Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Jei norite, kad pasaga atneštų laimę, žinokite - dirbti teks, kaip arkliui.

Komentaras

Kaip džiaugiasi savivaldybė:"Užsikrėtė trys Anykštėnai, kurie negyvena Anykščiuose " :-)
Tiesiog "puikiai veikia" gyvenamosios vietos deklaravimo sistema !
Ir vėl girsis kaip jie "suvaldė" virusą Anykščiuose, kai niekas Anykščiuose negyvena"

Komentuoti

Gyvūnų gerovės klausimai pastarosiomis dienomis tapo plačiausiai aptarinėjama tema, atsižvelgiant į tai rugsėjo 15 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas ir viršininko pavaduotojas Vaidotas Žilys susitikime su Utenos apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi Linu Tiškumi suderino bendradarbiavimą, o prireikus ir bendrų veiksmų organizavimą, koordinavimą reaguojant bei tiriant pažeidimus, susijusius su žiauriu elgesiu su gyvūnais, jų kankinimu ir neteisėtu gyvūnų (augintinių) veisimu verslo tikslais.


Susitikimas buvo inicijuotas reaguojant į pirmadienį vykusį Lietuvos policijos generalinio komisaro Renato Požėlos ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus Dariaus Remeikos pasirašytus tris svarbius teisinius dokumentus, kuriais sudaromos galimybės efektyviau ir operatyviau reaguoti į gyvūnų gerovei pavojų keliančias situacijas.
Policija atkreipia savanorių gyvūnų mylėtojų dėmesį ir prašo gerbti ir nepažeidinėti asmenų teisės į privatų gyvenimą bei nekelti konfliktinių situacijų. Primename, kad privataus gyvenimo pažeidimu laikomas neteisėtas įėjimas į asmens gyvenamąsias ir kitokias patalpas, aptvertą privačią teritoriją ir neteisėtas asmens stebėjimas.
Apie pastebėtus daromus ar padarytus pažeidimus susijusius su žiauriu elgesiu su gyvūnais, jų kankinimu ir neteisėtu gyvūnų (augintinių) veisimu verslo tikslais, prašome pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba naudojantis ePolicija.lt paslaugų portalu.

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nejaugi COVID taip trenkia per smegenėles ? Nu jo, jeigu tų smegenėlių dar buvo... :)

  Prieš mėnesį
 • SD

  Nuoroda

  Tema itin aktuali mūsų rajonui , nes dar daug žmonių gyvena kaimuose . Ten vien būdos ir grandinės . Tai masinis gyvūnų kankinimas . Tuo turi susirūpinti visos instancijos . Vien tik policija turėtų apdalinti baudomis atsilikėlius , gyvūnų gerovės tarnyba , juos konfiskuoti ir apgyvendinti patogiomis sąlygomis . Gana gyvūnus maitinti savomis išėdomis ir kankinti ant grandinės ...

  Prieš mėnesį
 • Kur dingo

  Nuoroda

  mano rainas katinas baltom letenom ?

  Prieš mėnesį
 • o kada

  Nuoroda

  del zmoniu geroves

  Prieš mėnesį