Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajone tokio bedarbystės šuolio dar nebuvo. Paskutiniais Užimtumo tarnybos duomenimis, Anykščių rajone rugsėjo pradžioje registruoti 2 tūkst.233 bedarbiai. „Anykšta" teiravosi pašnekovų, kaip jie reaguoja į tokį bedarbystės šuolį rajone, domėjosi, kokias jie mato to  priežastis, klausė, kaip rajone būtų galima sumažinti bedarbių skaičių.

 Audronius GALIŠANKA, Anykščių rajono tarybos narys:

- Skaičiai nedžiugina. Manau, kad tokius rodiklius lėmė koronavirusas. Jeigu darbdaviai nemato galimybių išgyventi, kaip tai pavyko iki pandemijos, jie galbūt ir mažina darbo vietas.
Užimtumo programa kažkiek prisidės prie bedarbystės mažinimo, bet tai laikinas sprendimas. Sunku pasakyti, kiek darbdavių vėliau priima žmonių nuolatiniam darbui.
Padėtis sudėtinga, čia negali nei kažko kaltinti, nei ką patarti. Reikia sulaukti investitoriaus, galbūt tada atsirastų darbo vietų.
Kita vertus, nežinau, kiek lanksčiai dirba Užimtumo tarnyba, perkvalifikuodama žmones.
Vasarą buvo toks metas, kai mūsų įmonė galėjo papildomai įdarbinti siuvėjų, tačiau atsirado tik vienetai. Problema, ko gero, ta, kad nėra žmonių, turinčių reikalingą kvalifikaciją.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • yra ka kaltinti

  Nuoroda

  yra kalti ir nusikalte ,tik nera kam bausti ir juos sutramdyti ,nes neturi nei sazines ,nei pagarbos ,siuksles valdo ,ko pats neini pas ukininkus dirbti ,eik pasalpa gauti ,pamatysi tikra roju koki per 30 metu sukuret

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Baisu su bedarbeis iš birzos paėmi jie nenori dirbti....jie gauna 200nedirbdami....plius pas ukinkus nelegalei po keles valandas...

  Prieš mėnesį
 • Audroniuk

  Nuoroda

  Kodėl palikiai Tubio vagiančių bičių sąrašą?

  Prieš mėnesį
 • m.

  Nuoroda

  Ar dar nesupratote kiek metu ir kas mus durina ? Kiek metu kuriame 'vasiukus 'o rezultatas lygus -0,0000.. .Labai butu idomu suzinoti , kodel jaunimas ir darbingi zmones priversti begti is Anyksciu raj.

  Prieš mėnesį
 • n.

  atsakymas į: m. Nuoroda

  Todėl, kad Anykščiuose valdžia rūpinasi turistų gerove.

  Prieš mėnesį
 • Piatra

  Nuoroda

  A many priskaiciavat ?

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Kaip Audroniui atrodo Nuoroda

  Oho mūsiškiai 3 pasamdytu už suma tokia.

  Prieš mėnesį
 • tai kad rašo kad neranda

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  ir dejuoja "kiaulės akis" įsistatę, kad niekas kvalifikacijų neturi ! Kokių čia super kvalifikacijų reikia ant kelio griovius kasti , ar siuvimo mašina siūti pagal šablonus (ne dizainerio gi..) ?

  Prieš mėnesį
 • Po 20 metų...

  Nuoroda

  Mums tyliai sakė Alesionka:
  Paliksit jūs namus gimtuosius.

  Vaikus paliksit, senuosius tėvus,
  Išeisit kur gyvent sočiau.
  Savojo mero mes nesupratom
  Dabar migruojam. Ir kuo toliau!

  Mes žodžių Mero negirdėjom.
  Labai kurortu tapt norėjom!

  "Nef-nefam" plojom, perversmus darėm,
  Dabar iš skurdo graužiam nagus.
  Liokajais tapome mes turistams
  Tik iš to rojaus niekad nebus

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau