Po kartu praleistų 15 metų vyras išėjo pas kitą moterį.

  Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2017/11/10/news/po-15-metu-seimo-nario-palikta-zmona-atvere-sirdi-3468954/
  Aš tikrai nebalsuosiu už valstiečius

  Prieš savaitę
 • :)

  atsakymas į: Nežinojau Nuoroda

  O aš maniau, kad įprasta kai šeimos skiriasi, o pasirodo Tomas vienintelis išsiskyręs. Žiniasklaida galėtų ir kitų vyrų žmonų interviu parašyti. Svarbiausia, kad jis geras tėvas, vaikų nepalieka, rūpinasi jais (tai irgi ten pat parašyta)

  Prieš savaitę
 • valstietei

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  būtų keista jei valstietė balsuotų kitaip:) reik gi Ramūnui padėt ,,laimėt '' trečius rinkimus iš eilės:)

  Prieš savaitę
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Manau, kad būtų šventvagiška balsuoti už partijas, kurias remia KGB rezervistai, buvę KGB skundikai informatoriai, Kremlius. Pasižadėkime sau, kad nė vieno balso negautų Kirkilo bebrai, valstiečiai, lenkai ir darbiečiai.

  Prieš savaitę
 • Taigi

  Nuoroda

  Oligarchų partijas rinkdami greit sulauksite Ukrainos likimo, jie tai moka gražiai pačiulbėti, turi pinigų išsireklamavimui.

  Prieš savaitę
 • Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Gerai, kad socdemais suskilo ir oligarchinis flangas tapo socialdarbiečiais.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau