Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Skambutis į duris. Jas atidaro mergina.
- Laba diena. Aš jūsų kaimynas, - prisistato už durų stovintis vyriškis.
- Iš viršaus ar apačios?
- Ką, taip iš karto, be ceremonijų???

Komentaras

Jauna šeima:„Šaunuolis. Mums neįdomu ką galvoja architektų klanai. Mums neįdomu politika, nes konservatorius meras prižadėjo, kad bus naujas daugiabutis, tai dabar visi jo priešai stengiasi, kad jo nebūtų. Mums reikia naujų butų ir taškas."

Skaityti komentarus (2)

Šiemet, kiek anksčiau nei įprastai, bus įjungtas gatvių apšvietimas Anykščių rajono gyvenvietėse. Įprastai gatvių apšvietimas gyvenvietėse įjungiamas spalio 15-ąją, šiemet šviesos užsidegs prieš Seimo rinkimus, spalio 9-10 dienomis.

 

Gyvenviečių gatvių apšvietimas buvo išjungtas kovo mėnesį. Pradėjus apšvietimo sezoną 8 seniūnijų centrų pagrindinės gatvės vakarais bus apšviestos iki 22 val., o Viešintų ir Andrioniškio visos gatvės, kitų seniūnijos centrų mažesnės gatvės bei mažesnių gyvenviečių gatvės bus apšviestos iki 21 val. 30 min. Pasak Anykščių savivaldybės administracijos Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjo Algirdo Žalkausko, Andrioniškio ir Viešintų centrinės gatvės apšviečiamos trumpiau todėl, kad nėra techninių galimybių šiuose miesteliuose šviesą atjungti atskirose gatvėse.

Pagrindinės Anykščių miesto gatvės ir vasaromis apšviestos visą naktį, o mažesnių gatvių apšvietimas išjungiamas vidurnaktį.

Anykščių mieste dega apie 1500 šviestuvų, seniūnijose - apie 1800. Miesto apšvietimas per metus kainuoja apie 110 tūkst. eurų, seniūnijų - apie 50-60 tūkst. eurų.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ttt

  Nuoroda

  Traupyje atseit irgi uzdege bet lempikiu nesusuke nors ir buvo atvaziavusi brigada elektriku

  Prieš 4 mėnesių
 • Nu tai

  atsakymas į: Ttt Nuoroda

  nebūk cekava Zozė, katra nori daug matyt ir apkalbėt kas kada kur važiavo su kuo važiavo. Prie tamsos daugiau drąsos ;)

  Prieš 4 mėnesių
 • Patarimas

  Nuoroda

  Išjunkite žemėj ,tarp žolių įrengtas lempas einant paupe! Sutaupysit.

  Prieš 4 mėnesių
 • Ee

  atsakymas į: Patarimas Nuoroda

  Nieko nereikia su tau pysti! Čia su turizmu susiję veiklis ir plaštakių darbo vieta. Net meras sako, kad iš to gaunamos pajamos!!!

  Prieš 4 mėnesių
 • Primenu !

  Nuoroda

  Nepamirškit kapinėse ( naujose ) įjungti ant kalniuko šviestuvų ! Nes eile metų žmones sukinėjasi kojas ,ten gi nelygi vieta ,netaip kaip senose !
  Patarimas ,merui ,nueit ten vakare .

  Prieš 4 mėnesių
 • Žinia

  atsakymas į: Primenu ! Nuoroda

  ar pamiršot Tamsta, kad kapines aptarnauja ne meras Sigutis, o direktorius Kazys. Jeigu kas su jo darbu netenkina, tai iš karto sakyk valstiečiui Antanui, čia jo partijos žmogus ir bejo niekas nejudina.

  Prieš 4 mėnesių
 • Psichologė

  Nuoroda

  Panašu, kad pyktis yra pats nepageidaujamiausias jausmas iš visų mums pažįstamų emocijų. Pykčio , nukreipto neigiamai elgsenai reikia vengti ar bent išmokti jį suvaldyti.
  Nukreipkite savo susierzinimo emocijas ryžingam teigiamam veismui- išeikite pasivaikščioti ar padirbėti sode ar miesto parke . Bendraukime be pykčio :) !

  Prieš 4 mėnesių
 • Red.

  Nuoroda

  Juozo vardu rašo du intrigantai: ančiukas Donaldas ir vandens Arūnas. Dėkokite už mintis ir nesąžiningą elgseną jiems.

  Prieš 4 mėnesių
 • Brane

  atsakymas į: Red. Nuoroda

  Aš skaitau kas parašyta, a koks Juozas parašė to ir reikalas. Kam neužtenka savają Juozą tegu pasrašo ir savo titulų, kuris jam vienam skirtas- pavyzdžiui Juozas mokslinis agronomas arba Juozas- politikas ar redakcijas bendradarbis ir t.t.
  Sakyč bereikalinga "Red." pastaba ir nepriduoda garbes komentaru diskusijai. Tai tiek.

  Prieš 4 mėnesių
 • Tiksliau

  atsakymas į: Brane Nuoroda

  nepriduoda garbės intrigantams

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau