Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)

Nustatyta, kad Vaitkūnų rinkimų apylinkės patalpos neatitinka nustatytų reikalavimų, todėl jose per spalio 11-ąją vyksiančius Seimo rinkimus rinkėjai balsuoti negalės.  

 Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu komisija rugpjūtį atliko balsavimo patalpų patikrinimą. Patikrinimo metu nustatyta, kad balsavimo patalpa Vaitkūnų rinkimų apylinkėje, kuri iki šio veikdavo kultūros namų pastate,  neatitinka apsaugos, gaisrinės saugos, sanitarijos bei higienos normų reikalavimų. Be to paaiškėjo,kad įėjimas į pastatą nepritaikytas patekti asmenims turintiems negalią.   
   Anykščių rajono savivaldybė Vaitkūnų rinkimų apylinkėje  kitų, atitinkančių reikalavimus, patalpų neturi, todėl  nuspręsta, kad balsavimas vyks Kunigiškių I kaime.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Aišku

  Nuoroda

  Nors rinkimai bus naujoj vietoj, bet aišku kas laimės. Už senąjį Sargūną ir Tūbį daugiausia balsuos, gal dar už Tamyliną. Kitiems nėr šansų.

  Prieš 2 mėnesių
 • Namo

  atsakymas į: Aišku Nuoroda

  Už seną Tubį balsuos, kai jis atsedės.

  Prieš 2 mėnesių
 • Gal

  Nuoroda

  toj krautuvej par rinkimus pigiau pardavines sviestų, sūrį ir dešras? Tai bus patogu ir už mylimą kandidatą balsuot ir pigesnių prekių nuspirkt. Važiuosme ir mes.

  Prieš 2 mėnesių
 • Stebuklai

  Nuoroda

  Reikia parašyt teisybę, kad rinkimai vyks buvusioj krautuvėj, kurią Kunigiškiuos paskubėjo uždaryt koperatyvas prieš kelis metus, visai nepaisydami gyventojų prašymų palikti. Kultūros namai visąlaik rinkimams tiko, o dabar staiga nebetinka, o krautuvė rinkimam tinka? Kažkokie stebuklai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Cekava

  atsakymas į: Stebuklai Nuoroda

  Tai jeigu krautuvėj rinkimai bus, tai gal pardavinės partijos savą kandidatų biletenius? Kažną kurias partijas kandidatas bus su akciju?

  Prieš 2 mėnesių
 • Benamiui

  Nuoroda

  Iš kur benamiai turi mobilius telefonus, kad nori su jais balsuoti? Gal čia rašinėja koks nors benamis turtuolis?

  Prieš 2 mėnesių
 • Pastaba

  atsakymas į: Benamiui Nuoroda

  nepainiokite valkatų, kurie nesirūpina nei savo asmenine higiena nei teichnologijomis, kurios padeda išgyventi...
  Daug Lietuvos piliečių yra benamiai, nes neturi nuosavo būsto ir priversti laikiną stogą nuomotis ar kitaip kaip jį susirasti , pvz. gauti malonę socialiniam būstui iš valdžios kaip Seimo nariai savo kadencijos metu Vilniuje turi....

  Prieš 2 mėnesių
 • Benamis

  Nuoroda

  galėjo padaryt nuotolinį balsavimą, vieno mygtuko paspaudimu iš telefono.

  Prieš 2 mėnesių
 • Aišku

  Nuoroda

  Nei vieno balso Gretos Kildišiens partijai ir jos satelitams - lenkams, tubiams

  Prieš 2 mėnesių
 • augis

  Nuoroda

  o kodel viskas tik buve nejau nieko ir nepastatete naujo per tiek metu

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau