Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)

Rugsėjo 23 dieną Anykščių Šv. Mato bažnyčios šventoriuje buvo atkastas, kaip spėjama, senosios varpinės varpas. Šis radinys rastas po to, kai Anykščių tremtiniai susiruošė šventoriuje statyti paminklą ir jo pamatui reikėjo iškasti duobę.

Kol kas visi darbai sustabdyti, laukiama archeologų, kurie ir turėtų atsakyti į visus klausimus apie rastą varpą.

Tuo tarpu Anykščių A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus kuratorius Tautvydas Kontrimavičius „Anykštai“ sakė, kad vieta, kurioje rastas varpas, tai – senosios šventoriaus kapinės. „Pagal tai, kaip jis buvo užkastas, nepanašu, kad rūpestingai į duobę paguldytas...“ – teigė T. Kontrimavičius.

Muziejininkas patikslino, kad senoji varpinė stovėjo šventoriaus kampe, maždaug toje vietoje, kur dabar stovi vadinamasis F. Stulginskio kryžius.

Anykščių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji architektė Daiva Gasiūnienė sakė, kad mačiusi atkasto varpo nuotraukos, tačiau daugiau informacijos apie jį neturinti, ir, pasak specialistės, teisingiausią informaciją turėtų pateikti archeologai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Interesantas

  Nuoroda

  Atkast atkasė, bet ar iškasė? Kas toliau? Kokios būklės, kokio dydžio, kokio svorio? Man įdomu būtų sužinoti. Ar dar parašysit, ar pačiam savo jėgomis žinių pasirankiot? Informacijos priemonės, aūūū!

  Prieš mėnesį
 • ?!

  atsakymas į: Interesantas Nuoroda

  Ko čia šūkauji? Už informaciją reikia susimokėt, kai skirs atitinkama tarnyba lėšų už straipsnio parengimą, tada ir gausi, o jei ne, eik pėsčias prie bažnyčios, paaukok parapijai, gal ką ir sužinosi....

  Prieš mėnesį
 • Istorija

  Nuoroda

  apie tai yra ko panagrinėti ir istorikams ir kraštotyrininkams. Varpai buvo registruojami bažnytiniuose turto dokumentuose. Gal savivaldybė galėtų prisidėti ir skirti kokią stipndiją tam darbui atlikti?

  Prieš 2 mėnesių
 • Skirs iš valstybės biudžeto

  atsakymas į: Istorija Nuoroda

  Kai bus sumokėta tikrai įspūdinga bauda už nelegalius kasinėjimus kultūros paveldo objekte, tikrai užteks.

  Prieš 2 mėnesių
 • Už lobio radybas radusiąjam priklauso išmoka. Tai gal nenukentės :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Jaučiu

  atsakymas į: Info Nuoroda

  Turėtų nukentėti klebonėlis, o ne kasinėtojas, kuris vis nerimsta.

  Prieš 2 mėnesių
 • Klausimai

  Nuoroda

  Kada, kas ir kodėl užkasė?

  Prieš 2 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Klausimai Nuoroda

  Jonas Šurna ir Klemansas Kažukauskas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Archeologas

  Nuoroda

  Įdomu ar kasinėjimo ir statybos darbams buvo leidimas iš paveldosaugos specialistų? Kai įvertins kolegos?

  Prieš 2 mėnesių
 • eik eik

  atsakymas į: Archeologas Nuoroda

  nebesvaik, niekam cia tu leidimu nereikia, kur nori ten kasa, ir parduos , tam, kas daugiau duos. gana cia kisti viska valstybei, tegu geriau nugula pas privacius kolekcininkus.

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau