Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

- Tu girdi? Kažkas po namus vaikšto, - sako susijaudinusi žmona vyrui.
- Na ir ką aš dabar turėčiau daryti?
- Kaip ką? Eik ir pažadink Reksą!

Komentaras

Juozas:„Mano nuomone, artimiausiu metu, galime išgirsti apie mero sprendimą dėl neplaninio audito kokiame nors "Istorijų dvarelyje", kuriame kartais tikrai pasirodo vaiduokliai, veikiantys kaip savivaldybės administracijos funkcijų vykdytojai ar patarėjai...
Naujienas sekite fb paskyroje!"

Komentuoti

Anykščių rajone tokio bedarbystės šuolio dar nebuvo. Paskutiniais Užimtumo tarnybos duomenimis, Anykščių rajone rugsėjo pradžioje registruoti 2 tūkst.233 bedarbiai. „Anykšta" teiravosi pašnekovų, kaip jie reaguoja į tokį bedarbystės šuolį rajone, domėjosi, kokias jie mato to  priežastis, klausė, kaip rajone būtų galima sumažinti bedarbių skaičių.

 Dainius ŽIOGELIS, Anykščių rajono mero pavaduotojas:

- Mes aptarėme nedarbo rodiklius Utenos regiono plėtros tarybos posėdyje. Priežastis tokio bedarbystės šuolio labai aiški - 200 Eur darbo paieškos išmoka.Gaunatys minimalų atlyginimą pasiskaičiavo, kad geriau nedirbti ir be jokio vargo gauti šią išmoką.
 Visoje Utenos apskrityje dėl to išsaugo nedarbas. Štai ir šiuo metu bendrauju su vienos statybos įmonės, kuri tiesia kelią, atstovais. Jie kalba, kad katastrofa - nėra kam dirbti su kastuvu.
Gruodžio mėnesį nebemokės šių išmokų ir greitai  bedarbystės rodikliai grįš į savo buvusią  reikšmę. Manau, po Seimo rinkimų tų išmokų skaičius sumažės.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Statybininkai tiesia kelią gerai kad ne aerodromo atstovu bendrauja tai lakūnai sodintų medžius

  Prieš 7 mėnesių
 • Žinia

  Nuoroda

  čia socialdemokrato, kandidatavusio į mero postą, dabar vicemero pareigose esančio požiūris į užimtumo didinimą, mažinant nedarbo lygį? Tai kas bus dar po dviejų metų rajone? Ar nepritrūksit savoalgoms, kai nesurinksit biudžeto nuo GPM, kuri moka tik dirbantys, o ne bedarbai ar Vyriausybė.

  Prieš 7 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Žinia Nuoroda

  Ar reikalinga mero pavaduotojo pareigybė? Ji galėtų būti naikinama,

  Prieš 7 mėnesių
 • Pastabėlė

  Nuoroda

  Teisinga pastaba; - ,, geriau nedirbti ir be jokio vargo gauti šią išmoką." Gal ūkininkai prisidėtų prie rajono gerbuvio kėlimo, bet vargu bau.

  Prieš 7 mėnesių
 • Ee

  atsakymas į: Pastabėlė Nuoroda

  Taigi prisideda. Ar nežinai, kad laisvu nuo ūkio darbų metu užsiims rajono ūkiniais reikalais, pavaduoja merą šitoj vietoj.Laikrašty rašė, kad net medžioklės kartais atsisako dėl reikalų rajone.

  Prieš 7 mėnesių
 • Chi, chi...

  atsakymas į: Ee Nuoroda

  Veterinaras-kombainininkas, pavaduojantis rajono merą-botanikos mokytoją...

  Prieš 7 mėnesių
 • Tikrai

  Nuoroda

  Kodėl beveik visi savivaldybės vadovai ir dabartinės kadencijos ir buvusios papildomai užima darbo vietas (mokytojais,konsultantais, mechanizatoriais, modeliais ir pan.), kai jie yra žmonių išrinkti ir politikų patikėti atiduoti savo darbą, jėgas ir gebėjimus dėl visuomenės poreikų ir rajono reikalų vystymo, bei veiklų užtikrinimo.
  Ką kalbėti apie darbo vietų kūrimą, kai jos užimamos pagal turimą suteiktą valdžios statusą.

  Prieš 7 mėnesių
 • Kažkokia nauja specializacija

  atsakymas į: Tikrai Nuoroda

  Veterinaras-kombainininkas, pavaduojantis rajono merą-botanikos mokytoją... :-)

  Prieš 7 mėnesių
 • Jo

  Nuoroda

  Teisingai Juozas rašo. Gal pamėginkite pats padirbėti už 448 eurus į rankas 10 valandų su kastuvu.Kasdien nuvažiuokite 80 km. Užsipilkite kuro,susiremontuokite automobilį ,už tuos pačius pavalgykite pietus,ir vakare parvežkite šeimai maisto. O šiaip pačiam negėda taip postringauti,juo lab meras prie algos dasiduria mokytojaudamas. O vakare paskaitinėk anykštą, kurioje durnelis iš savivaldybės rašo jog Vokiečiai už šiukšles moka brangiau.

  Prieš 7 mėnesių
 • X ką gi .

  Nuoroda

  O kodėl visi suėjo gaunantis socialines pašalpas į darbo biržą ?kad gauti po 200e todėl kad nereiktų atidirbti o mūsų valdžiai yra dzin .O yra žmonių kurie tikrai netenka darbo ir yra isvarge po 40 metu tada visi žiūri vėl atgal .kodėl neatidirbineja bet vaikšto girt neduoti pašalpų kodėl pašaliniam gydytojai išrašo pazimas kad negali dirbti o gerti gali už pašalpas tai gal reiktų į tai daugiau dėmesio mūsų valdžiai !

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau