Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)

Rugsėjo 14 dieną, pirmadienį, Anykščiuose lankysis Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvos Respublikoje J. E. Yossefas Levy.


14 val. Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje Ambasadorius susitiks su Anykščių rajono savivaldybės meru Sigučiu Obelevičiumi ir Savivaldybės administracijos atstovais.
Izraelio ambasadorius Lietuvoje Yossefas Levy Anykščiuose lankysis pirmą kartą. Svečiui bus pristatomos Anykščių krašto žydų istoriją ir kultūrą menančios vietos. Su Anykščių žydų istorijos tyrinėtoju rašytoju Rimantu Povilu Vanagu delegacija aplankys Anykščių senamiestį, senąsias žydų kapines bei Anykščių žydų žudynių ir palaidojimo vietą.
Po 16 val. Ambasadorius lankysis Antano Baranausko klėtelėje – pirmajame memorialiniame muziejuje Lietuvoje. Čia Yossefas Levy, kuris yra žinomas rašytojas, susipažins su Anykščių krašto literatūriniu paveldu.
Ambasadorius užsuks ir į Kalbų alėją Vyskupo skvere, kur nuo 2018 m. pavasario  anykštėnus ir miesto svečius sveikina užrašas hebrajų kalba „שָׁלוֹם“ (Šalom). Vėliau apsilankys Angelų muziejuje –Sakralinio meno centre.
Vizitą Anykščiuose užbaigs Anykščių koplyčioje – pasaulio anykštėnų centre, kur 17.30 val. vyks operos solisto tenoro Rafailo Karpio ir pianisto Dariaus Mažinto koncertas. Renginys skirtas iš Anykščių kilusio pasaulinio garso dailininko Rudolfo Baraniko 100-osioms metinėms paminėti.

 

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.